Şimdi Ara

Bu ne sacmalık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam hala adam beni buldu diyorsun ama ya :D

Level 69 sun, gidiyorsun Borean Tundraya (ya da Howling Fjorda) , başka bir kıtadan bahsediyoruz burda. Orda levelını kasıyorsun. Adam seni outlandda ararken sen northendde levelını kasıyorsun.

Yoksa adamın sana daldığı haritanın yanındaki haritaya gidersen elbet gene gank yersin.

Oyun dünyası öyle uçarak adam falan aranamayacak kadar devasa bir harita, adam sana kafayı taksa, char değiştirip level 1 charla bulunduğun haritayı takip etse bile ortalama 1 saate bir zorlaya zorlaya bulabilir. Tak harita değiştirirsin, 15 dakka mola veririsin adam sıkıntıdan patlar bu arada.

Ki böyle biri ile karşılaşma ihtimalin milyonda bir ihtimal, o durumda bile yapacağın char değiştirmek, 2 gün geç kasıver birşey olmaz.
  • Nie bi saat sursunki? northrendde baslangıc bolgelerini dolasmak 15 dk alır. Oraya gidince hani tilkinin donup dolasagı yer belli anlamında.
  • Haa yani diyorsun ki birine adamı deli edecek birşeyler yaptım, adamda beni takibe aldı nefes aldırmıyor, ben de gelip burdan blizze saydırıyorum böyle saçmalık olmaz diye.

Anladım ben, sana kolay gelsin.
  • leveling de bende gank yerdim =( SIMDI ISE FORSAKEN ROGUE UMLA INTIKAMIMI ALIYORUM. NIHAHAHQWEQWE.
    Levelinglere hayatta gank atmazdım ama denedım baya zevkliymis la. Her öldurdugum ally nin arkasından fantasti kufurler edıom cok eglenceli =D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • level kasarken arkadan yüksek level biri gelip tek atıp giderse küfretmem, kalkar dönerim ama adam kamp kurmuşsa o zaman küfrederim haliyle.hani uçuyor tek atıp geri devam ediyor dedin aklıma outland maceralarımdan biri geldi.

dk kasıyorum hellfireda, nelf hunterın biri quest giverlara varana kadar öldürüyor, bende iyice yükseldim beni görmesin diye ama gördü ve yanıma çıktı, binekten atlayıp miss vurup aşağıya düştü ve öldü.hayatımda bu kadar güldüğüm çok az şey vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Shadow Priest falan isem hiç acımam affetmem ama warlock mesela düşük levelda feci eziliyor

Evet 60 level shadow priler 90 levelları rahat alıyor hmm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionare

quote:

Shadow Priest falan isem hiç acımam affetmem ama warlock mesela düşük levelda feci eziliyor

Kafan mı güzel yine senin ?
  • Gank camp yapıldıysan mezarda kalk en azından zamanını kurtarırsın bende bazen giderim gank yapmaya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

droodun biri benim dusuk lvl hunterı nagranda campladı bi turlu resurect olamadım. Dedim cesedi alıp havaya ucuum yukseliim.

Resmen kelimeleri katletmişsin, o yüzden katlin vacipdir. Ben böyle yazan birini 20 saat değil karakterini silene kadar keserim. O drood kim ise eli öpülesi ve tapılası yaratıkmış.
  • quote:

quote:

quote:

Adam defalarca eğlence için ganklandığından bahsetmiş , %90 ihtimalle çok üst level biri tarafından çerez edilmiş , sen priest im olsaydı affetmezdim diyorsun.

• Guildine bir mesaj at.Hiç çok sosyal bir guild yok mu?Misal ben cata gelmeden önceki o halde bile,hellfire da level kasarken başkalarının ganklaması üzerine guildime bununla ilgili yazı yazdığımda 4-5 kişi pm atıyordu.Bazen geç saat olunca yazmıyorlardı,bende gidip 85 imle saldırıyordum adama.Bazen kesiyordum,bazen de kesemiyordum .Hellfire da bi ara birisinin yardımına gitmiştim 3 kişiyi devirmiştim 80 warlock ile.Oyunun ruhu bu arkadaşlar.Hani tamam sinirleniyoruz,bende sinirleniyorum bazen ama onlar da olmayınca zevksiz oluyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Adam defalarca eğlence için ganklandığından bahsetmiş , %90 ihtimalle çok üst level biri tarafından çerez edilmiş , sen priest im olsaydı affetmezdim diyorsun.

Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Ben kendimden 20-30 level birini öldürmem zaten gereksiz bulurum. Düşük levellarda Shadow kral demek istedim yani önüne ne kadar pro oyuncu da olsa noob bir SP her classı alabilir.

• zamaninda cok gang yemistim simdi ise ozellikle gidip atmiyorum ancak gathering yaparken bakiyorum kasiyor orada tak vurup yoluma dvm ediyorum :)
  • Horde dan Ally tarafına geçtim.Şimdi tüm Ally arkadaşlardan özür dilemek isterim.Yıllarca Allyları ganker no lifer diye yaftalardım.Asıl Horde oynayanlar no lifermış meğer.Adamların işi gücü yok en alakasız düşük level bölegeleri bile 2 3 kişiyle gankliyorlar.Şehirlere dalıp ne var ne yok indiriyorlar.İntikamım acı olacak.level 90 olduğumda günde yarım saatimi Horde temizliğine ayıracağım.
  • Ganke kimsenin karsı cıktıgı felan yok. Konuyu ben actım ama bende baskalarını ganklaerim. zaten hasta bi adam degilsen 4-5 gankten sonra adamı bırakırsın kaldıki adam resurrect --> mount yapıp toz olur. Ama droodlarda bu dedigin olmıuyor cunku havadada gank kabiliyietleri var. olay bundan ibaret bu beni azdırdı. pandariada zaten ucamıosun her turlu tecavuz kacınılmaz adamın insafına kalmıssın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa

yalnis hatirlamiyor ve yalnis duymadiysam, pvp serveri bile olsa, neticede level kasman gerekiyor ve cok asiri ganklendigin zaman report edebiliyormussun, blizzard kaale alip gecici olarak kapatiyormus gankerlarin hesabini.
    ya da en azindan bir yerlerde okudugum bu. ben cok gankleniyorsam guild chat'e help yaziyorum. blizzarddan daha zevkli bir yontem oluyor. abilerim gelip agzini burnunu kiriyolar o gankerin :D

Yok artik blizz adam cok gankledi diye hesabini mi kapaticak pvp serverinda kasmayi sectiyse birisi heran gank yemeyi de goze almistir.

• valla yine benzer bir durumda gecici olarak hesabin kapandigi gibi birsey yazmisti biri bir forumda.
    hatirlamiyorum valla :) (pvp de olsa, kasmak icin eninde sonunda quest yapman lazim) neyse artik :)
  • Bu devirde 20 lvl vs 90 lvl vs yi world pvp sananlar var bebeler oyunu bilmeyen ego tatmin etsin diye işte başka nedeni yok
  • Yukarıdaki yorumlar bir şaka değilmi ya? Biri bana kameraları göstersin lütfen...Druidler istedikleri zaman uçuş formuna geçebiliyorlar..Neyin kafasını yaşamış bu arkadaş??
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Yukarıdaki yorumlar bir şaka değilmi ya? Biri bana kameraları göstersin lütfen

Abi ne güldüm ya Nostalji oldu bu tabiri kullanman, hala kullanılıyor mu yav
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.