Şimdi Ara

bu nasıl mumkun olabilir ?????????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • keshberfo (3 mesaj) Hellrot (2 mesaj) index (2 mesaj) Goldthwait (2 mesaj) nox4949 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> bu nasıl mumkun olabilir ?????????
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1955 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

eğer bu bi hile ise benim ingilizcem berbat bunu GM lere iletirmisiniz.... Server Karazhan saat 3.50

EDİT: adamın HP sine bakın pls.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 10 Mayıs 2007; 3:57:48 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    384 Mesaj
    Leveli gorunmuyor hp mana da acayip şaşırdım dogrusu o ney öyle. Ama çok güçlü vuramıyor sanırım. Boss gibi duruyor acayip bişey. Birde melee dalıyor, Spriest niye melee dalar ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellrot -- 10 Mayıs 2007; 4:01:28 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1955 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ya adamda 52.900 hp war boss falan diil normal oyuncu......peninsula daki kulelerde soteye yatıyo gelnei indiriyo adam......ama 52.900 hp bu bi bug ya da hile diilse ne peki ????
    |
    |
  • Yüzbaşı
    384 Mesaj
    Sanırım senin level 58 falan ondan level gorunmuyor da niye melee dalıyor ve nasıl o kadar hit point mevcut anlam veremedim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    772 Mesaj
    O kadar hit point addonun hatası. Addon düşmanın hp sinin hesaplarken vurdugun hasar miktarınıyda düşmandan giden hpnin % si karşılaştırarak hp yi gösterir. Bu yüzden düşman kendini heallerse hp azalmaz bu yüzden hp si çok gibi gösterir . En azından bendeki eski addon öyleydi.
    |
    |
  • Teğmen
    239 Mesaj
    Şöyle bişey de olabilir :

http://forum.donanimhaber.com/m_14098613/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss332 -- 10 Mayıs 2007; 8:44:27 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1401 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: nox4949

O kadar hit point addonun hatası. Addon düşmanın hp sinin hesaplarken vurdugun hasar miktarınıyda düşmandan giden hpnin % si karşılaştırarak hp yi gösterir. Bu yüzden düşman kendini heallerse hp azalmaz bu yüzden hp si çok gibi gösterir . En azından bendeki eski addon öyleydi.

Bende bunu sölicektim tam. O addona çok güvenme adam kendini heallediğinde veya paladin Lay of Hands yaptığında bende de çok acaip değerler gösteriodu.. Zaten gerek yok kullanma gitsin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj
    iyi de arkadaşım madem normal oyuncu niye gümüş renk boss işareti var karakter ekranında o da ayrı bir soru işareti.
    |
    |
  • Binbaşı
    1401 Mesaj
    Leveli arkadaşınkinden çok büyük olduğu için gerçek değeri göremez öyle gösterir. Arada 12 lvl var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goldthwait -- 10 Mayıs 2007; 11:03:38 >
    |
    |
  • Yarbay
    4698 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Ion

Leveli arkadaşınkinden çok büyük olduğu için gerçek değeri göremez öyle gösterir. Arada 12 lvl var.

+1
    |
    |
  • Binbaşı
    1955 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    teşekkürler arkadaşlar 52k hp görünce bi de gecenin bi vakti insan dumur oluyo haliyle :)

bu arada addon u kullanma gitsin demiş bi arkadaş, bazı durumlarda mobun kalan hp si hayatımı çok kurtarmıştır...o yüzden kullanıyorum...
    |
    |
  • Binbaşı
    1901 Mesaj
    Buyrun arkadaşlari adamın orjinali bu İstihbarat servisi...

|
    |
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2469 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: nox4949

Bravo tam ben yazıcaktım bunu !!
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Bitcoin Alım Satım
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.