Şimdi Ara

Bu Neslin Kazananı Kim Oldu? Xbox One vs PlayStation 4 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
13.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LuffyBey

benim ilk sürüm cihaz baya kasılıyor , 2tb harici var sebep olamaz tek başına herhalde
    Ben de 2 TB hd takmıştım düz Ps4 ün içine.Belki de store da kasmasının sebebi budur.
    Yine de saçma bir durum.
  • wither kullanıcısına yanıt
    benim oyun içinden menüye geçince kilit oluyor direk , çay falan içiyorum o arada
  • 1.nesil ps4 ve xbox one x e sahibim.

Arkadaşlar hayatında TEKNOLOJİ market hariç xbox'da oyun oynamamış veya kullanmamış kişiler boş yorum yapıp başlığı doldurmasın.

Aklınız var ise gidin xbox one x edinin veya bekleyin yenisini edinin.

Gamepass ve EA access zaten başlı başına yeterde artar.

Bilmem kaç tane oyun oynadım xbox'da para verdiğim 3 oyun var Destiny 2 Battlefield 5 Borderlands 3

BF5'de ea access'da bedava oldu PStore'da 350TL ye satılan BF5'i xbox'da sadece ve sadece 112TL'ye aldım hemde çıktıktan 1 hafta sonra.

Ben güç performans a bakarım exc. oyunlar eyvallah güzel de o kadar paralar verip alıp oynamam bir kere hayvan gibi çıkan FAN sesi yok.

İnsan xbox one x e alışınca korkuyor acaba bunun fanı çalışmıyormu diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAs28

1.nesil ps4 ve xbox one x e sahibim.

Arkadaşlar hayatında TEKNOLOJİ market hariç xbox'da oyun oynamamış veya kullanmamış kişiler boş yorum yapıp başlığı doldurmasın.

Aklınız var ise gidin xbox one x edinin veya bekleyin yenisini edinin.

Gamepass ve EA access zaten başlı başına yeterde artar.

Bilmem kaç tane oyun oynadım xbox'da para verdiğim 3 oyun var Destiny 2 Battlefield 5 Borderlands 3

BF5'de ea access'da bedava oldu PStore'da 350TL ye satılan BF5'i xbox'da sadece ve sadece 112TL'ye aldım hemde çıktıktan 1 hafta sonra.

Ben güç performans a bakarım exc. oyunlar eyvallah güzel de o kadar paralar verip alıp oynamam bir kere hayvan gibi çıkan FAN sesi yok.

İnsan xbox one x e alışınca korkuyor acaba bunun fanı çalışmıyormu diye.
    Ps4 pro sahibiyim . Soylediklerinin altina imzami atarim.
    One x den sasmayin. Oyun oynamayi cok seviyor ve vakit ayirabiliyorsaniz one x den baskasini dusunmeyin bile.

Ancak benim gibi yasiniz 35+ ise fazla oyun oynamiyorsaniz sadece exlusive ler yetiyorsa pro yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fan sesi ve gamespass için şahsen fazladan oynayacağım exc oyunlardan vazgecemem doğrusu. Sonuçta Xbox taki her oyun ps4 te oynanabilir, olmayan ve kalitesiz devam oyunları ile usandiran bir kaç oyun da zaten pc de oynanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 18 Ekim 2019; 12:36:22 >
  • tabii ki ps4 kazanacak
  • Bu nesilde en çok oyun ve grafik ödülünü PS4 aldı. Satışlarda da fark atarak tarihi yazdı. Sony E3'e katılmayınca bile ciddi bir boşluk yaşanmıştı. Oyun Dünyasının kanı PS.
    Xbox'ı Nintendo da geçti nakavt oldu.
  • One X cidden kral cihaz. Gece karanlığında bile sesi duyamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu neslin kazananı oyuncular olmuştur.
    Xbox TR resmen boykot edercesine VPN ile satın alım yaparız diyince Xbox'a 1 senelik satışını gösterdiği gibi geri çekti Gold Live zammını.
    PS bu konuda bir şey yapmadı ama arada yaptığı ufak ufak zamlarla Xbox'un çok önüne geçti fiyat olarak. Fiyatta Epic Store PC açısından kesinlikle konsolları havada karada geçer seviyede.
    Her iki konsolunda kendi özellikleri var. Şu bunu ezer diye bir şey yok. Farklı türlerde oyun oynamak gibi bir fikrim olsa PS4 Pro alır exclusive oyunları bitirir satar ve One X ile 4K Native-Upscaled oyunlarımı oynardım.
    Sonuçta 14 aylık Gold Live-Gamepass+PC Gamepass P2 olarak 90 TL. Bunlarla beraber PS4'te olmayan Gears serilerini, FH-FM serilerini ve HALO serilerini bitirir, diğer oyunlarda PS4 Pro'dan daha iyi output alarak oynarım + Toxic olmayan bir community ile oynarım.
    Konuyu PS fanları basmış, son cümlelerimden bana sövecekler kesin. Bunların hiçbirisi benim fikrim sayılmaz, kullanan arkadaşlar forumdakiler ve iki konsolu birden kullanmışlardan söylüyorum.

He soruya gelirsek, her iki şirkette edemeyeceği kadar kâr etti. Sony'nin Xbox'tan fazla kâr ettiğini düşünmüyorum. Satış sayısının önemli olmadığını düşünebiliriz. 200$'a aldığın makinenin 1 senelik üyeliği+1 AAA oyunu 120$ ise ve oyuncuların geneli 4-5 AAA oyunu oynayan 3-4 yıllık oyuncular olduğunu düşünürsek makinenin önemsiz olduğunu söyleyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 20 Ekim 2019; 11:21:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Bu neslin kazananı oyuncular olmuştur.
    Xbox TR resmen boykot edercesine VPN ile satın alım yaparız diyince Xbox'a 1 senelik satışını gösterdiği gibi geri çekti Gold Live zammını.
    PS bu konuda bir şey yapmadı ama arada yaptığı ufak ufak zamlarla Xbox'un çok önüne geçti fiyat olarak. Fiyatta Epic Store PC açısından kesinlikle konsolları havada karada geçer seviyede.
    Her iki konsolunda kendi özellikleri var. Şu bunu ezer diye bir şey yok. Farklı türlerde oyun oynamak gibi bir fikrim olsa PS4 Pro alır exclusive oyunları bitirir satar ve One X ile 4K Native-Upscaled oyunlarımı oynardım.
    Sonuçta 14 aylık Gold Live-Gamepass+PC Gamepass P2 olarak 90 TL. Bunlarla beraber PS4'te olmayan Gears serilerini, FH-FM serilerini ve HALO serilerini bitirir, diğer oyunlarda PS4 Pro'dan daha iyi output alarak oynarım + Toxic olmayan bir community ile oynarım.
    Konuyu PS fanları basmış, son cümlelerimden bana sövecekler kesin. Bunların hiçbirisi benim fikrim sayılmaz, kullanan arkadaşlar forumdakiler ve iki konsolu birden kullanmışlardan söylüyorum.

He soruya gelirsek, her iki şirkette edemeyeceği kadar kâr etti. Sony'nin Xbox'tan fazla kâr ettiğini düşünmüyorum. Satış sayısının önemli olmadığını düşünebiliriz. 200$'a aldığın makinenin 1 senelik üyeliği+1 AAA oyunu 120$ ise ve oyuncuların geneli 4-5 AAA oyunu oynayan 3-4 yıllık oyuncular olduğunu düşünürsek makinenin önemsiz olduğunu söyleyebiliriz.
    bu nesilin kaybedeni korsan hackli ciaz kulanan nesil oldu :D xbox hack lenmedi ps4 hack lendi ama hack lenen ciaz sahipleri çogu yine günceledi ciazları
    devir öyle bir hale geldiki oyun piyasası online yok ise oyunlarda tat bile vermemeye başladı. her iki şirkete bir önceki konsolardan daha çok kar etigi aşıkar gibi
    bişey

• Tek bildiğim neslin kaybedeni Mutlak.Sıfır. Mesajlarının %90'ı provokatif Xbox fanlığı üzerine, gel gör ki PS4 sahibi. İşte bu gerçekten acınası bir mağlubiyettir.
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Zartzurt kardeş ciaz diyerek ne demek istedin?

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Zartzurt kardeş ciaz diyerek ne demek istedin?
    peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E87629FD5

Tek bildiğim neslin kaybedeni Mutlak.Sıfır. Mesajlarının %90'ı provokatif Xbox fanlığı üzerine, gel gör ki PS4 sahibi. İşte bu gerçekten acınası bir mağlubiyettir.
    hayatında sadece 1 konsol olup 2-3 ikinci el oyunlar ile mutlu olan bir kesimin gelip hüloo ps4 ezdi geçti demesi kadar fanboyluk yoktur.
    Kesinlikle kardeşim.

• Oyun konsolları ile bu nesilde tanışmış olanların ahkam kesmesi ne kadar komik değil mi?

• quote:

Oyun konsolları ile bu nesilde tanışmış olanların ahkam kesmesi ne kadar komik değil mi?
    yaş kaç ?
    Akıl yaşta değil, baştadır...

• quote:

Akıl yaşta değil, baştadır...
    bu yeni nesil harbi tablet nesli oldu iyice yazık...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.