Şimdi Ara

Bu pil suresi nedir allah askina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 7 plus , saglik %100 . Pilin %17 si navigasyona gitmis. Hadi 1 saat de ordan koysa yine de cok kotu degil mi ? Full lte. Klasik orta yogunlukta video muzik. Yogun bir sekilde telefon konusmasi ve safari kullanimi var. Otomatik parlaklik acik. Arka planda kapali. Diger her sey standart kullanim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu arkadaşlar şu pil sürelerine çok fazla takılmıyormusunuz Allah aşkına ? 8 saat gitse ne olur 18 gitse ne olur ??

Sen cihazı keyfinle kullandın mı ?? Müziğini dinledin,internette sörfünü yaptın,videolarını izledin, navigasyonla yolunu buldun ee daha ne olsun ? Nükleer reaktör yok bunun içinde be kardeşim..en nihayetinde gidip bi yerde şarja takıyorsun yani..ha evde takmışım ha ofiste ha arabada..sanki elektriksiz dağda mısınız bayırda mısınız ?? Öyle bile olsan powerbank denen bir icat varya 3-4 bin liraya cihaz alıyorsunda git bi tanede ondan al..kerameti 50 lira..

Şimdi bana kızacaksınız böyle söylüyorum diye ama arkadaşlar hayat geçiyor be..hakkaten keyif alın cihazlardan ya..eskiden tuşlu nokia vardı elimizde 1 hafta gidiyordu şarjı dimi..alo demekten başka ne işe yarıyordu ?? Hadi sms çekerdin bide yılan oynardın..şimdi elimizde pc gibi cihazlar..hayatımızı bu cihazlar üstünden yaşıyoruz resmen..değmez kendinizi üzdüğünüze..
  • Bence gayet iyi hocam bataryanın canı ne sanki ? 1860 falandı sanırım. 6 saat kullanmışsınız full lte ve video diyosunuz. Bence başarılı bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shkoksal kullanıcısına yanıt
    7 PLUS var kişide
    7 de zaten zorlayınca o süreler alınıyor
  • Gayet iyi. Ben o süreyi wifi ile alıyorum 6s plus ile malesef. %85 batarya durumu ile.

• Yahu arkadaşlar şu pil sürelerine çok fazla takılmıyormusunuz Allah aşkına ? 8 saat gitse ne olur 18 gitse ne olur ??

Sen cihazı keyfinle kullandın mı ?? Müziğini dinledin,internette sörfünü yaptın,videolarını izledin, navigasyonla yolunu buldun ee daha ne olsun ? Nükleer reaktör yok bunun içinde be kardeşim..en nihayetinde gidip bi yerde şarja takıyorsun yani..ha evde takmışım ha ofiste ha arabada..sanki elektriksiz dağda mısınız bayırda mısınız ?? Öyle bile olsan powerbank denen bir icat varya 3-4 bin liraya cihaz alıyorsunda git bi tanede ondan al..kerameti 50 lira..

Şimdi bana kızacaksınız böyle söylüyorum diye ama arkadaşlar hayat geçiyor be..hakkaten keyif alın cihazlardan ya..eskiden tuşlu nokia vardı elimizde 1 hafta gidiyordu şarjı dimi..alo demekten başka ne işe yarıyordu ?? Hadi sms çekerdin bide yılan oynardın..şimdi elimizde pc gibi cihazlar..hayatımızı bu cihazlar üstünden yaşıyoruz resmen..değmez kendinizi üzdüğünüze..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Kaçırmışım orayı hocam :)) teşekkürler nazikçe uyardığınız için :) Yine de o şartlarda ortalama 6-8 saat ekran süresi alınır hocam:)

• Bu pil suresi nedir allah askina

Buda benden olsun

iPhone 7 sürüm 11.2.6

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4CF12F62C

Yahu arkadaşlar şu pil sürelerine çok fazla takılmıyormusunuz Allah aşkına ? 8 saat gitse ne olur 18 gitse ne olur ??

Kişisel erişim açınca 5 dakikada %10 şarj düşünce yada navigasyon açıp bir adrese gidince telefonun % 10 15 şarj yemesi üstüne cayır cayır ısıdan yanması gibi sorunlar olmasa çok güzel olacak bizde şükür edeceğiz fakat öyle olmuyor işte. İos 10 da at gibi çalışan ısınma nedir bilmediğim se cihazım ios 11 de lte açınca ısınmaktan geberiyor. Pil sağlığı 98 den birden 95 e düşmesi gibi saçmalıklar felan ben daha burdan çok sorun yazardımda neyse.

• Sürüm 11.2.5 ; Konum,iphone'mu bul,iCloud Drive,Fotoğraflar açık olarak kullanıyorum ve aldığım süre bu. Kapatsam daha fazla süre alabilirim eminim ki ama,

Yukardaki Arkadaşında dediği gibi keyif almaya bakın takmayın böyle şeyleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 24 Mayıs 2018; 4:9:23 >

• Anladım..sende haklısın kardeş..

• Beyler yalniz pil sagliginin %100 oldugunu soylemis miydim

• mükemmel değerler

• Orada Bluetooth simgesini gördüm kapat eğer açıksa.
  • Bende de safari birden tüketiyor. Sanırım yazılımda sorun var. Akşam bakınca batarya %60 bir saat sonra bakıyorum safari %44 harcamış ve %10 a düşmüş.

• Apple iPhone 8 Plus kullanıyorum. Pil sağlığım %97. Kullanım 8 saat alıyorum. Ama hızlı bitmeye başladı şarj. Acaba The Sims falan kurdum kapalıyken de harcar mı arkada batarya ?
  • hocam kötü oldukça kötü değerler

• Saçma sapan konular açmayın kardeşim insanlar bu süreleri az kullanımda görüyor sen o kadar kullanmışsın hala şikayet ediyorsun. Gayet normal.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.