Şimdi Ara

Bu oyun hangisiydi? Hatırlayamıyorum. Yardım lütfen.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar tamhinimce bundan 7-8 sene öncesinin bir oyunu. Görüntüler hayal meyal aklımda kalmış belki de 2 oyunu bir birbirine karıştırıyorum ama zamanında geçemeyip bırakmıştım. Yıllar sonra birden aklıma geldi bu durum ne alakaysa.

Sanırım uçak gemisi üzerindeydik, yaratığa varil vs elime ne geçse tutup fırlatıyodum. Vücudunun heryerinden sarmaşık gibi bir sürü hortum çıkarıyordu ekranda kaçacak yer kalmıyodu. vs. En başta crysis 2 sandım ama benim aklımda kalan yaratık fazla organikti, crysis tekiler biraz daha teknolojik oluyolar. Lan çokta hatırlamıyorumki ya pff. Neyse oynayan hatırlar bence uyuzun tekiydi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Prorotype olabilir mi? Final görevi uçak gemisi üzerinde geçiyor. dediğiniz sahneler mevcut.

• aynen bu dostum çok teşekkür ederim ya gerçekten. 2 gündür bulamamıştım bir türlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • StByErdeM kullanıcısına yanıt
    rica ederim ben de oynamıştım ve finalde çok zorlanmış, hatta geçememiştim. bu yaz indiriminde prototype 2 ile beraber ikisini 23 liraya aldım. başladım bakalım 1-2 güne finale gelirim. bu sefer bititirebilirim insallah

Prototype steamden alırsan 1080 çözünürlük için içerisindeki 1 dosyayı değiştirmen gerek. Ardından 1080 çözünürlükte oynayabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.