Şimdi Ara

Bu netlere gelene kadar kaç ay geçirdiniz (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nee hocam naptınız maşallah subat ayında 33 net sonra nasıl artırdınız bende benzer netlerdeydim tamda o ayda bıraktım tek tyt girim dedim 37bin geldi  

sizin temel mi vardı hocam çünkü şubatta ayt 33 net sonra haziranda derece inanılır gibi değil

• 29 la başladım 37-38 e kadar geldim sınavda 28 yaptım  

• 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt

Hocam matım iyiydi fen 0'dı. O 33'ün 25'i falan mattı. Şubattan hazirana kadar kendimi hayattan soyutladım, fen çalıştım zaten. Hiç dışarı çıkmadım. Ayrıca durumumuz da iyi olmadığı için ilk senemde bir yer yazmak zorundaydım. Bunun da baskısıyla en son birkaç konuyu atlayarak sınava girdim. Allah'a şükür oldu yani. Ama şu an bel-boyun, vücut, kafa hepten sıkıntılı yani  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 109luknouhei -- 18 Eylül 2021; 23:33:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 109luknouhei kullanıcısına yanıt

vayy be hocam helal olsun alnınızdan öpüyorum

son olarak tyt netiniz şubatta kaçtı sınavda nasıl oldu

• 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt

Şubat: 100

Sınav: 80  

Bekir Avşarın üyeliğindeydim Kasım ya da Aralık ayında bi kamp yapmıştı benim tyt orada yükseldi. Sonra sınavda Türkçeyi yapamadım böyle geldi. Üyeliğin de başka bir numarasını görmedim.

eyvallah hocam zaten yapamazdım diye düşünüyom benimde şubatta 80 sınav 80 en azından tyt temelim var diye avutuyom kendimi 

• Hiç unutmuyorum bir gün canım Acil Yayınlarının polinomlar fasikülü çekmişti. Babama dedim alır mısın babam da dedi ki:
    "Oğlum bu kitap renkli, bizimki siyah-beyaz olmayacak mıydı?"
    Gözlerim doldu ve dedim ki:
    "Kazanacağım baba, sen hiç merak etme."
    O zamanlar tytde 70 net yapıyordum. İçimdeki bu hırs, bu azimle halının üzerine geçtim dizlerim morarana kadar ders çalıştım.
    Deneme çözeceğim zaman ise dershanelerde çıkışta bekliyordum. Bazı öğrenciler cevapları kontrol ettikten sonra sinirlenip kitapçığı sokağa fırlatıyorlardı onları toplardım yerden. Soruları temiz bir kağıda tükenmez kalemle geçirip kurşun kalemle çözerdim. Babam tükenmez kalem kullanmama kızardı ama ses etmezdi çocuk ders çalışsın diye..

Gel zaman git zaman evde sular kesildi, ya sınavda yanımda su olmazsa diye çalıştım.
    Evde elektrik kesildi, ya sınav salonu karanlık olursa diye çalıştım,
    Evde zaten doğalgaz hiç açılmaz zaten öyle bir sıkıntım yoktu :)

Sonraları dolmuş parası vermeyeyim diye okula gitmeyi bıraktım. Hocaya zooma giremedim bilgisayarımda sıkıntı var dedim, sorun etmedi sağolsun ama bilmiyordu ki bilgisayarım yoktu. :) Canı sağolsun.

Bir gün yine denemenin birini aldım baktım sorular bulanık, heralde hatalı basım diye başka bir tane aldım o da bulanık. Babam doktora götürdü ve doktor gözlerimin bozulduğunu söyledi. Babama dedim ki :

"Sorun değil be baba, ben sınava böyle de girerim. Söz veriyorum bir gün iyi bir göz doktoru olacağım."
    Yaa işte böyle çalıştım ben , yaşadığınız hayatın kıymetini bilin dostlarım.

Bende senin gibiydim bizim evde çalışma masası yoktu ben yatağın üstünde kitap çözerdim yatak hep silgi çöpü falan olurdu sonrasında odamdaki gardolaptaki tüm kıyafetleri başka odaya koydum hani gardolaplarda büyük bir bölme vardır ya oraya geçtim gardolabın içinde çalışmaya başladım sonrasında çalışma masası aldılar orada ders çalışmaya başladık şuan bile ders çalışıyom 05
    20 de uyandım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tyt mat ilk net 24 sınavda 26
    Ayt mat ilk net 29 sınavda 25

Tyt matta 30 üstüne branşlara başladıktan 3-4 hafta sonra geldim

Ayt matta ilk netim hemen hemen 30 du zaten

• Tyt mat ilk net 13 en son deneme 31

Ayt mat ilk net 10 15 arası en son 33

Sınava ilk başladığım zamanlarda sorduğum sorulara şimdi gülüyorum

• Ulpro kullanıcısına yanıt
    Hocam çok iyi hatırlıyorum kendimi o kadar motive etmiştim ki sezona 53 netle başlayıp ekimde 80 net yapmıştım ilk defa 30 netle o zaman tanıştım (pkob eksik olmasına rağmen) o gün bu gündür 30 net yapamıyorum

muhtemelen deneme kolaydı ama ben işin biraz da motivasyonda olduğunu düşünüyorum mesela türkçe de en fazla 30 yapan ben sınava yakın bir deneme diye iştahla çözdüğüm 3d de 37-3 yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Autghust34 -- 9 Nisan 2022; 13:36:17 >
  • Autghust34 kullanıcısına yanıt
    Ben sezona temel kavramlar çalışarak girmiştim temelim yoktu hiç

• 12 başındaki tyt genel denemesinde 54 net yapmıştım 15i i matematikti

en son yaptığım genel deneme msü idi genel 99 matematik 34-35

ilk yaptıığım ayt genel deneme 12. sınıfta nisan gibiydi 40 yaptım 24 ü matematikti (aşırı kolaydı)

son yaptığım ayt genel dündü 68

• 12. Sınıf mısınız hocam

• Ulpro kullanıcısına yanıt

yok hocam ilk mezun

• yazın bi bs denemesinde tyt 40 45 falan yapmıştım matematiğim normalde 10 15ti o denemede şaka gibi 6 7 net geldi. 

Şuan denemeye göre 20-30 arası değişiyor(pkob-katı cisimler eksik).Genel olarakta +-5 70 civarı.

Tabi dh nin ealarına göre bu hiçbir şey ama kendi çapımda birşeyler yaptığımı hissediyorum umarım sınav sonrası da böyle hissederim

• 12. Sınıfım
    İlk tyt net ağustos: 70
    Son tyt net 95-100

İlk tyt mat:10
    Son tyt mat: 30
    İlk ayt mat 20
    Son Ayt mat 30

• 3 yıl  

şaka bir yana 12. sınıf ilk tyt mat netim 24 falandı galiba, daha düşük geldiği de oldu nadir de olsa. şu an 35+ sabitledim diyebilirim

ayt mat da 10 netten 35 üstüne

• Tyt Mata 28 le falan başladım 345 bitirdim 11 de. Geometrim çok kötüydü birkaç üçgen sorusu yapabiliyordum şu an 35 civarı genelde zorluğa göre.

İlk tyt netim de 80 flndı snrm Bes yayınlarının dershanede girmiştim. Fen konularının yarısındayken.

İlk mat denemem 2019 basım 3d nin 1. Siymiş. 55dk 31,75 net Mayıs 2021.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.