Şimdi Ara

Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - ibaresi kaldırılsın...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - ibaresi gereksizdir ve görüntü kirliliği yapmaktadır, bence kaldırılmalıdır.

• son derece gerekli olan birşey. forum kaldığı sürece o da kalacak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: enderc

son derece gerekli olan birşey. forum kaldığı sürece o da kalacak..

modlar adminler falan değiştirdiğinde yazsın ama kendi mesajını editleyen kişi için opsiyonel olsun.. olmaz mı?
  • Başka kaldırılsın diyen yok mu yaa?
  • Kalsın
    Kimin edit yapdığı belli oluyı ne güzel
    Ayrıca küfür edenler masajlarını editleyip sonra küfür etmedik diebilirler...Bunu engeller en azından....
  • kaldırılmalı kesinlikle

görüntüyü bozuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaotika

Başka kaldırılsın diyen yok mu yaa?

Hatta br ara gelen eski versiyonlar da olsun (değiştirilmeden önceki versiyon veya versiyonları da saklanıyordu). Böylece insanlar birşey yazmadan önce iyice düşünür.

Özellikle de ikinci el bölümünde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gargoyle -- 15 Şubat 2005, 8:55:19 >
  • kesinlikle gerekli olan birşey. kaldırılması durumunda kullanıcıların mesajını editlemeside kaldırılması gerekir.
  • Bakın şimdi ben bu topiği neden yazdım. Benim eskileri saklamak gibi bir derdim yok, ben ne yazmışsam odur, çoğumuz da öyleyiz zaten, sadece çoğu zaman harf hatası yapıyoruz ya da sonradan aklımıza başka birşey geliyor ama bu kocaman ibare çok sırıtıyor sanki kötü bişey yazmışta silmişiz gibi... insanda kıllanma duygusu uyandırıyor...
    İnsanın insanlara güveninin kalmadığı bir çağda bu ibare de bir abide gibi karşımıza dikiliyor... Dank diye gözümüzün önünde beliriyor
    Not: Bu mesajı yazım hatası yaptığım için değiştirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaotika -- 15 Şubat 2005, 9:33:30 >
  • Kaldırılsın bence de hem gereksiz,hem de göz zevkimizi bozuyo!..
  • Yazım hatası yapıyoruz, tek bir harfi değiştiriyoruz ondan sonra alta koskocaman

Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi

Kaldırılsın bu ibare
  • Başka bir forumda eğer atılan son mesaj sizinse editlediğinizde bu ibare görünmüyor. Ama son mesaj sizin değilse o zaman bu ibare görünüyor. Aslında burada da uygulanabilir. Ben mesela el alışkanlığından dolayı bazen "de" ekini yanlışlıkla ayrı yazıyorum. (Örneğin bu aşam ev de tv seyredeceğim) Hemen farkedip editlediğimde o ibare beni de rahatsız etmiyor desem yalan konuşmuş olurum.

Ama bence de o ibarenin komple kalkması düşünülemez. Bazı durumlarda can simidi görevi yapıyor.
  • evet haklı bir konu kalkmayabilir ama gözü rahatsız etmeyecek biçimde ufak harfler iyi bir dizayn ile yerleştirilebilir... ben zaten yazıya karışıp rahatsız etmesin diye çizgi altına alıyorum bu default yapılabilir.... Malesef yukarıda yeşil albay daha dinlemeden yoh hemşerim yassah tarzıyla 50 yıl ötesinden seslenmiş bie üyeyi kaale alıp ne dediğine bakmak gerek... En azından dediğine değer vermek gerek yok forum durdukça kalacak kalsın hatta forum yok olursa da kalsın sevinçten havaya uçacaklar uçsun...

Bunu yazan kişi eminim ki forum güzelliği adına yazıyor ben mod olsam önce şöyle yazarım:

Değerli kaotika, isteğinizi şahsen değerlendirecek olursam kalkmasından yana değilim eğer rahatsız ettiğinden yana iseniz bu konuda bir öneriniz varsa beklerim...Ayrıca bu konuyu yönetimle konuşup sizi bilgilendireceğim... Forum için katkılarınızdan ötürü teşekkür ederim...

• quote:

Bakın şimdi ben bu topiği neden yazdım. Benim eskileri saklamak gibi bir derdim yok, ben ne yazmışsam odur, çoğumuz da öyleyiz zaten, sadece çoğu zaman harf hatası yapıyoruz ya da sonradan aklımıza başka birşey geliyor ama bu kocaman ibare çok sırıtıyor sanki kötü bişey yazmışta silmişiz gibi... insanda kıllanma duygusu uyandırıyor...
    İnsanın insanlara güveninin kalmadığı bir çağda bu ibare de bir abide gibi karşımıza dikiliyor... Dank diye gözümüzün önünde beliriyor

+111111

sonunda kadar arkandayim arkadas

• quote:

Bakın şimdi ben bu topiği neden yazdım. Benim eskileri saklamak gibi bir derdim yok, ben ne yazmışsam odur, çoğumuz da öyleyiz zaten, sadece çoğu zaman harf hatası yapıyoruz ya da sonradan aklımıza başka birşey geliyor ama bu kocaman ibare çok sırıtıyor sanki kötü bişey yazmışta silmişiz gibi... insanda kıllanma duygusu uyandırıyor...

+1

Kalkmalı bencede ama kalacaksa ikinci el bölümünde kalmalı.Orda işe yarar tabi.
    Ayrıca nakka sana da katılıyorum

• abi o bit kadar şey nasıl görüntü kirliliği yaparr , geçen gün bi başka forum sitesini geziyodum bi kişinin mesajı bütün monitörü kaplıyodu nerdeyse imzasıyla falan. birde renkler menkler göz haşat oluyodu. orda olsaydınız çıldırırdınız demek siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krite -- 2 Mart 2005, 4:08:11 >
  • insan okurken onu da aynı dikkatle okumaya çalışıyor bu bir biolojik olaydır ve böylece esas konunun dikkati dağolıypr ayrıca göz de yanılsama yaparak yoruyor....

Ben böyle yapıyorum mesela: bayağı alta alıyorum sonra bir çizgi tırt aşağıya gidiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krite -- 2 Mart 2005, 4:08:11 >
  • kaldirilmali..
  • dursun...
    çünkü mesajlarla ilgili tartışmalar oluyor...
    herkes başkasının mesajından alıntı yapıyor falan-filan...
    bana oldu mesela...
    bu tür şeylerde kim ne demiş ortaya çıksın...
    msj ını değiştiripde başkasını yalancı durumuna sokma olayları olabilir...

ayrıca diyelim lafı fazla kaçırdın ve sonra pişman oldun...
    bana oldu mesela...
    bunu değiştirdiğini göstermek senin içinde daha iyi olur...

ama msj penceresinde çok yüksekte ve çok büyük bir yer kaplıyor...
    daha küçük yapılmalı...
    bu görüntü kirliliği aslında uzun imzalardan gereksiz yere kullanılan büyük ve dikkat dağıtıcı resim ve animasyonlardan kaynaklanıyor... bunları kaldırın asıl...
    bunlar çok fazla ve çok rahatsız edici görüntü kirlilikleri yaratıyor...
  • Kaldırılmasının nelere mal olacağını tahmin bile edemmesiniz. Örneğin geçen böyle bir topic açmıştım. Hani cevabı sadece evet hayır olan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.