Şimdi Ara

Bu ne demek?????????????????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yani şimdi bu PC Booster denilen her ne haltsa pc mi hızlandıracak mı?

• valla ben bi ara kurdum sonra normal optimize vardı ben max optimize yaptım sonra bi restart yok bilgisayar acılmıyo biosa dusuyo. işlemcin fazla frekansta calıştıgı için over during mi ne oldu diyo bilgisayar bi turlu duzelmedi sonra bios pilini çıkarttım biraz bekledim tekrar taktım pili yok yine çalışmıyo bu sefer işlemciyi soktum ve tekrar taktım yok yine çalışmıyo olum murat nanayı yedin dedim kesin işlemciyi yaktın. neyine gerek senin hız. dedim kendi kendime
    sonra işlemciye bi baktım ayagının teki yamulmuş. tekrar cımbızla duzelttim ve taktım calışstı. sanırım işlemciyi sokerken ayagını bukmuşüm tabi o sinirle pc booster programını hemen kaldırdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmuratti

valla ben bi ara kurdum sonra normal optimize vardı ben max optimize yaptım sonra bi restart yok bilgisayar acılmıyo biosa dusuyo. işlemcin fazla frekansta calıştıgı için over during mi ne oldu diyo bilgisayar bi turlu duzelmedi sonra bios pilini çıkarttım biraz bekledim tekrar taktım pili yok yine çalışmıyo bu sefer işlemciyi soktum ve tekrar taktım yok yine çalışmıyo olum murat nanayı yedin dedim kesin işlemciyi yaktın. neyine gerek senin hız. dedim kendi kendime
    sonra işlemciye bi baktım ayagının teki yamulmuş. tekrar cımbızla duzelttim ve taktım calışstı. sanırım işlemciyi sokerken ayagını bukmuşüm tabi o sinirle pc booster programını hemen kaldırdım.

ilahi xmuratti fıkra gibi haa
  • valla sorma @rezilvezir o an yusuf yusuf ettim işlemciyi yaktım diye. allahtan ayak bukulmuşşş

• Gelirsem senin ayağını da ben bükerim. İsmim Yusuf.

Şaka şaka ismim Yusuf ama öyle komplekslerim yoktur.
  • opppsss
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.