Şimdi Ara

bu nedir? 11 mbit bağlantı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugun ttnet ten smile a taşınan adsl hattım açıldı. bir speedtest e girip test yapayım dedim. buyrun screenshot! bu nedir nasıl olur :)

• kıyak gecmişler sana..
  • telekom yerine yakınsın bence, bu yüzden çünkü verdikleri 8mbi t ama yakındakilerde farklı bende 4 mbit vardı 410 kb de arkadaşım ptt yakınında idi 500 le çekiyordu gibi;)
  • Biz burda 6mbit'e zor çıkıyoruz. Senin 11 mbit
    birde adil kullanım için 15 gb dan sonra hız 512'e iniyor. Ona gelince adil kullanım,hıza gelince yok
  • Arkadaşlar ben 141 GB indirdim.Ondna sonra 512 kb/s e düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luigi

Arkadaşlar bugun ttnet ten smile a taşınan adsl hattım açıldı. bir speedtest e girip test yapayım dedim. buyrun screenshot! bu nedir nasıl olur :)

hat ne kadar veriyorsa hepsini açmışlar.
  • bana o site bir keresinde normal 1mbit lik internete 64mbit demişti
  • avira'yı kapat öyle dene bakalım ne çıkacak birde ie ile test yap firefox da yanlış çıkıyor

avira açık

avira kapalı

• peki saniyede kaç mb ile download yapıyorsun?
  • Modem degerlerinide paylaşır mısın
  • arkadaşlar üst üste 5 gün boyunca yaptım o testi sürekli 11-12 mbit bağlantı verdi. Sayfalarda inanılmaz hızlı açılıyordu. Bağlantım limitli 1mbit. O yüzden download yapmadım hiç. 1 hafta sonunda bağlantıyı normal hızına düşürdüler :( Artık sabit 0.88mbit alıyorum.
    Şimdi diyorum acaba net paketleremi geçsem? Türk Telekom bölge müdürlüğü evime çok yakın aramızda sadece 1 cadde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luigi

arkadaşlar üst üste 5 gün boyunca yaptım o testi sürekli 11-12 mbit bağlantı verdi. Sayfalarda inanılmaz hızlı açılıyordu. Bağlantım limitli 1mbit. O yüzden download yapmadım hiç. 1 hafta sonunda bağlantıyı normal hızına düşürdüler :( Artık sabit 0.88mbit alıyorum.
    Şimdi diyorum acaba net paketleremi geçsem? Türk Telekom bölge müdürlüğü evime çok yakın aramızda sadece 1 cadde var.

Eğer kotalıda kalacaksan geçme..

Kotanın çok hızlı dolmasından başka bir işe yaramaz net paketler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.