Şimdi Ara

bu milletin yarisi ruh hastasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • duz yolda gidiyorsun isikta bekliyen araca yesil yaninca adam butun gucuyle gaza basip karsidan karsiya gecenin ustune dogru suruyor utanmasa ezip gececek

sehrin ortasinda bir vatandasla bir aksilik yasasan kufur yiyip kavga etmen an meselesi

esnaf zaten psikopat gibi suratina bakiyo

taksiciler 2 d 1 korna calip onune duruyo taksiye binmeyince saglam bir kufur savurup gidiyo

bu insanlara ne oluyo boyle ? bu millet topyekun savastan mi cikmis ? insanlar niye bu kadar sinirli ? ters cevaplar vererek kabalik yaparak insanlar neden egosunu tatmin etmeye calisiyor ? artik devlet bedava rehabilitasyon hizmeti vermesi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jokerwill -- 20 Mayıs 2011; 13:57:17 >

• egitim,kültürsüzlükten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dandanadam

egitim,kültürsüzlükten...

insanlikta mi egitim ve kulturle ogretiliyor ?
  • iyi terbiye ve egitim almış insan karakteride düzğün olur.
  • Kilise kavşağında karşıdan karşıya gecmek akrobatik beceri istiyor Samsun'da. Hiç kimse yol vermiyor, arabadan önce davranmissan üstüne üstüne geliyor. Trafik ışığı da yok, arada bir bayan şoförler, cok nadir erkek şoförler yol veriyor.
  • sevgi saygı gibi kavramlar kalmadı. boyle giderse kötü.
  • Benimde ara sıra başıma geliyor beni görmesine rağmen yolda araç hızını kesmiyor, küfür refleks haline geldi artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lknrm627

Kilise kavşağında karşıdan karşıya gecmek akrobatik beceri istiyor Samsun'da. Hiç kimse yol vermiyor, arabadan önce davranmissan üstüne üstüne geliyor. Trafik ışığı da yok, arada bir bayan şoförler, cok nadir erkek şoförler yol veriyor.

Samsunda A ve B kişileri arasında olan bi kaza

A- O bana yol verir sandım.
    B- Yol vereceğini düşündüm.

Samsunda ışıklara uyan cok az kimsenin oldugunu duymuştum.

---

Bisikelt- moto siklet sürüyosanızda işiniz zor trafikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKavinsky -- 20 Mayıs 2011; 14:27:38 >
  • Ben de kız arkadaşımla kolkola yolda yürürken bile kız arkadaşıma mal mal bakanlar oluyo yaaa!

Katil olucam ben de! O da rahatsız oluyo bu olaydan beni zor sakinleştiriyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReLaKs

quote:

Kilise kavşağında karşıdan karşıya gecmek akrobatik beceri istiyor Samsun'da. Hiç kimse yol vermiyor, arabadan önce davranmissan üstüne üstüne geliyor. Trafik ışığı da yok, arada bir bayan şoförler, cok nadir erkek şoförler yol veriyor.

---

samsunda trafikteki herkes manyak bulaşmayın derim valla
    samsunluyum

• bazen diyorum ki keske zaman texas kovboy zamani olsaydida boyle ruh hastasi herifleri oldurmek legal olsaydi

bu herifler yuzunden saglikli adamda psikopatlasiyo
  • Temelinde maalesef ekonomik sıkıntı var. Millet yıllarca keriz yerine konuldu ve hala konuyor,bu tarz bir toplum yapısına sahip ve alım gücü yok pare olan insanlardan,her ne kadar istisnaları olsa da;temel görgü kurallarını ve sağlam bir psikoloji beklemek hayalcilik olur.
  • böyleleri ezik kompleksli insanlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReLaKs
    quote:

---

Ben bir yerlere yetişmek icin sürekli A kisisi olmak zorunda kalıyorum. Ama cok nadir düşündüğüm gercek oluyor ve bir şoför bana yol veriyor.

• Hayaldi, gerçek oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.