Şimdi Ara

Bu nasıl olabilir aklım almıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12-13 gündür tempolu şekilde her gün 13 km yol yürüyorum. 85.5 olarak başlamıştım yürümeye bu gün tartıya çıktım birde ne göreyim 87 kilo olmuşum, inanamadım. Bu nasıl olabiliyor arkadaşlar, öyle aşırıda yemiyorum ki, bütün şevkim kırıldı açıkcası

• Yağlardan vermişsindir ama boşalan hücreler su ile dolmuştur. Şevkini kırma devam et.

• yürümek kilo verdirmez.

bisiklet tavsiye ederim

• Yemek yedikten sonra yada fazla su içtikten sonra çıktıysan olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sadece yürüyerek kilo veremezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt

nasıl vericem hocam diyet de mi yapmam lazım

• FollowTheLight kullanıcısına yanıt

Yedikleri ne dikkat edeceksin , protein alımına önem göstereceksin . Spor olarak sadece yürüyüş değil fitness da yapmalısın . O zaman emeğinin karşılığını alırsın .

• gerçekten verdirmez mi ya

• insanlar için en sağlıklı spor Tempolu Yürüyüştür, Jogging dedikleri şey. Kilo da verdirir formu da korur.

spor yaptıktan sonra çok aç hissedip daha fazla yiyor olabilirsiniz. buna da dikkat ederek 1-2 hafta devam ettikten sonra sonuca bakın.

• Yürüyüş gayet de kilo verdirir, verdirmez diyenlere aldırma. Muhtemelen yediklerine fazla dikkat etmemişsin, yağlı ve karbonhidratlı şeyleri azaltıp proteine ağırlık ver. Özellikle ekmeği azaltmanı tavsiye ederim. Bunlar basit şeyler, zaten çok kompleks bi diet ve spor programına ihtiyacın olucağını sanmıyorum biraz kilo verebilmek için.

• braveheart92 kullanıcısına yanıt

tamam hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.