Şimdi Ara

Bu Problemler nasıl hallolacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apotemi problemler aldim hic cozemiyorum aklim zerre calismiyor. Her soru da daha da gerizekali gibi hissediyorum şimdi kafam basmiyor diye sinavda yapamayip elenecek miyim bu yüzden? Bu mudur olay?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ondan önce daha kolay bir fasikül çöz kardeş gidip en zorunu çözüyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: BERKYABGU

Ondan önce daha kolay bir fasikül çöz kardeş gidip en zorunu çözüyorsun

Ne önerirsin hocam?

• direkt zor sorualrdan başlarsan olacağı bu. ilk önce seviyene uygun bir kaynak al ordan çöz soruları
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.LeonelMeNaldo

direkt zor sorualrdan başlarsan olacağı bu. ilk önce seviyene uygun bir kaynak al ordan çöz soruları

Ben almadım matematik hocam verdi çöz diye ama bu kadar yargilama odakli gideceginizi bilsem matematik hocam verdi derdim

• _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    ne alaka ya hayet düzgün bir şey söyledim
  • Yüzde yüz yayıncılık 3 fasiküldür. 1 ve 2.leri konu özetlidir. osym tadında güncel problemler olan fasikülü ise soru ve çözüm şeklindedir. Ben de önce apotemi çözüyordum bunlardan sonra çözmeye karar verdim

• Daha zoru var rop ben böyle soru görmedim apotemi rahatlıkla çözdüm ama bu ropun soruları başka , sanki olimpiyat sorusu gibi 1 aydır anca 2.bölümün yarısına geldim :)

• Apotemi problemin zorlugu osym seviyesini cok da asmiyor inanmayan son yillarin cikmis sorularina bakabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERKYABGU

Yüzde yüz yayıncılık 3 fasiküldür. 1 ve 2.leri konu özetlidir. osym tadında güncel problemler olan fasikülü ise soru ve çözüm şeklindedir. Ben de önce apotemi çözüyordum bunlardan sonra çözmeye karar verdim

Önemli olan apotemiden kolay olmasi. Dediginiz yayini inceleyecegim en kisa zamanda.

• hocam yeni sistemde problemler sandığımız gibi çıkmayabilir, apotemiyi erteleyip başka yerleri sağlamlaştırmanızı öneririm

• Hocalara geldik problemlerini izledim behzatın da problemlerini izledim üç dört beş problemlerinden kolay zor arasındaki testleri çözdüm sonra apotemi ya geçtim he bir de lise 1 de konu özetlinin birçok problem testlerini çözmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okkibashi

hocam yeni sistemde problemler sandığımız gibi çıkmayabilir, apotemiyi erteleyip başka yerleri sağlamlaştırmanızı öneririm

Haklısınız fakat ilk oturumda büyük ihtimalle soracakları temel matematik kısmından problemleri dayayacaklarını düşünmekteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Philippe Coutinh0

Daha zoru var rop ben böyle soru görmedim apotemi rahatlıkla çözdüm ama bu ropun soruları başka , sanki olimpiyat sorusu gibi 1 aydır anca 2.bölümün yarısına geldim :)

+1

Apotemiyi ben de rahatlıkla çözdüm ama rop parçalıyor hocam. Her gün 15-20 soru çözüyorum şerefsizim beyin yakıyor. 15. soruda falan yeter diye ağlamaya başlıyorum
  • günlük 15-20 kaç dk alıyor benim bazı sorular 5-6 dk sürüyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Philippe Coutinh0

günlük 15-20 kaç dk alıyor benim bazı sorular 5-6 dk sürüyor :D

Hocam minimum 2 dakikada çözüyorum ben de. Dediğin gibi bazı sorular 10 dakikayı bile buluyor
  • Aynen , zaten benim 2 konum var ygs için problem profu olmam lazım birde katı cisim , analitik çatır çutur eskiden en korktuğum şimdi çıksın diye çabalamıyorum , sonra gelsin 40 lar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.