Şimdi Ara

Bu millet kafayı yemiş fiyatlara bak :) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
0
Favori
43.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
187 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: S24ULTRA

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-umit-otomotiv-den-meraklisina-713323569/detay

doğan slx 50bin tl buna bu parayı veren, verip alanı gerçekten gözümle görmek isterdim,,, kendisi sanırım yüzyılın kerizi olurdu
    Açıklamada bilen bilir demiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 22mert kullanıcısına yanıt
    O dediğinizde doğru fakat asıl sorun ve asıl dert sitenin ismi sahibinden fakat galericiden ve emlakcıdan geçilmiyor hani sahibi? ayrıca ilanların çohu fake büyük bir kısmı öyle fiyat attırmak için açılan ilanlar.
  • En güzeli ev almak 11 sene önce aldığım arsa fiyatı 7000tl daha sonra güzelce kredi çekerek 50.000tl 3 katlı güzel bir bahçeli yazlık yaptırdım şuan fiyatı 450.000 -500.000 arası ayrıca günlük kirası 400tl ve insanlar bulunduğum yerde kiralık yazlık bulamıyor yer kalmıyor 4 ay kiraya verenler 40-48 bin tl kazanıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellarto1919 -- 16 Ekim 2019; 4:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORTALDANCE

100 bin tlye 2012 1.4 t astra gördüm
    g*tü boklu oktavia lara 100 bin yazdıklarını gördükten sonra normal geliyor (eski kasa)
  • Onlarin amacı arabayı satmak falan değil piyasayla dalga geçmek piyasayı yoklamak eğlenmek zaman geçirmekten başka bişey değil. Yolda bedava bulsan almayacağın tofaşa 25 bin diyen şaklaban palyaçolar varsa bana bu konu hakkında yorum yapmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle çalışıp üretmeden oturulan yerden ülke ekonomisi yürümüyormuş.

Cumhuriyetin ilk yıllarında, tabi Türkiye olarak batıya karşı zafer kazanmışız ve ülkeye sıcak para girmiyor o zamanlarda, alınan her borç ile bir fabrika açılıp üretime geçiliyormuş.

Burdan çıkarılacak sonuç üretmeden olmaz. Ne muhteşem ki iyi mühendislerimizi avrupa ve amerika'ya kaptırıyoruz.

Türkiye 10 yıl içinde belki de daha evvel Afganistan, Irak, Libya olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector1745

C4 var otomatikmi bakıyorsunuz.manuel dizel
    Kesinlikle Manuel ama dizel yada benzinli kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.