Şimdi Ara

BU PARFÜM KAMPANYASINI KAÇIRMA ÜZÜLÜRSÜN - PAZARLAND KAMPANYASI YENİDEN SICAK FIRSAT (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
13.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ohoo, pazarland yine ayıp etmiş, hadi parfüm vs beklemiyoruz da, mause pad vs gönderseydiler bari.
  • bende bana bir şey gelmedi diye sitem ediyordum,
    bugun kapıya yurt içi kargo gelince
    anladım ki pazarland banada ugramış

krem + mouse pad + kalem + kucuk zarf jest

yeni yılınız kutlu olsun
  • bazı arkadaşlar parfümlerin orjinal olmadığından ve bayatlığından bahsetmiş doğrumudur,alan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...
  • ben de alışveriş yapıcam.issey miyake 125ml parfüm almayı düşünüyorum.ama fiyatlar yurtdışı fiyatlarıyla aynı neredeyse.bayat veya sahte olmasından korkuyorum.
  • parfümü filan bilemem de

hard disk fiyatları UÇMUŞ pazarlandda daha iki gün önce 139 TL olan 1,5 GB samsung harddisk olmuş 193,35 TL!!!!

ne oldu ki 2 günde yeni yıl girmesinden başka ? dolara 2 kat artış mı geldi devalüasyon mu oldu?

http://www.pazarland.com/?urun-2444-1-5-TB--SAMSUNG-5400Rpm-32MB-SATA2-HDD.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

bazı arkadaşlar parfümlerin orjinal olmadığından ve bayatlığından bahsetmiş doğrumudur,alan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

valla orjinalliği ile ilgili şüpheniz olmasın. bende ilk parfüm kampanyasından almıştım. bir sıkıntı olmadan gayet kalıcı ve orjinal bir şekilde kullanıyorum. satışı yapan ne şahıs nede sadece parfüm satıyor.. sahte parfüm vs gibi şeylerle uğraşıp oluşturdukları imajı kaybetmek istemezler herhalde.. güvenle alabilirsiniz diyorum..
  • arkadaslar bende 3 parfum ve bir deo stick aldim. Hepsini kullaniyorum,guzel kokulular,bayatlik ne demekse bence oyle birsey yok. Orjinalligi konusunda supheniz olursa direk iade edersiniz. Ornegin 212nin deo stickini aldim. Tamamiyle orjinal. Guvenlik seritli ambalajinda geldi. Orjinaller arasina cakma urunler serpistirip, yakaldiklari iyi imaji lekelemek istemezlerr ve musteri hiz. Inanilmaz ilgili.
  • alışverişimden 2 ay sonra sanal marketimden kargo geldi..şaşırdım..baktım bir kaç hediye..kalem..mause pad v.s...müşteri kazanma ve memnuniyeti açısındn ince bir düşünce..
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tantalis1986

ben de alışveriş yapıcam.issey miyake 125ml parfüm almayı düşünüyorum.ama fiyatlar yurtdışı fiyatlarıyla aynı neredeyse.bayat veya sahte olmasından korkuyorum.

aynısından sipariş verdim gelince yazarım, havale çekince hem ödeme bildirim formu gönderdim hem mail hem de aradım
    müşteri hizmetleri gayet cana yakın davranıyor, bakalım ürünüm ne zman gelecek...
    hediye de gelecek mi onu merak ediyorum

• Fiyatlar güzelmiş ama kargo 8 tl, çok pahalı, limangoyu da geçmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumanmehmet

quote:

ben de alışveriş yapıcam.issey miyake 125ml parfüm almayı düşünüyorum.ama fiyatlar yurtdışı fiyatlarıyla aynı neredeyse.bayat veya sahte olmasından korkuyorum.

aynısından sipariş verdim gelince yazarım, havale çekince hem ödeme bildirim formu gönderdim hem mail hem de aradım
    müşteri hizmetleri gayet cana yakın davranıyor, bakalım ürünüm ne zman gelecek...

ben sipariş verdim ürün 1 günde elime ulaştı fakat parfümden başka birşey yoktu insan eşantiyon birşeyler bekliyor açıkçası.ama memnun kaldım.

• quote:

quote:

quote:

ben sipariş verdim ürün 1 günde elime ulaştı fakat parfümden başka birşey yoktu insan eşantiyon birşeyler bekliyor açıkçası.ama memnun kaldım.

issey miyake mi verdin yoksam başka parfüm mü?

memnun kaldıysan sorun yok yahu hedaye de olmayversin

ama insan yine de bi hediye istıyo... duy bizi pazarland

• issey miyake aldım 125ml hafif bir parfüm.arcon kozmetik ithalatçısıymış.baya inceledim ama imal tarihi paketin üzerinde yazmıyor nedense.
  • nerde oturuyosun? ben gebzedeyim 13te havaleyi gönderdim, ürün gelmedi yarın gelir inşallah..
  • quote:

nerde oturuyosun? ben gebzedeyim 13te havaleyi gönderdim, ürün gelmedi yarın gelir inşallah..

beylikdüzünde oturuyorum.havaleyi görür görmez gönderirler. issey miyake aldın sanırım
  • evet issey miyake aldım 125 ml aynısı. en iyi parfümlerden biriymiş, siyahını denedim storeda ama kendisini deneyemedim, inşallah hüsran olmaz. gerçi memnun kaldığını söyledin... siyahı da fena değildi
  • hala ürün temin ediliyor diyo !
  • kargomu yollamışlar fakat koskoca bankayı bulamamış ups görevlileri, burdan onlara selamımı yolluyorum, yarın yine geleceklermiş.......
  • quote:

issey miyake aldım 125ml hafif bir parfüm.arcon kozmetik ithalatçısıymış.baya inceledim ama imal tarihi paketin üzerinde yazmıyor nedense.

hangi kokusunu aldın hocam.. bugün merak ettim dp den kokularına baktım. iki çeşidi varmış.. birisinin limonumsu bi kokusu vardı..diğeri yeni siyah şie dedi..bu biraz daha güzeldi..

benim merak ettiğim her yerde ve ekşi de övülen koku hangisi

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=issey+miyake

http://www.pazarland.com/catinfo.asp?src=issey+miyake&imageField2.x=15&imageField2.y=23

• bu son günü geçen puanlarımız aktif olsada yine alışveriş yapsak
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.