Şimdi Ara

bu pas normal mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • salcano ng650 kullanıyorum. 3 ay oldu alalı çok memnunum ama amortisörü direksiyona bağlayan borunun alttaki boşluğunu bayağı pas kaplamış . bu normal mi zararı olur mu. pas önleyici alsam işe yarar mı.

resim temsili .

bu pas normal mi

• Pasın hicbir sekli normal degildir hocam çürütme yoluna girmeden önlemini almaya calisin eger madeni eritmediyse zimpara yapip kapsamli bir şekilde boyayin madeni erittiyse yine o pasli kismi ordan tamaman arindirip celik macun ile doldurup boyayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o pasın oradan temizlenmesi gerekir. Ama bilemedim pas sökücü gibi bir şey yada WD-40 kullansanız zararı olur mu amortisör yağına bilemedim.
  • xxkowboyxx X kullanıcısına yanıt
    aynen ben de w40 nasıl olur diye soracaktım.
  • sakin olun.
    pası oradan temizlemeye uğraşmadan direkt pas üzerine uygulanabilen Marshall Hammerite -direct to rust- boya alın uygun renkte. onu sürün tamamdır.
  • blackcoupe kullanıcısına yanıt
    bugün profesyonel bir dağ bisikletçisine sordum. kolayı al sür fırçala pas çıkana kadar . arada iç ziyan olmasın dedi
  • ben geçen sene salcano insomnia 30 aldım, bende de aynı yerde pas var. hatta maşa ile kadronun arasındaki boşlukta da görünüyor. hani pası görmek için böyle eğilmeye de gerek yok yani. ben de bi bisikletçilere danışıp aksiyon alayım bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 23 Haziran 2015; 12:12:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.