Şimdi Ara

Bu Neslin Kazananı Kim Oldu? Xbox One vs PlayStation 4 (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
13.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir konsolu sadece aksiyon, macera oyunlarını seven insanlar almıyor. Bunun içinde senin bir üst mesajında yazdığım gibi sadece PES ve Fifa oynamak için alan da var, sadece Gran Turismo oynamak için de alan. Ve Sony tüm türlerden en azından bir tane exc oyun sunuyor. Bunu da göremeyecek kadar kör değilsin herhalde?

Bu rakamlar makulun de üstunde muazzam satış rakamlarıdir. Tüm dünyanın bildiği bu gerçekler yerine kendi kafanda kurduğun gerçekler üzerine bir gerçeklik inşa etmeye kalkarsan, işte böyle göçer fikirlerin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu nesilde 2013 den 2018 e kadar sadece ps kullandım. 2018 de yanına xbox one x de koydum. Değişiklik aradım kendimde farklı bir deneyim aradım. Pişman mı oldum kesinlikle hayır. PS3 neslinde de hem PS3 ü hem X360 ı full nesil yan yana kullandım.. Napayım sadece ps kullanıp 9 sene Last of Us çıkmasını mı bekleyim? Veya 10 sene gow mu bekleyim? Kendime sınır koymuyorum asla.. Xbox ın da kendine göre artı yanları söz konusu. Her ne kadar bu nesilde exclusive bakımından zayıf kalsada bir çok yönden kendini sevdirdi bana.. Ne ps fanıyım ne xbox.. Sadece milleti kendi yöntemleri ile kışkırtan konsola çamur atan bin tane anlamı olmayan şeyler gelip yazanlara karşıyım okadar.. Arının biraz size tavsiyemdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesilde xbox, play station'u tokatlayacak gibi duruyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: godmorgon

Yeni nesilde xbox, play station'u tokatlayacak gibi duruyor .
    Yav dur allahını seversen diego zaten ortalık karışık
  • Cem reis tercihini xbox'tan yana kullandiysa. Xbox bu neslin kazananıdır bro.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.