Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu ne ya anlamadım???

4
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Giriş
      458 Mesaj
      19 Aralık 2006 00:36:12 Konu Sahibi
      Dostlar benim corsa 10.000 km de şimdi son bir kaç gündür yarım kontak yapıp göstergede ışıklar yanınca kısa kilometre göstergesinde Insp harfleri çıkıyor ve bir kaç sn sonra kaybolup normal kilometreyi gösteriyor.Bunun bi anlamı varmı yoksa göstergedeki bi bozukluktanmı kaynaklanıyor?yardım edermisiniz??

|
      |
      19 Aralık 2006 00:41:49
      aynı şey bendede oluyor anlamadım gitti

benimkininde bakımı geldi
      quote:

Orjinalden alıntı: umut976

Dostlar benim corsa 10.000 km de şimdi son bir kaç gündür yarım kontak yapıp göstergede ışıklar yanınca kısa kilometre göstergesinde Insp harfleri çıkıyor ve bir kaç sn sonra kaybolup normal kilometreyi gösteriyor.Bunun bi anlamı varmı yoksa göstergedeki bi bozukluktanmı kaynaklanıyor?yardım edermisiniz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo2133 -- 19 Aralık 2006; 0:42:10 >
      |
      |
      19 Aralık 2006 02:52:10
      Arkadaşlar InSp yazısı "IN Service Period" - Servis periyodunda - (mükemmel türkçelerştirdim bre ) ın kısaltılmışı yani tıpış tıpış servise gidin demek oluyor ...

siz servise gidince aracın bir sonraki servis km si veya tarihi ( 1 yıl yada 10.000 km) aracın bilgisayarına giriliyor ve araç servis km si geldiğinde sizi uyarıyor ...

eğer aracınızın garantisi bitmiş veya yetkili serviste bakımları yapılmıyorsa InSp yazısı 5 YTL ye silinebiliyor...
      |
      |

Donanımı Güvenle Kaldırabilirsiniz :)
      .
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Aralık 2006 08:57:33
      quote:

Orjinalden alıntı: umut976

Doğru servise bakiyim, aracınız beni kullanıyonuz ama bana bakmıyonuz diyor.
      |
      |
      24 Aralık 2006 01:23:34
      ARACININ BAKIMININ GELDİĞİNİ HATIRLATAN BİR YAZI YANİ KESENİN AĞZI BİRAZ AÇILACAK ANLAMINDA.... NO : NEFRET EDRİM O YAZIDAN
      |
      |
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.