Şimdi Ara

Bu nasıl eşleşme sistemidir ğstad?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Madem MMR'ım bu seviyede niye Iron 4 başlatıp yükselmeyi işkence haline getiriyorsun?

• Tam emin olamamakla birlikte ilk 10 oyunda artık ilk oyunu attığında geçici ligin oluşuyor 10 oyunu tamamladığında asıl ligine geçiyorsun sizin durumunuz bunun gibi olabilirmi acaba
  • Master-Z kullanıcısına yanıt
    16. oyunu bitirdim hocam. Her winde 30 lp geliyor bir de, iron 4'den 2 ye kadar 50-60 geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

16. oyunu bitirdim hocam. Her winde 30 lp geliyor bir de, iron 4'den 2 ye kadar 50-60 geliyordu.
    derecelendirme sistemini değiştirecekler her lane için ayrı olacak felan dendi ondan dolayı karıştırıyorlar herhalde henüz tam oturtamadıkları birşeyler var belliki
  • Sitenin ismi nedir
  • Draqonn kullanıcısına yanıt
    op.gg
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

iron ligine henüz ulaşamadım, taktik pls
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    Ben de ulaşamadım Platlarla oynuyorum halen :(( TR'de ki hesabı oynadığıma pişman ediyor yav sezon başlayınca düzelir umarım.
  • Yeni sitemde yeni hesaplar Demir 4 başlayacak diye biliyorum
  • Benim bildiğim kadarıyla yeni eşleşme sistemi daha oyuna gelmedi. Yeni sezonla birlikte gelecek ve geldiğinde de sistem tam oturmadığı için birsürü sorunla karşılaşacağımız aşikar. Umarım daha iyi bir sistem olur.
  • Hocam hiç dereceli oynamayan oyuncular ilk demir 4 te başlayacaklar isterse önceki sezonu challenger tamamlasın. Derecelide lige yerleşmiş bir oyuncu yeni sezonda hangi lige yerleşmişse mmr puanına göre yerleşecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm, S7 de hiç oynamamıştım ondan böyle oldu demekki. Eyvallah hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 4 Ocak 2019; 20:55:5 >
  • win rate çok yüksek o yüzden. Sıfır hesap açtığımda gold 2 elodayken karşıya dia 2-3 geliyordu. Sonra yavaş yavaş win rate düşmeye başlayınca yakın ligler gelmeye başladı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.