Şimdi Ara

Bu makine işimi görür mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Web tasarım ve iPhone uygulama gelistirmek için ucuz yollu bir pc arıyordum. Bu özellikte bir iMac buldum. Sizce web tasarım(photoshop cs4 veya 5) ve kodlama için bu özellikler yeterli mi?

Core 2 duo işlemci
    4gb ram
    256mh ekran kartı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yetmez... 1500 ü gözden cikar ve asus veya lenovo ya yönel freedos makine alma

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan42tr2

yetmez... 1500 ü gözden cikar ve asus veya lenovo ya yönel freedos makine alma

adam imac istiyorum dedi sen pc önerdin ve fredoos cihaz niye almasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 25FURKAN

quote:

başına gelirse bir durum o zaman anlarsın freedos almaması gerektiğini imac istiyorsada gitsin alsın kardeşim o makinaya o parayı vermem
  • quote:

quote:

quote:

başına gelirse bir durum o zaman anlarsın freedos almaması gerektiğini imac istiyorsada gitsin alsın kardeşim o makinaya o parayı vermem

başıma ne gelecekmiş bilgisayar programcısıyım anlatta bilgim olsun
  • fredos açık kaynak kodlu işletim sistemidir bazı markalar uygun fiyata daha iyi ürün sunabilmek için mw ye para vermez os tercihini bize bırakır bu çok hoş bunu neden insanlara berbat birşey diye gösterdin anlamadım ya anlayamıyorum başına ne gelmiş be adam
  • quote:

fredos açık kaynak kodlu işletim sistemidir bazı markalar uygun fiyata daha iyi ürün sunabilmek için mw ye para vermez os tercihini bize bırakır bu çok hoş bunu neden insanlara berbat birşey diye gösterdin anlamadım ya anlayamıyorum başına ne gelmiş be adam

netcad kullanamadim proteus acamadim solidwork acamadim nedeni sisteme attigim crack guncelleme acarsam gidecek veya makina kitlenecekti gun. alinca baska makinada acildi is. sis. ayni donanim ayni ben freedos almistim birazdaha ucuza o win7 li almisti

• sizin bahsettiğiniz sorun lisans sorunu bu durumda sizden kaynaklıyor fredostan değil lisans almadan kullanmanızın size getirdiği sorun sizin sorununuzda çok basit bir sorun yazmak için yazmışsınız bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: halo586

Merhaba arkadaslar. Web tasarım ve iPhone uygulama gelistirmek için ucuz yollu bir pc arıyordum. Bu özellikte bir iMac buldum. Sizce web tasarım(photoshop cs4 veya 5) ve kodlama için bu özellikler yeterli mi?

Core 2 duo işlemci
    4gb ram
    256mh ekran kartı

Güzel makine bu tip işlerini görecektir ayrica mac os gibi bir işletim sistemi kullanacaksın photoshop ve kodlama için harika olanaklar sunacaktır sana tavsiyem kaçirma ucuza bulduysan atla üzerine ve bir adet ssd taktır :)
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.