Şimdi Ara

Bu mercedes alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • furkan24x (2 mesaj) osmanenes3 (1 mesaj) dodomoco (1 mesaj) bianconera (1 mesaj) memo84 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (7 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8872 Mesaj
    Bunu Alırken istihareye yatmak iyi olur
    |
    |
  • Yarbay
    4364 Mesaj
    Kemikliyse alınır
    |
    |
  • Yarbay
    2737 Mesaj
    Alıp napıcan hocam bu aracı klasik desen değil imkanlar kısıtlı diyebilirsin ama verdiğinden fazlasını da harcatabilir sana tavsiye etmiyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1230 Mesaj
    Klasik araç olarak kullanılabilir ,yani bir hobiniz varsa bence çok güzel duruyor, seneye bende böyle bir araç almayı düşünüyorum ,boş zamanlarda vakit geçirmek için birebir 👍
    |
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Facebookta arda otomotiv diye bir grup var w123 kaporta işleri yapıyor. al satıda var arada sırada. Bilmeyen bir gözü, arabayı parlatıp satabilirler ama sonra aracın taban sacının olmadığını anlarsın, beli bükük çıkar sıkıntı klasik işleri.
    |
    |
  • Yarbay
    5601 Mesaj
    amerikada olsa alinir araba bastan yaptirilir lambodan cok baktirir ama burasi turkiye burda ustalar rot balansdan baska bi bok bilmiyor bilenlerde ole bir fiyat cekiyorki aklin duruyor o yuzden bosver
    |
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sizce bu araba alınır mı? Alırken nelere dikkat etmeliyim? Tavsiye ve önerileriniz nelerdir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-efe-den-beyaz-melek..1972..200..1.seri..kelebek-camli..kemikli-362430418/detay

|
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Öğrenci olduğum için bütçem bu kadar.
    3 seçenek var kafamda w123 230e, w115 200, w126 300sel. Diğer arabalar bunların yanında çok yavan geliyor.Sürekli takip ediyorum malum siteden.Uygun birşey denk gelmesini bekliyorum. Klasik araçtan ziyade eski mercedes hastalığı var.Alırsam arabanın parçaları ile uğraşmak benim için hazır staj imkanı olur gibi düşünüyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    671 Mesaj
    Bende geçen gün kırmızı renk w115 200.4 benzinli aldım. Çok rahat ve güzel bir araba. Yakıt konusunda biraz yakıyor ama gidişi de çok güzel arabanın. Dikkat edeceğin şeyler kasa da çürüme var mı bi de mekanik aksamı kontrol et. Dizel model tavsiye etmem aşırı gürültülü çalışıyor uzun yolda yoruyor. W115 w123 den bi tık daha rahat. İki aracı da kullanmış biriyim.
    |
    |
  • Yarbay
    3746 Mesaj
    Şans işi masraf açabilir
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Cv filmste vardı bu araba.Kemik direksiyon gibi birşey den bahsediliyordu
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.