Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

bu MİNİCOM nedir?

10
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    973 Mesaj
    Bilen bir arkadaş aydınlata bilirmi sakın nette ara demeyin fikir almak istedim nette kimse malına kötü demez

|
    |

Kim, insanların dînî işlerinde Allah'ın faydalı kıldığı bir ilmi gizlerse, Allah, Kıyâmet günü onu ateşten bir gem ile gemler.Hz.MUHAMMED(s.a.v)
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    çocukları kandırmak için yapılmış küçük bi pc gibi geldi bana
    |
    |

AMD Geode™ 366 Mhz GX işlemci
    Entegre 128 MB DDR bellek
    Ses aygıtı (Stereo hoparlör/kulaklık ve mikrofon çıkışı)
    4 USB bağlantı noktası (Yazıcı, flash memory, disk sürücüler ve ağ bağdaştırıcıları destekler)
    10GB 3.5" dahili sabit disk
    56K v.92 dahili modem
    5.5" genişlik x 8.5" derinlik x 2.5" yükseklik

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?Categoryid=90387

|
    |
    8 GB Crucial Ballistix Sport 2400Mhz
    1TB WD Caviar Blue
    Sandisk 120 GB SSD
    Corsair VS550
    ASUS GTX 960 4GB BLACK
    CM Elite 130
  • Yüzbaşı
    973 Mesaj
    bizim yiğen istiyo alsakmı acaba
    |
    |

Kim, insanların dînî işlerinde Allah'ın faydalı kıldığı bir ilmi gizlerse, Allah, Kıyâmet günü onu ateşten bir gem ile gemler.Hz.MUHAMMED(s.a.v)
  • Yarbay
    8829 Mesaj
    Hiç gerek yok ne yapabilir ki yeğenin onunla Yarın birgün ben bunda oyun oynicam der bilmemne;hiçbir işe yaramaz.Ekonomik çözüm istiosan sempron+9550 sistem kur ver eline
    |
    |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ne pcsi sadece int bağlanmak için kullanılan bi kutu bence
    |
    |
    Mail Adresim : tolgaaksu84@gmail.com
  • Yüzbaşı
    973 Mesaj
    Teşekkürler deyerli fikirleriniz bana bunu almamam gereektiğini anımsattı saolun

sempron+9550 sistem kur ver eline
    |
    |

• Yarbay
    8829 Mesaj
    eyvallah
    |
    |

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 77 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı
  • Çavuş
    40 Mesaj
    mini-itx bir bilgisayar, üzerinde windows ce çalışıyor...aslında fena değil, üzerinden harddiski söküp , 1 gb lik bir memory card ile çalışacak halde getirip, buna birde usb üzerinden wireless bir ethernet koydunmu, tahtakaledende gidip premierin 12 inch tv/monitorlenden aldınmı arabana güzel bir bilgisayar kurabiliyorsun.... malesef ekolay yani doğan efendi sattığı için çok fahiş bedelle satılıyor.... anlamayan garibanları size bilgisayar sattık diye kandıracaklar. Kesinlikle bir masaüstü bilgisayar olamaz, ancak dediğim gibi yapılabilir (bir arkadaşıma kurduk, ordan biliyorum, hoşta oldu)
    |
    |
    |
    |

Şampiyon olmak mümkün, FENERBAHÇE olmak imkansız ...

PSN: RuNYa53
  • Yüzbaşı
    973 Mesaj
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
web tasarım
son dakika
SEO
Paykasa
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.