Şimdi Ara

Bu Oyun Sektörü Niye Öldü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
2.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden hikayesiyle olsun oynanışı ile olsun çok güzel ve zevkli yapımlar çıkardı.Şimdi piyasa çöplüğe dönmüş durumda,sadece birbirini vurup öldürme üzerine kurulmuş saçma sapan yapımlar çıkmaya başladı.Gerçekten bu türü seven var mı ya? ne anlıyonuz bu türden acaba çok merak ettim?Şöyle bir düşünüyorum son zamanlarda keyif alarak oynadığım bir rdr2 var başkada birşey aklıma gelmiyor.Bf 2042'yi bekliyodum ondan da senaryo modunu çıkartmış adamlar EA seninde Allah bin belanı versin.Ben bu gidişle sistemi satarım,topladığımada pişman oldum zaten 

• Net cevap:para hırsı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hikayeli oyunları hiç sevmem.

O tarzda oyun oynamanın film izlemekten ne farkı var senin kontrolünde olan bir şey yok çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield'ın hikaye modunu hiç oynamadım ki zaten. Normal oyuncular da mp harici girmiyor zaten. Hikayeli fps istiyorsan Cod oynayacaksın.

• hagh kullanıcısına yanıt

Ya bu kadarda olmaz ama ya hangi firmanın yapımına baksam böyle.vasat bir senaryo yüklen online'a kafası hep.Sony'nin exclusive'leri bile bozmuş durumda.Bu gidişle hepten çöp olur bu piyasa

• Single mod yapmaya ugrasmiyolar, multi yapip kozmetiklerden, micro transactionlardan ,season pass lardan kiriyorlar parayi cunku sadece single yapsa satisi daha dusuk olacak daha az para kazanacak.Bu isin öncüsü EA denen sahsiyetsiz firmadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagh -- 16 Haziran 2021; 22:31:31 >
  • Borderlands candır

• Bende tam tersi hikaye modu için oynuyodum.Cod'a kötü ki tek kayda değer mw serisi var,bir de bo1-2 güzeldi gerisi çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Bende tam tersi hikaye modu için oynuyodum.Cod'a kötü ki tek kayda değer mw serisi var,bir de bo1-2 güzeldi gerisi çöp.

Cod 2 candır gerisi heyecandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8FB5351A6

Cod 2 candır gerisi heyecandır.

Alıntıları Göster

Aynen doğru diyon cod 2'de iyidi 

• quote:

Orijinalden alıntı: hagh

Single mod yapmaya ugrasmiyolar, multi yapip kozmetiklerden, micro transactionlardan ,season pass lardan kiriyorlar parayi cunku sadece single yapsa satisi daha dusuk olacak daha az para kazanacak.Bu isin öncüsü EA denen sahsiyetsiz firmadir.

Valla şu saaten sonra bir rockstar birde valve'ın yaptığı işlere bakarım gerçi bunlarda 10 senede 1 oyun yapıyolar ama olsun cd projekt red bile gözümden düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Bende tam tersi hikaye modu için oynuyodum.Cod'a kötü ki tek kayda değer mw serisi var,bir de bo1-2 güzeldi gerisi çöp.

WaW'u çok beğenmiştim ben

• Gow var, Last of Us 2 var. Oyun diyorsan Japon'dan şaşmayacaksın. Amerikalılar oyun falan yapmayı bilmiyor, anca Fifa yaparlar

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 11 Temmuz 2021; 15:11:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dapeux

WaW'u çok beğenmiştim ben

Alıntıları Göster

Fena bir yapım değildi ama çokta etkilendiğimi söyliyemiycem

• Aman bana rockstar deme hocam 3 jenerasyon gta 5 dayiyorlar.

• Saydigin oyunlari yapanlarin hepsi amerikan yani gringo hocam

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 11 Temmuz 2021; 15:11:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Gow var, Last of Us 2 var. Oyun diyorsan Japon'dan şaşmayacaksın. Amerikalılar oyun falan yapmayı bilmiyor, anca Fifa yaparlar

Valla ps4'üm vardı bir zamanlar.Sırf ex'leri oynıyım diye aldım sonra baktımki 2-3 oyun dışında birşeye benzemiyor geri sattım.Bu jenarasyonda bir lou2 birde tsushima'yı oynayamadım bu ikili dışında oynadıklarım arasında Gow en iyisiydi birde uncharted son oyununu beğenmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: musetea

...

ben de sevemedim pek. sadece karakterler ilginç geldi biraz

san andreas

vice city

the ballad of gay tony

liberty city stories (fena sayılmaz)

bunları seviyorum seride sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dapeux -- 16 Haziran 2021; 23:24:13 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.