Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BU MSN LOGLARINA DIKKAT! DIKKAT!!! (BKNZ. 3.SAYFA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
138
Cevap
0
Favori
1.829
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BU MSN LOGLARINA DIKKAT! DIKKAT!!! (BKNZ. 3.SAYFA)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10624 Mesaj
    açık kırmızı olsun az olarak bari ,,sanırım güsel görünür
    kızmızı admin regi ise, kırmızıya yakın bi rek seçilsin o da binbasi iste, ama sanırım bisiyi atlıyoruz general falan da var arada rütbe olarak ole biliyorum ben.!

aslında arkadaslar binbası rengi iyi, zuzuhaha muhabbete bakın o da ayrı bi tat,
    hersey iyi forumda,en azından hersey oturmus artıkh, degistirmenin anlamı ne? cogu kisi de bole düşünür herhalde..!
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    kırmızıya yakın renk pembe. Oyum pembeden yana:)))))
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    yaw rütbeli arkadaşlar madem yaramazkedicik çok istiyo pembeyi binbaşılığı beklemeden garibe bir pembe yıldız versenizde sevinsin gariban [evlol]
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    hahahaha tek pırpırım var yeterde artar. Havayimdir gözüm gök ile denizden başkasını görmez. Gönlüm maviden başkasına çarpmaz:)) Elimdeki ile yetinir, şükretmesini bilirim:)):P
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    zuzuahahah
    |
    |
  • Yarbay
    2604 Mesaj
    benimki kalsın aynı renk arkadaşlarınkini değiştirebilirsiniz :)
    |
    |
  • Yarbay
    2880 Mesaj
    renk güzel güzel
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Helper</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by odut</i>
    <br />istiyosanız koyu füme rengini size verelim
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Bu arada defector saka yaptim be dostum [afro]

ok anlaştık HELPER... çünkü o günlerde herkes söylediklerimi tersten anlıyodu da ondan bu seferde ben seni yanlış anlamışım. ok [afro]
    |
    |

• Binbaşı
    1697 Mesaj
    :) Sanırım öyle evet, problem degil... Ee rengimiz füme oluyor mu? karar kılındı mı? :)
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    evt hala kaka rengi yıldızlar duruyo [afro]
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    walla şuan binbaşı olmadığım için rengim de iiiii

ama ileride size bu konuda destek verebilirim... renk füme ii olur
    |
    |
  • Yarbay
    3463 Mesaj
    bu renk kolay kolay cikacaga pek benzemiyor anlasilan. islemis mubarek [krl]

magicdeath, hocam bunlar tiner de ister simdi senden [evlol] isin yoksa bi de ayilmalarini bekle dur.. hehe
    |
    |
  • Binbaşı
    1697 Mesaj
    halen kaka rengi :( dün rüyamda kırmızı oldugumuzu görmüstüm, sabah bi uyandım anaa uykudaymısım...

neyse nete girdim hemen belki rüyam gercek olmustur diye en azından füme bekliyordum bir baktım ki ne göreyim halen kaka halen kaka [bwlng][clvr][byes] yarın bir uyanıyomuşum ki mor olmuşum on başı [pray]
    |
    |
  • Binbaşı
    1222 Mesaj
    eskiden bu forumda yüzbaşı kırmızı yıldızlıydı...keklemişler sizi admin rengi falan diyerek hehe
    |
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    o kırmızı yıldızlı günleri bilirim..

o zaman ben yeni çavuş olmuştum hey gidi günler hey[^]
    |
    |
  • Binbaşı
    1222 Mesaj
    megic'de onbaşı mı neydi ehehehe [evlol]

BABAorkun buraya yumruk havaya.... [gitar]
    |
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    <font color='red'><font size='6'>AHA BU RENK OSSUN</font id='size6'></font id='red'>
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    boşuna tartışıyoruz sanırım bizi ipleyen yok [krl]
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    boşuna tartışıyoruz sanırım bizi ipleyen yok [krl]
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sahraaa2002</i>
    <br />thecnical hata apocalypse, thecnical.. duruma en kisa zamanda mudahalede bulunmak gerekir. [cop]

nedemek istedin [clvr][cop]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
son dakika
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,292
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.