Şimdi Ara

bu paraya doğru kararmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 bin tl yi çok gecmemek şartiyla arac bakiyordum arkadaslar , 2000 model fiat brava , hyundai accent vs ama şu araba hoşuma gitti kafama yattı, fiyatlar ve yıl olarak hemen hemen diger aklimdaki araclarla ayni, sorun sıkıntı seviyesi nedir bu aracın bilen varmı beyler?https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-kaporasi-alinmistir-orjinal-2000-model-lpg.li-terra-530391746/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu bilmiyorum ancak Brava kullandık ve çokta severek kullandık zamanında. Ne problem çıkarmıştı ne de performans ve yakıt konusunda üzmüştü.
  • Hyundai Accent olabilir. Bende daha önceden kullanmış ve bi sıkıntı yaşamadan satmıştım. Eğer tekrar o bütçelerde bi araç bakacak olursam tekrar accent tercih ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gecmis olsun

• sıkıntılımı bu toyota terra pek ses cıkmadı forumdan

• Bu modellerde motorda yag yakma sorunu vardi ancak hangi model yilinda onu bilemeyecegim.

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    ortayı kariştirdin kacma sorunlu model hangisi

• O model yilini ben bilmiyorum ki o araca hakim kisiler sizi daha iyi aydinaltabilir ancak bu model corollanin en az tutulan modeli neden oldugunu bilmedigim bir sekilde ancak bu sizin icin bir avantaj olmali ki ilk tr de uretilenden cok daha iyi bir teknik alt yapiya sahip.

Simdiden hayirli olsun.

• Çok kral arabadır tavsiye ederim...

Sessiz çalışır yağ gibi akar gider...

Şu an jetta neyse bu da kendi döneminin jettasıydı...

Zaten şirket aracıydı benim kullandığım da... Ben çok seviyordum terrayı....

• CihangirCanavarı kullanıcısına yanıt
    hangi modelini önerirsin kardesim,? gecen gun eski komsum yolda görüp aldı toyota terra vardi onda uzun zamandir , sadece yagini suyunu koyuyoruz okadar dedi ,

• quote:

Orijinalden alıntı: komutan-kubar

hangi modelini önerirsin kardesim,? gecen gun eski komsum yolda görüp aldı toyota terra vardi onda uzun zamandir , sadece yagini suyunu koyuyoruz okadar dedi ,
    Benim kullandığım yuvarlak farlı olanıydı model yılını falan hatırlamıyorum...

• CihangirCanavarı kullanıcısına yanıt
    aynen farı yuvarlak benim dedigim nodelin

• Bundan sonraki modellerde yağ yakma sorunu vardı. O deönem garantiden segman yaptıranlar olduğu gibi umursamayanlarda oldu. Sonradan bireysel olarak yaptıranlar olmuştur tabiki. ama sorunlu olan vardır illaki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prokizya

Bundan sonraki modellerde yağ yakma sorunu vardı. O deönem garantiden segman yaptıranlar olduğu gibi umursamayanlarda oldu. Sonradan bireysel olarak yaptıranlar olmuştur tabiki. ama sorunlu olan vardır illaki.
    terra olanlarda sıkıntı hic duymadim ama yinede başım agrimasin diye araştiriyorum

• Ayrıca bu modelin 1,3 otomatik olanı şirket aracı olarak müdürüm yaklaşık 400 bin km'den fazla kullandı. 5 yılın sonunda sorunsuz bir şekilde bayiye satılıp yeni corolla alındı.
  • Prokizya kullanıcısına yanıt
    bu yuvarlak farlı olan modeli en kafama yatan araç şu anda, lpg li uyumu nasıl acaba

• Corollanın bu kasası tipinden dolayı tutulmuyor motor efsane kasanın ki ile aynı efsane kasalara 20-25 istiyorlar kaldı ki bu kasa daha mantıklı hem efsane kasadan daha yüksek model yılı hemde daha uygun fiyatlı fiat bravayı tavsiye etmem bazı parçaları piyasada bulunmuyor mesela en basitinden stop farı gibi.

Accent'in bu kasası corolladan daha çok tutulur satarken daha çabuk elden çıkarırsınız.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-orjinal-accent-lx-556651170/detay
  • Vaktiniz varsa araştırın, acele etmeyin temizi düşerse üçe beşe bakmaz alırsınız.

Şu aracı tutulmamasına tek neden göremiyorum kaldı ki çalıştığı bile duyulmayan sessiz son derece rahattır. 96 modeli ile 1500 km yol uzun yaptım yormuyor bile.
  • corolla bulamazsam accent olur , ikisinden biri olacak ama corollada gonlum var , ariza cikartmaz fazla diye dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komutan-kubar -- 24 Nisan 2018; 16:24:34 >
  • Temizini bulursanız başınız ağrımaz ancak kesinlikle 1.3 eco modelini almayın çok boş bir araç.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.