Şimdi Ara

Bu Nedir Arkadaş Ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce açılan ''GS nin ofsayttan attığı goller'' başlığı neden kaldırıldı ?

gsli yöneticiler kafalarına göre çifte standartlı cezalar verip konuları siliyorlar. Burada nasıl bir yönetim var ?

az kaldı yakında spor bölümüne girmeyide yasaklayacaklar fblilere

• vallahi yeter artık her konuyu kaldırmaya başladılar. bu nedir böyle anlamıyorum. gs aleyhine bişey yazamıcaz herhalde biz.
  • Aynen yeter artık!
  • Tartışmaya sebebiyet veriyormuş konum ondan.

ama bana iftira atan moda bir şey yapılmaz ne de olsa mod istediğini diyebilir birinin fakesisin diyorsa fakesisin o kadar basit.
  • Kendi seviyelerini iyice belli ediyorlar artık. Yok yetkimiz varda istesek kulanırız da bla bla bla bla
  • quote:

Orijinalden alıntı: reçel_yapan_arı

Kendi seviyelerini iyice belli ediyorlar artık. Yok yetkimiz varda istesek kulanırız da bla bla bla bla

Vardır bir cezası elbet ama Ambleme göre yargı yapıyorlarsa artık bilemem
  • Sikeci Fener diyince de konu kapatiliyor, emek hirsizi Burak diyince de kapatiliyor, baska kapiya Besiktas diyince de kapatiliyor. Dolayisiyla senin "Galatasarayin ofsayttan attigi goller" diyerek art niyetli olarak actigin konu da kapatilacak tabi. Konuyu acmaktaki tek amacinin "hakemler galatasarayi koruyor" mesajini vermek oldugunu anlamamak icin aptal olmak lazim.
  • Üye gelip " bu kaçıncı ofsayttan gol oldu " diye konu açıp içeriğine " :D " koyacak ve taraflı yönetim olacak öyle mi ?

" :D " şunu Gs bölümünde açsalar şikayet edersiniz, Fb bölümünde açsalar şikayet edersiniz silince auw. Biraz empati kurun ondan sonra bizlere saldırın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.