Şimdi Ara

Bu ne sacmalık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • droodun biri benim dusuk lvl hunterı nagranda campladı bi turlu resurect olamadım. Dedim cesedi alıp havaya ucuum yukseliim. Ahada burda sacmalıgın daniskası oldu.
    Adam benle beraber yukseldi havada bana tek atıs yaptı ben oldum. Adam asagı duserken kus olup ucmaya devam etti. Blizzarddan boyle bi sacmalık beklemezdim. Kac defa oldum o herif yuzunden.

• quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

droodun biri benim dusuk lvl hunterı nagranda campladı bi turlu resurect olamadım. Dedim cesedi alıp havaya ucuum yukseliim. Ahada burda sacmalıgın daniskası oldu.
    Adam benle beraber yukseldi havada bana tek atıs yaptı ben oldum. Adam asagı duserken kus olup ucmaya devam etti. Blizzarddan boyle bi sacmalık beklemezdim. Kac defa oldum o herif yuzunden.

Pvp serverında oynuyorsan başına gelen bu tür olaylara katlanacaksın dostum. Ben yapamam diyorsanda pve serverlarında oynayabilirsin.
  • yalnis hatirlamiyor ve yalnis duymadiysam, pvp serveri bile olsa, neticede level kasman gerekiyor ve cok asiri ganklendigin zaman report edebiliyormussun, blizzard kaale alip gecici olarak kapatiyormus gankerlarin hesabini.
    ya da en azindan bir yerlerde okudugum bu. ben cok gankleniyorsam guild chat'e help yaziyorum. blizzarddan daha zevkli bir yontem oluyor. abilerim gelip agzini burnunu kiriyolar o gankerin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa
    ben cok gankleniyorsam guild chat'e help yaziyorum. blizzarddan daha zevkli bir yontem oluyor. abilerim gelip agzini burnunu kiriyolar o gankerin :D

tek çare bu. başka bi çaresi yok.

adam isterse 20 saat bile gank yapar. Blizzard hiçbir şekilde müdahale etmez. PvP realminde PvP'yi engellemek saçmalık olur.
  • bizzat bir deneyimim olmadi o konuda benim. ama forumlar vs de falan oyle birseyler okumustum. tabi ne derece gecerli bilemiyorum. :) sahsen abilerim gelip etrafta iki ucunca kayboluyodu ally'lar :D gelebilecek kimse de yoksa bolge falan degistiriyordum. tabi pve serveri bizimki, bilemem pvp yi :)
  • benim bildiğim de; çok ağlarsan GM'e seni teleport ediyor başka yere ya da HS'nin olduğu yere... yoksa adı üstünde PVP realm'i adama ceza verilirse ne anlamı var? P vs. GM
  • o ona zıpladı o havaya uçtu o beni kesti blizzard nalet olsun diye ağlamayı bırak git oyunu öğren.

sene olmuş 2013 hala düşük levellerde oynayanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnieN -- 7 Mayıs 2013; 10:21:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnieN

o ona zıpladı o havaya uçtu o beni kesti blizzard nalet olsun diye ağlamayı bırak git oyunu öğren.

direk 90 lvl olarak başlamanın bir yolu var da biz mi bilmiyoruz
  • quote:

o ona zıpladı o havaya uçtu o beni kesti blizzard nalet olsun diye ağlamayı bırak git oyunu öğren.

sene 2013 hala dusuk levellerde oynayanlar var derken?
    Hic alt kasmiyorsun galiba.
    63 priestim var, hellfire'da. gank ustu gank yiyorlar. kimseyi cagiramazsam kendi 90 imla gidiyorum cok zorlayinca.

bunun aglamakla alakasi yok, bazen cok sevimsiz oluyor. nerden geldigini bile gormedigin bir adama tek atip gidiyor. mezarlik uzak. dakikalarca kosuyorsun, aliyorsun bedenini, hop bi daha. hayir ona faydasi olsa bi yere kadar. son derece sevimsiz bi durum.
  • dalavere bırah dalavere
  • valla birsey diyemem, sadece forum vs surdan burdan okuduklarim. kendi tecrubem olmadi.
    ama sonucta pvp de olsa 90 olman lazim ki oyunun nimetlerinden guzelce faydalanasin. e adam abarti derecede gankliyosa nasil level alacaksin ki?
  • quote:

Değil mi ya? Gitsin bassın parayı, hazır kasılmış hesap alsın. Akıllı adam böyle yapar zaten.

Akıllı adamsın sen de, belli!
  • En zevk aldığım iş ya. Gamk atmayıda severim gank yiyen mazlumu korumayıda. Bazen havamda olmam adamın arkasına çöker takip ederim. Her saniyeyi korkudan gebermekle geçirir. Arada kestiği moblara dalarım tırsar kaçar. So much fun. Horde isen ekle beni herl türlü gelirim başın belaya girerse.

iremokudan@yahoo.co.uk Real ID

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne diyon la değişik
  • Shadow Priest falan isem hiç acımam affetmem ama warlock mesela düşük levelda feci eziliyor
  • hahahhah evet onu bende yapiyorum :)
    dusuk level horde oluyor, bazen kesiyorum moblarini partiye alip. bazen ulasim hizmeti sunuyorum. train parasi falan teklif ediyorum. bazen gankliyorlar kosuyorum. ha cok iyi degilim pvp de, ama en azindan deniyorum :)
    bazen horde un yaninda dolaniyorum yaklasamiyolar, bazen de allylarin yaninda yuruyorum :D hs falan cekiveriyorlar :D
  • quote:

Oyunda bir yığın 90 level noob oyuncu var.
  • Dünya kadar alt kastım, toplamda 100 saate yakın leveling süresi geçirmişimdir bütün chalarımla. En pisikopat gankerle bile karşılaşsam, mesarlıkta kalk, hs çek, bölge değiştir, git bir çay koy, tuvalete gir süresinde aldığın debuff silinsin. Yeni bölgede keyfine göre kas mantığı ile kaybettiğim toplam süre 1 saati bulmamıştır. %1 lik bir süre kaybına bu kadar ağlamak anlamsız yani.

Oyunda tek bölge yok, alt kasıyorsan tek charın yok, peşinden hemen level kas diye kovalayan yok. Yani görende 10 gündür gank yiyorsun bu sürede 2 level alamadın falan sanıcak.
  • Ben rogue ile oynuyorum gank nedir bilmem bana sökmüyor :D Tesadüf rogue açtım başkada açmadım ama gank olayı için süper olmuş arkadaşım hunter ve mage ile oynuyor adamı delirtiler gank ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saphrenia

Dünya kadar alt kastım, toplamda 100 saate yakın leveling süresi geçirmişimdir bütün chalarımla. En pisikopat gankerle bile karşılaşsam, mesarlıkta kalk, hs çek, bölge değiştir, git bir çay koy, tuvalete gir süresinde aldığın debuff silinsin. Yeni bölgede keyfine göre kas mantığı ile kaybettiğim toplam süre 1 saati bulmamıştır. %1 lik bir süre kaybına bu kadar ağlamak anlamsız yani.

Oyunda tek bölge yok, alt kasıyorsan tek charın yok, peşinden hemen level kas diye kovalayan yok. Yani görende 10 gündür gank yiyorsun bu sürede 2 level alamadın falan sanıcak.

Hmmmm anlatamadım galiba. Beni defalarca oldurunce ben spirit healerda resurrect yaptım gittim baska quest bolgesinde nagrandda hani su elementlerin oldugu yere! Herif iki dakka gecmeden beni buldu tekrar golde gankledi bu sefer. Haliylen bu sefer hic alamıdım. cesedi. Anlamadıgım nokta su yahuu!
    Tamam beni ganklesin hatta corpse campda yapsın ama limitsiz restrict olmadan (turkcesini bulamadım) nasıl camplar beni ya! isin sonu log outtur bitti.
    Hani normalde alırsın cesedi ucarsın. Ama ole diil birincisi adamın mount daha hızlı (ben lvl 69 um fast mount yok) artı yukarı ucsam adam spell attıgında yerede dusmuyor ki ölsün. Her turlu logout . Blizzard forumunda actım meseleyi silmişler amk. Tabii oyundan anlamayanlar nie PVP serverında oynuon diceklerdir haliylen.
    Ben gelsem main le adam her turlu ucuyor yakalayama cast suresi de yok amk intant mount.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 7 Mayıs 2013; 17:24:44 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.