Şimdi Ara

bu paraya bu araba alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar toyota VVT-İ 2005 25000 de 21.500 YTL istiyorlar . Bu paraya bu araba alınır mı ? BU araç başımızı ağrıtır mı? Özellikle kullanan ve bilen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

• Piyasasını bilmiyorum ama fiyat bana iyi gibi geldi km'si de baya azmış.. Başınızı ağrıtmayacağına emin olabilirsiniz..
  • donanım ve motor hakkında bilgi vermemişsin ama en düşük donanımlısı olsa bile (ki sanırım öyle) fiyat iyi gibime geldi. eğer donanımlı ise fiyat çok düşük bir bit yeniği vardır. ama toyotalar ve hondalar sorunsuzdur bir sıkıntı olmaz. tabi bu işler birazda şans meselesi
  • donanımını yazmamışsınız o yüzden fiyat konusunda yardımcı olamam.
    toyotalar sorunsuz markalar arasındadır ve araba az km yapmış bence iyi bir tercih olur kanısındayım.
    saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: suzitusi

donanım ve motor hakkında bilgi vermemişsin ama en düşük donanımlısı olsa bile (ki sanırım öyle) fiyat iyi gibime geldi. eğer donanımlı ise fiyat çok düşük bir bit yeniği vardır. ama toyotalar ve hondalar sorunsuzdur bir sıkıntı olmaz. tabi bu işler birazda şans meselesi

Toyotanın Linea Terra modeli en full olanı imiş. Gerçi sis lambası ve uzaktan kumandası yoktu ama bana öyle söylendi. Ruhsata bakmadım. Ama bildiğim arabada ABS , hava yastıkları , klima ,elektrikli cam ve aynalar var . Şimdi sitelerden linea terralarınözelliklerine bakıyorumda CD playeri de var.
  • Toyotada Sol en yüksek donanım Terra onun bir altı Lineada ez baz versiyondur...

Söylediğiniz fiyat Linea donanım için bile gayet iyi alınır değeridir...

Şimdiden hayırlı olsun
  • Fiyat gayet normal. Hatta biraz az bile...

Kaçırmayın bence.
  • birşey varmı yokmu araçta
    servise götürüp baktırmanız lazım
  • Fiyat iyi. Al derim sonuçta toyota.
  • neredeyse 1 ay önce araba.comda acil satılk vardı.2006 sol hb 22küsurhemen gitti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.