Şimdi Ara

Bu nasıl reklam ya Reklamhaber oldu burası iyice

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-D50B08F8B (6 mesaj) ShapeD-WuSSy (6 mesaj) asrayl (2 mesaj) Frobisher (1 mesaj) YuRYTR (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu nasıl reklam ya Reklamhaber oldu burası iyice
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Reklamın suyu çıktı artık

|
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj
    Ne iyi insanlar var halen u b l ock kullanmıyorlar.
    |
    |
  • Yarbay
    3308 Mesaj
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 15 Temmuz 2020; 17:15:19 >
  • Teğmen
    193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

...
    Eyvallah.

Bu arada ublock reklamları yayınlayan kişinin gelirini engellemiyor sanırım.Sadece senin kullanıcı olarak sitede görmeni engelliyor.İçerik üretici para kazanmaya devam ediyor diye biliyorum.

Mantıklıda geldi, eğer öyle olmasaydı insanların çoğu kullanıyor şimdiye kadar sitenin çoktan kepenk kapatması lazımdı.
  • Yarbay
    3308 Mesaj
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 15 Temmuz 2020; 17:16:15 >
  • Teğmen
    193 Mesaj
    quote:

...
    Default gelen filtrelerin sıkıntısı nedir?Ben hem adguard hemde kendi filtrelerini seçiyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    6890 Mesaj
    Adguard premium aldım 3 cihaz için 2 yıldır kullanıyorum telefondada bilgisayardada hiçbir reklam,izleyici vs bulunmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3308 Mesaj
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 15 Temmuz 2020; 17:12:53 >
  • Teğmen
    193 Mesaj
    quote:

...
    Hocam geçmişte bir yazı görmüştüm cevap yazma fırsatım olmamıştı.Milyonlarca listeden oluşan bir reklam engelleme filtren olduğundan bahsetmiştin sanırsam.Bu konuyla ilgili bir rehber açsanya hep beraberce faydalansak.Hem telefon hem pc için.

Bu arada adblock kullanmam.Ublock kullanmamın sebebi ise çok az kaynak tüketmesi.Adguard'ı ilk kullandığım zamanlarda ise browser'da biraz fazla kaynak kullanıyordu tepkiselliği azaltıyordu.O yüzden ublock ile yoluma devam ediyorum.

Telefonda blokada var, xiaomi olduğu için jerryn70 xiaomi filtresini seçiyorum.

Bu arada bu reklam bildirme olayını hobi olsun diye mi yapıyorsun?Eğer öyleyse şu film izleme sitelerinde videodan önce başlayan saniyelik reklamlara çözüm var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShapeD-WuSSy -- 16 Ocak 2020; 22:3:56 >
    |
    |

• Teğmen
    125 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

evdeki bilgisayarımda kullanıyorum da ofis bilgisayarı bu eklenti yüklemiyorum

reklamın görüntüsü değilde ad block kullanmamam sorun
    |
    |
    Vega kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3308 Mesaj
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 15 Temmuz 2020; 17:13:50 >
  • Teğmen
    193 Mesaj
    quote:

...
    Başka üyeyle karıştırdım sanırım.Başlığı bir inceleyim.

Ublcok filtreleriyle beraber seçilince bir sıkıntı çıkar mı, yani illa adguard seçmemiz mi lazım o reklamların engellenmesi için?

Eğer öyleyse ublock'tan hemen değiştiririm.
    |
    |
  • Yarbay
    3308 Mesaj
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 15 Temmuz 2020; 17:14:20 >
  • Teğmen
    193 Mesaj
    quote:

...
    Şuan yarım saattir o filtrelerle geziyorum hem firefox hem de edge ile gözle görülür bir gezinti hızı arttı.Teşekkürler
    |
    |
  • Yüzbaşı
    864 Mesaj
    hocam reklam engelleyici programlar yükle en iyisi yoksa dert her site böyle artık
    |
    |
  • Yarbay
    7101 Mesaj

Reklamda asil para tiklanildiginda kazaniliyor ama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ShapeD-WuSSy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3308 Mesaj
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 14:8:20 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.