Şimdi Ara

BU PARFÜM KAMPANYASINI KAÇIRMA ÜZÜLÜRSÜN - PAZARLAND KAMPANYASI YENİDEN SICAK FIRSAT (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
13.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stres

kenzo leopar edp yok mu?

Bizi adam yerine koyup cevap verdiğin için teşekkürler!!!
  • 25 TL'lik hediye çekimi kullanarak 79.40 TL'ye 100 ml One Million almıştım. Ürün bugün elime ulaştı. Kesinlikle orijinal ürün. Yanındaki hediyesi de çok hoş oldu.

Teşekkürler pazarland. :)
  • mrb arkadaşlar elimde dolce & gabbana sıcıly 100ml jelatininde açılmamış olarak var. 65 tl olarak satıyorum bilginiz olsun...çilekte 50 ml 92 tl.

ayrıca Laura Biagiotti TEMPORE UOMO 100 ML + 75 ml deo stick 60 tl olarak var...isteyen olursa özelden ulaşabilir. sahibinden get satış açabilirim.kolay gelsin.

http://urun.gittigidiyor.com/100-ORJ-Dolce-amp-Gabbana-Sicily-100-ml_W0QQidZZ32753264
  • quote:

quote:

kenzo leopar edp yok mu?

Bizi adam yerine koyup cevap verdiğin için teşekkürler!!!

sitede varsa vardır hocam yoksa yoktur yapabilecek birşeyim yokki dilerseniz firmaya mail atın belki tedarik edebilirler
  • evet çok doğru

firma çok ilgili
    ismet bey var orada, istediğiniz ürünü temin edebilir
  • Yeni kampanyayı bekliyoruz maksimum kart daha yapilamadimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalmagazacanavari

http://www.dilaykozmetik.com/KMDefault.aspx?ctlid=10320

Baltalamak gibi olmasın ama Pazarland'den 200 TL'ye aldığım parfümler bu sitede 320 TL
  • Pazarland sıtesınde dun ıkıncı alısverısımı yaptım. Parfum ve bırkac urun aldım. Parfum acıl oldugu ıcın arayıp rıca ettım ve bugun elıme ulastırdılar, dıgerlerınıde en yakın zmnda gonderecekler. Ilgı alaka super,Tebrıkler Pazarland.
  • bana şimdi kargo geldi yeni yılımı kutlayan bir kart çıktı ve bi kutu ıhlamur çıktı işe yarayacak bişey çıksaydı bi hafıza kartı filan daha iyi olurdu ama önemli olan düşünmeleri teşekkürler PAZARLAND ilk defa yeniyıl hediyesi almış oldum bir alışveriş sitesinden. O yüzden 3e 5e bakmadan helal ediyorum fazla olsada fiyatları. Hem muhattap bulabiliyorsun hem çözüm daha ne olsun.
  • valla arkadaslar firma calisani gibi gozukebilirim fakat gercekten ilgi harika. Bahsetmis oldugum siparisin kalani ile alakali aradilar ve bir tane urunun ellerine su anda gelmedigini istersem ellerinde olanlari gonderebileceklerini, olmayaninda geri odemesini yapabileceklerini soylediler. Bende bekleyebilirim, gelmezse oyle yapariz dedim. Gercekten ilgi hosuma gitti. Ptesi gunu iki parfum daha siparis edecegim. Kesinlikle tavsiye ederim arkadaslar.
  • yılbaşı tebriği için bana da kargo göndermişler çok şaşırdım ve çok sevindim.

1adet masa saati üzerinde pazarland yazıyor ve alarmı bile var çok güzel bir saat
    1adet Nivea büyük boy traş jeli
    1adet AXE deodorant sprey

gelmiş çok mutlu oldum vallahi helal olsun diyorum, hediye çeki puan taksit kargo bedava, siparişte hediye derken birde üstüne yılbaşına ücretsiz hediye ve tebrik etmeleri bile çok iyi. BİZİ UNUTMAYIN BİZ HALA SİZİN İÇİN VARIZ diyerek gerçekten kendilerini ve kaliteleri gösteren NADİR firmalardan birisi.

Bundan sonra birkaç lira pahalı bile olsa siparişlerimi mümkün oldukça bu firmadan vereceğim çünkü çok ilgili alakalı ve vefalılar, helal olsun diyorum
  • bu indirim ceklerini bir baskasına vremiyorsunuz dimi yada birinden alamıyorsunuz olsada bir indirim ceki cocuklar gibi sevinsek...
  • 25 tl cekimi satiyorum. pm atin
  • Beyler üye oldum 10 tl parapuan kazandım. Peki bu parapuanı alacağım üründe nasıl kullanacağım ben? Ödeme sayfasına geldim hala birşey çıkmadı parapuanla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roll
    Beyler üye oldum 10 tl parapuan kazandım. Peki bu parapuanı alacağım üründe nasıl kullanacağım ben? Ödeme sayfasına geldim hala birşey çıkmadı parapuanla ilgili

100 tl (kdv haric) ustu olmali sepetin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy86
    yılbaşı tebriği için bana da kargo göndermişler çok şaşırdım ve çok sevindim.

1adet masa saati üzerinde pazarland yazıyor ve alarmı bile var çok güzel bir saat
    1adet Nivea büyük boy traş jeli
    1adet AXE deodorant sprey

gelmiş çok mutlu oldum vallahi helal olsun diyorum, hediye çeki puan taksit kargo bedava, siparişte hediye derken birde üstüne yılbaşına ücretsiz hediye ve tebrik etmeleri bile çok iyi. BİZİ UNUTMAYIN BİZ HALA SİZİN İÇİN VARIZ diyerek gerçekten kendilerini ve kaliteleri gösteren NADİR firmalardan birisi.

Bundan sonra birkaç lira pahalı bile olsa siparişlerimi mümkün oldukça bu firmadan vereceğim çünkü çok ilgili alakalı ve vefalılar, helal olsun diyorum

ooo yilbasi paketi guzelmis gercekten. Bana niye gondermediler ya , guzel olurdu. Bana mouse pad kalem fln gondermislerdi en son sipariste. Bakalim yarin gondereceklerinde ne cikacak :) gercekten tebrikler diyorum. Sozde buyuk firmalar bir kalem bile vermezken pazarland birkac hatrisayilir hediye gonderebiliyor.
  • Merhaba,
    Kampanyayı ve siteyi öneren arkadaşa teşekkürler.
    İnceledim ve yılbaşı için düşündüğüm parfümü gerçekten birçeok yerden 50 55 TL altına bularak siparişimi tamamladım.
    Slm.
  • sitden 200küsür liralık alışveriş yapmayı düşünüyorumm herhangi bir hediye çeki yada yılbaşına özel bi kampanyası oluyor mu ?
  • Bana da yılbaşı hediyesi olarak axe deodorant göndermiş, çok naziksin, teşekkürler pazarland Son kalan 25'lik çeklerimi de harcamak için biraz surf yapayım bari..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.