Şimdi Ara

Bu nasıl bir piyasa? Aralık 2019 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Temiz golf 6 lar olmus 100.000tl 10 yasinda araba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba almayı ne kadar ertelerseniz o kadar pahalıya alırsınız. Fiyat değişmese bile cebinizdeki para enflasyonla günden güne eriyor.

80-90 lı yıllarda insanlar ellerine 3-5 kuruş geçince hemen ev-araba yada döviz alırlardı ki para uçup gitmesin. Şimdi de aynı duruma geri döndük.

Hükümet şu andaki araba satış miktarından memnun. Tüketici kredilerinde patlama oldu. Seneye hurda teşviği falan da bitince fiyatlar daha da artar. Satış miktarı da bu seneki gibi düşmez çünkü kredi faizleri düştü.
  • Başka konuya yazmıştım tekrar yazayım, 27 Kasımda parasını ödeyip, 5 Aralıkta teslim aldığım, Duster 1.0 TCe araç, Hurda bayiden bana 92.500 TL ye mal oldu, şu an malum sitede aynı araca 109.950 TL fiyat çekiyorlar, millet çıldırdı mı ne yaptı???
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-dacia-sifir-km-duster-2019-bayii-den-cekici-ile-geldi-764321814/detay
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi. Millet olarak çok fırsatçıyız gerçekten.
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    o zaman araba almak isteyen adamların parasının üstünü siz tamamlayın da açmasınlar konu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayilerde araba kalmamış arkadaşlar, buna mercedes, bmw dahil, bizzat bende araç almak için gezdim ve deneyimledim. Az araç getiriyorlar o yüzden kalmamış diye bir durum yok. Hyundai'daki satış görevlisi 100 tane tucson olsa 100ü de 1-2 güne gider gibi bana uçuk gelen şeyler söyledi ama durum bu.
  • bayiler nasıl çıldırmış olmasın. sıfır aracı adam daha almadan çıldırmış. size 179 a dediği civic araca daha eline teslim bile almadan 185 e çakacak keriz arıyor. hurda teşvikini düşmedim bile.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sifir-bu-ayin-15inde-gelecek-arac-765604176/detay
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.