Şimdi Ara

bu ne ya

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.U.Y -- 21 Mart 2014; 17:57:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

9 yildir imzamdaki oyunu oynuyorum merak etme birşey olmaz arkadaşina destekle sende Bir sigara alkol degildir...

Ben oynamasın demiyorum ki. Oyundan başka bi şey yapmaz oldu

• Up

• Alkol ve Sigaradan daha beterdir Metin 2.Lisede iki yıl oynadım, eve gitmek için saat sayardım sırf metin 2 oynamak için.Bu bahsettiğim 2010-2011 yılları o zaman oyun popülerdi, şimdi antika olmuştur herhalde.Arkadaşını vazgeçirmeye çalış derim.Çok para yiyor o oyun.
  • Bende lisa yillarimda knight online oybamistim 3 sene. Metin 2 de ayni şey. Biran once vazgecirin derim. Maddi manevi cok sey goturuyor bu oyunlar insan hayatından

• quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

9 yildir imzamdaki oyunu oynuyorum merak etme birşey olmaz arkadaşina destekle sende Bir sigara alkol degildir...

Utanmasan övüneceksin , 9 yıldır bağımlısı olmuşsun , sigara alkol değil evet daha beter çünkü.Ülkemiz gençliğinin sömürüyor resmen.Tamam bizde oynadık ama zararlarını inkar etmedik.
  • Konu silinebilir hata bende.

• LoL oynuyordum. Daha 2 hafta falan oldu oynamayı bırakalı. İnanın hayatım o kadar değişti ki. Farklı şeyler yapabileceğinizi gördüğünüzde oyun oynamak bile istemiyorsunuz zaten. Eskiden ilk iş olarak onu yapıyordum şimdi son iş olarak. Kesinlikle hem maddi hem manevi çok fazla şey kaybettiriyor eskiden zaman su gibi akıp giderdi şimdi günler çok uzun sanki.

Arkadaşına farklı bir şeyler yaptır. Bu hayatta farklı şeylerinde olduğunu gördüğünde unutacaktır
  • en azından kaliteli oyunlar oynasın.
    Metin 2 ne ?!

• Arkadaşını dışarı çıkar bi dış dünyayı görsün gezsin ayrıca Metin 2 oyunmu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEdgeOfGlory

Konu silinebilir hata bende.

arkadaşının çarını sil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.