Şimdi Ara

bu otobüs nasıl toplanır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
13.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafayı yemiş bunlar ya tenekeye de 50 bin ytl veren çıkacak zannediyorlar...
  • bundan aslında üstü açık gezi otobüsü olur
  • fake kokusu aliyorum
  • yok yok doğrudur. baksana resimlere...
  • 160000ytl verin bursa'da çakma man fortuna yapsınlar.
    güzel memleketim benim.
  • hocam aynen öyle :)

hele otobüsçülük işi bursada feci... anlamazsın walla...
    quote:

Orjinalden alıntı: ricardozonta

160000ytl verin bursa'da çakma man fortuna yapsınlar.
    güzel memleketim benim.
  • otobüs piyasası farklıdır maa bu aracın şasileri bile yamulmuştur bi işe yararmı bilmiyorum

hem zaten man fortunaların ikinci el fiyatları zaten çakma fiyatlarına gidiyorlar yani boşuna alıp toplattığınıza deymez mercedes travego olsa tamamda fortuna için deymez
  • diyorum ya hocam... anca üstü açık (ve heryeri) gezi otobüsü
    quote:

Orjinalden alıntı: Platinium

otobüs piyasası farklıdır maa bu aracın şasileri bile yamulmuştur bi işe yararmı bilmiyorum

hem zaten man fortunaların ikinci el fiyatları zaten çakma fiyatlarına gidiyorlar yani boşuna alıp toplattığınıza deymez mercedes travego olsa tamamda fortuna için deymez
  • geçenlerdede böyle bir topic açılmıştı saf saf gülüyorsunuz demiştim

otobüsün sıfır fiyatı 260-270 bin ytl piyasası ilk günlerini mum değil fenerle aratıyor manların

kaza yapan aracı bizzat gördümde 2-3 aydan beri orda g.antep cıkısında sanayide pek inceleyemedim orda

zaten dogunun tüm kazalı arabaları orda

çok temiz işçiliği var gerçekten inanılmayacak otobüsleri adam ediyorlar otobüs başına 10-15 kişi çalışıyor en kısa sürede bitirmek için

fortunaların 2,el değeri ölü taş patlasa 150 bin ytl ikinci el fiyatları 2005-2006 çoğu d.bakır önde gelen firmaları man kabul etmiyor

motoru gayet saglam duruyor o fiyatı zaten motoruna isteniyor

sonuç:ABARTILACAK BİR DURUM YOK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DG00 -- 16 Mart 2007; 21:09:28 >
  • 50 harcarsa toplanır.piyasası da 230 civarıdır sanırım.bu iş benim uzmanlık alanıma girdiği için...çok iyi bilirim...yada alıcı toplamaya karar vermezse parçalanır parçaları satılır.yine başka bi hasarlı otobüste toplanmak için...
    arkadaşlar ben burdayım.merak etmeyin.
  • Bir toplama sevdasıdır gidiyor,Allah hayır etsin.
    Bilgisayar topluyorlar sanki...
  • Bursada oturan biri olarak bu otobüs çok rahatlıkla adam edilir diyorum çünkü her gün görüyorum işe gidip gelirken 1 hafta önce gördüğüm hurda otobüs 1 hafta sonra kaba hali bitmiş oluyor. Bursada bu işin ehli bir çok yer var ne otobüsleri 2 katlı yapıyolar ne otobüslerin motorlarını sıfırlıyorlar siz sanıyomusunuzki otobüsün ömrü bittince hurdaya çıkıyor.
  • bilenlerden cvpları duydunuz demekki oluyormuş...
  • quote:

aktemur1

50 harcarsa toplanır.piyasası da 230 civarıdır sanırım.bu iş benim uzmanlık alanıma girdiği için...çok iyi bilirim...yada alıcı toplamaya karar vermezse parçalanır parçaları satılır.yine başka bi hasarlı otobüste toplanmak için...

budur
  • quote:

Orjinalden alıntı: aktemur1

50 harcarsa toplanır.piyasası da 230 civarıdır sanırım.bu iş benim uzmanlık alanıma girdiği için...çok iyi bilirim...yada alıcı toplamaya karar vermezse parçalanır parçaları satılır.yine başka bi hasarlı otobüste toplanmak için...

arkadaş olayı açıklığa kavuşturmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 16 Mart 2007; 22:57:25 >
  • Buz yeşili değil kömür karası
  • bu arabayı 50 ye toplayıp 230 a satacak adamı bu memleketin bşaına getirmemiz şarttır çok büyük bir deyer harcanıyor bu forumda acilen bişeyler yapmamız bu el deymemiş beyni vatana kazandırmamız gerekmektedir
  • arkadaşlar bence artık forumu toplamanın zamanı geldi.amma saçmalamaya başladık gelen geçen araba topluyor sanki çöp topluyodu o diyo 10 bine toplarım öbürü diyo toplıyamazsın zaten toplanmaz 10 bine hurda araç nerde görülmüş pert olmuş arabanın 10 bine toplandığı
  • Eskiden yaşadığım bi olayı anlatayım

Otobüsde muavinin telefonlarınız açık kalabilir demesiyle neye uğradığımı şaşırmıştım.Sorduğumda 304(yanlış hatırlamıyorsam) kasasına 403 kasası atılmış.Bursada yaptırdık diyorlardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Eskiden yaşadığım bi olayı anlatayım

Otobüsde muavinin telefonlarınız açık kalabilir demesiyle neye uğradığımı şaşırmıştım.Sorduğumda 304(yanlış hatırlamıyorsam) kasasına 403 kasası atılmış.Bursada yaptırdık diyorlardı

DESENE 403 DİYE BİNDİĞİMİZ OTOBÜSLER ASLINDA TENEKE

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.