Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu ne demek?????????????????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2463 Mesaj
    TIKLA TIKLA TIKLA TIKLA

Yani şimdi bu PC Booster denilen her ne haltsa pc mi hızlandıracak mı?

|
    |
    valla ben bi ara kurdum sonra normal optimize vardı ben max optimize yaptım sonra bi restart yok bilgisayar acılmıyo biosa dusuyo. işlemcin fazla frekansta calıştıgı için over during mi ne oldu diyo bilgisayar bi turlu duzelmedi sonra bios pilini çıkarttım biraz bekledim tekrar taktım pili yok yine çalışmıyo bu sefer işlemciyi soktum ve tekrar taktım yok yine çalışmıyo olum murat nanayı yedin dedim kesin işlemciyi yaktın. neyine gerek senin hız. dedim kendi kendime
    sonra işlemciye bi baktım ayagının teki yamulmuş. tekrar cımbızla duzelttim ve taktım calışstı. sanırım işlemciyi sokerken ayagını bukmuşüm tabi o sinirle pc booster programını hemen kaldırdım.
    |
    |

• Yarbay
    2180 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: xmuratti

valla ben bi ara kurdum sonra normal optimize vardı ben max optimize yaptım sonra bi restart yok bilgisayar acılmıyo biosa dusuyo. işlemcin fazla frekansta calıştıgı için over during mi ne oldu diyo bilgisayar bi turlu duzelmedi sonra bios pilini çıkarttım biraz bekledim tekrar taktım pili yok yine çalışmıyo bu sefer işlemciyi soktum ve tekrar taktım yok yine çalışmıyo olum murat nanayı yedin dedim kesin işlemciyi yaktın. neyine gerek senin hız. dedim kendi kendime
    sonra işlemciye bi baktım ayagının teki yamulmuş. tekrar cımbızla duzelttim ve taktım calışstı. sanırım işlemciyi sokerken ayagını bukmuşüm tabi o sinirle pc booster programını hemen kaldırdım.

ilahi xmuratti fıkra gibi haa
    |
    |

• Yüzbaşı
    481 Mesaj
    valla sorma @rezilvezir o an yusuf yusuf ettim işlemciyi yaktım diye. allahtan ayak bukulmuşşş

|
    |

Şaka şaka ismim Yusuf ama öyle komplekslerim yoktur.
    |
    |

• Yüzbaşı
    481 Mesaj
    opppsss
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.