Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BU MSN LOGLARINA DIKKAT! DIKKAT!!! (BKNZ. 3.SAYFA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
138
Cevap
0
Favori
1.829
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> BU MSN LOGLARINA DIKKAT! DIKKAT!!! (BKNZ. 3.SAYFA)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    şuna bak yaw kasap et derdinde koyun can derdinde.
    bence pembe yapalım o zaman daha ii olur diomuşum sonra sizde tepeme biniyomuşunuz. euheuheuhe

ama siyah olması ii olur hem ağır başlı bir renk hem de resmiyeti ön planda tutar...
    siyah olsun
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    odut
    albay oldugun halde neden sende 4 yıldız var yıldızlardama sorun var yoksa albaylıgındamı [afro]
    |
    |
  • Binbaşı
    1697 Mesaj
    defector, pembe olsun diyosunda, unutmaki bi gün sende binbasi olacaksin [arindr]
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by defector</i>
    <br />şuna bak yaw kasap et derdinde koyun can derdinde.
    bence pembe yapalım o zaman daha ii olur diomuşum sonra sizde tepeme biniyomuşunuz. euheuheuhe

ama siyah olması ii olur hem ağır başlı bir renk hem de resmiyeti ön planda tutar...
    siyah olsun
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    walla bende abime katılıyorum...nede olsa o bir defector
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Helper</i>
    <br />defector, pembe olsun diyosunda, unutmaki bi gün sende binbasi olacaksin [arindr]
    yaw arkadaşlar 2 gündür söylediğim lafları tersten mi anlıyosunuz...
    ben sonunda ne yazdım siyah olsun dedim ağır renktir....

bu arada len by_defector sen buralara takılmazdın hayırdır şimdi de karşımda oturmuş [evlol] bööle gülüyosun bana...
    |
    |
  • Binbaşı
    1602 Mesaj
    istiyosanız koyu füme rengini size verelim
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    ????
    |
    |
  • Binbaşı
    1697 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by odut</i>
    <br />istiyosanız koyu füme rengini size verelim

Bence alalım arkadaslar? [bandt]

Odut: hocam eger kabul eden olmazsa füme rengini siz bana verin sadece [:I][^]

Bu arada defector saka yaptim be dostum [afro]
    |
    |
  • Yarbay
    3282 Mesaj
    kırmızı iyi bence
    |
    |
  • Yarbay
    2290 Mesaj
    <b>by_defector</b>,

imzan kural dışı. ilk fırsatta düzletmeni ümidediyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    [bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]odut neden albay oldugun halde 4 yıldızın var[bye]
    |
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    bin postu yok ta ondan
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    ok [frndsp]
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    mavinin koyu tonları fena olmaz.lacivert vs.
    |
    |
  • Yarbay
    3463 Mesaj
    walla bu renk cok guzel. ne slip veremediginiz var mok ile anlasilmiyor hocalar.. galiba binbasilikta takilip kalinca, can sikintisi peydahlandi..

[bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2] yeniden baslayiniz [bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2]
    |
    |
  • Yarbay
    3463 Mesaj
    thecnical hata apocalypse, thecnical.. duruma en kisa zamanda mudahalede bulunmak gerekir. [cop]
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    yaw madem kırmızı adminlerin rengi o zaman siyah gayet uygun.
    |
    |
  • Yarbay
    2487 Mesaj
    ben kırmızı bir admin görmedim adminin rengini bizim renkle değiştirin hem bizim rengin nesi var demi ama ([^]) bize de kırmızı verin olay budur [spr] [ban]
    |
    |
  • Yarbay
    3118 Mesaj
    Ya aslında ilk kırmızı fikri binbaşlardan gelmişti ama madem kırmızıyı Üstlerimiz beğendi bizede öyle janjanlı bi renk ayarlarsınız artık şöyle yanar döner bişey olsun morcivert falan, napalım artık umduğumuzu değil bulduğumuzu yeriz...[pray][lamer]
    |
    |
  • Yarbay
    3118 Mesaj
    <center>
    </center>
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.