Şimdi Ara

Bu Maçlardan Kaç Puan Çıkar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen sezonlarin aksine bu yil GS'in evinde bizi yenenilecegini sanmiyorum.

Diger maclar icin yorum yapmayacagim ama GS sampiyonluk yarisinda Basaksehir'den bile fazla rakibimizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı haftalarda kendi takımın için de tahmin yapaydın da göreydik objektifliğini güzel kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Gecen sezonlarin aksine bu yil GS'in evinde bizi yenenilecegini sanmiyorum.

Diger maclar icin yorum yapmayacagim ama GS sampiyonluk yarisinda Basaksehir'den bile fazla rakibimizdir.

ilk yarıdaki maçın ilk yarısını hatırlıyor musun güzel kardeşim. bahsettiğin takım alanyaspor, konyaspor filan değil galatasaray. biz en kötü olduğumuz zaman avrupa maçlarına çıkıp alan bir takımız. sen şimdi gs'nin hocasnın kötü olmasına dayanarak böyle bir yorum yapıyosun anladığım kadarıyla ama gözden kaçırdığın birşey var ki gs'nin kadro kalitesi çok iyi. ve gs bir final takımı. bunun meyvelerini geçen senenin tr kupasında feneri yenerken, sene başındaki kupa maçında da sizi yenerken gördük. o yüzden siz bence dereyi görmeden paçaları sıvamayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

quote:

ilk yarıdaki maçın ilk yarısını hatırlıyor musun güzel kardeşim. bahsettiğin takım alanyaspor, konyaspor filan değil galatasaray. biz en kötü olduğumuz zaman avrupa maçlarına çıkıp alan bir takımız. sen şimdi gs'nin hocasnın kötü olmasına dayanarak böyle bir yorum yapıyosun anladığım kadarıyla ama gözden kaçırdığın birşey var ki gs'nin kadro kalitesi çok iyi. ve gs bir final takımı. bunun meyvelerini geçen senenin tr kupasında feneri yenerken, sene başındaki kupa maçında da sizi yenerken gördük. o yüzden siz bence dereyi görmeden paçaları sıvamayın derim.

Beraber gorecegiz sonucu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

quote:

Beraber gorecegiz sonucu.

hadi bakalım

• Böyle tahminleri yapmak için çok erken,ama yazalım bir şeyler.

Kayserispor-3
    Rizespor (D)-1
    Beşiktaş-3
    Antalyaspor (D)-1
    Gençlerbirliği-3
    Trabzonspor (D)-0
    Adanaspor-3
    Başakşehir (D)-1
    Fenerbahçe-3
    Bursaspor (D)-0
    Kasımpaşa-3
    Gaziantepspor (D)-3
    Osmanlıspor-3
    Alanyaspor (D)-3
    Konyaspor-3

72 puan alırız gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü2024 -- 1 Şubat 2017; 20:51:45 >
  • Kayserispor-3

Rizespor (D)-3

Beşiktaş-3

Antalyaspor (D)-1/3

Gençlerbirliği-3

Trabzonspor (D) Trabzonun Ruh Haline Bağlı

Adanaspor-3

Başakşehir (D)-0

Fenerbahçe-3

Bursaspor (D)-3

Kasımpaşa-3

Gaziantepspor (D)-3

Osmanlıspor-1/3

Alanyaspor (D)-3

Konyaspor-3

35-43 puan arası toplarız. Beşiktaş, Antalya, Başakşehir ve Osmanlı maçları çok önemli. Fenerbahçe haftaya da puan kaybederse bizim geçen seneki duruma düşerler.

• 33 puan

• Iyi bir hoca olmadigindan her deplasman zor

Evimizde zaten dogal olarak kazanma ihtimalimiz yuksek

Besiktasin puan kaybetmesine bagli yoksa sampiyonluk zor

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

Böyle tahminleri yapmak için çok erken,ama yazalım bir şeyler.

Kayserispor-3
    Rizespor (D)-1
    Beşiktaş-3
    Antalyaspor (D)-1
    Gençlerbirliği-3
    Trabzonspor (D)-0
    Adanaspor-3
    Başakşehir (D)-1
    Fenerbahçe-3
    Bursaspor (D)-0
    Kasımpaşa-3
    Gaziantepspor (D)-3
    Osmanlıspor-3
    Alanyaspor (D)-3
    Konyaspor-3

Kayseri 3

Rize(D) 3

BJk 3

Antalya(D) 3

Gençlerbirliği 3

Ts(D) 0

Adana 3

Başakşehir(D)1

Fb 3

Bursa(D)3

Kasimpasa 3

Antep(D) 3

Osmanli 3

Alanya(D) 3

Konya 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercn80 -- 2 Şubat 2017; 15:19:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

Böyle tahminleri yapmak için çok erken,ama yazalım bir şeyler.

Kayserispor-3
    Rizespor (D)-1
    Beşiktaş-3
    Antalyaspor (D)-1
    Gençlerbirliği-3
    Trabzonspor (D)-0
    Adanaspor-3
    Başakşehir (D)-1
    Fenerbahçe-3
    Bursaspor (D)-0
    Kasımpaşa-3
    Gaziantepspor (D)-3
    Osmanlıspor-3
    Alanyaspor (D)-3
    Konyaspor-3

Kayseri 3

Rize(D) 3

BJk 3

Antalya(D) 3

Gençlerbirliği 3

Ts(D) 0

Adana 3

Başakşehir(D)1

Fb 3

Bursa(D)3

Kasimpasa 3

Antep(D) 3

Osmanli 3

Alanya(D) 3

Konya 3

79 puan alırız yani totalde?Hiç sanmıyorum,çok zor bir olasılık.72 puan şampiyon yapmaya yetebilir ama bizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Kayserispor-3

Rizespor (D)-3

Beşiktaş-3

Antalyaspor (D)-1/3

Gençlerbirliği-3

Trabzonspor (D) Trabzonun Ruh Haline Bağlı

Adanaspor-3

Başakşehir (D)-0

Fenerbahçe-3

Bursaspor (D)-3

Kasımpaşa-3

Gaziantepspor (D)-3

Osmanlıspor-1/3

Alanyaspor (D)-3

Konyaspor-3

35-43 puan arası toplarız. Beşiktaş, Antalya, Başakşehir ve Osmanlı maçları çok önemli. Fenerbahçe haftaya da puan kaybederse bizim geçen seneki duruma düşerler.

35-43 arası toplarsak rakiplerin ne yaptığının hiçbir önemi kalmaz direk şampiyonuz.
  • ercn80 kullanıcısına yanıt

adamdaki inanca bak kalan maçlarda 5 puan kaybettirdi takıma
    kardeş buraya real madrid'i koysan onlar bile 5 puandan fazla kaybeder.Ne yaptın sen ya?

• 2011-2012 ve 4.yildizi taktigimiz sene 77 puan almisiz(14 -15 sezonu son mac garantilemistik 2 puan koy 79 puan) benim gorusum bu tabiiki cok erken ama benim icin antalya ts ve ibb drplasmanlari zor bursa deplasmani da kagit ustunde zor gibi ama bursaya sansimiz tutuyor bjkyi yendigimiz taktirde iyice havaya girip kolay kolay puan kaybedecegimizi dusunmedigim icin boyle yazdim vaska da zor mac ben goremedim acikcasi

• quote:

Geçen sezonların aksine?! Bir geçen sene bizi evimizde yendiniz, o maçta da nasıl yendiğiniz belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

2011-2012 ve 4.yildizi taktigimiz sene 77 puan almisiz(14 -15 sezonu son mac garantilemistik 2 puan koy 79 puan) benim gorusum bu tabiiki cok erken ama benim icin antalya ts ve ibb drplasmanlari zor bursa deplasmani da kagit ustunde zor gibi ama bursaya sansimiz tutuyor bjkyi yendigimiz taktirde iyice havaya girip kolay kolay puan kaybedecegimizi dusunmedigim icin boyle yazdim vaska da zor mac ben goremedim acikcasi

Şu anda 39 yerine 42-43 puanımız olsa haklısın 77'yi görebilirdik de,şu an çok zor bence.
  • Hocam 72 puanla çok zor şampiyon olursunuz. Beşiktaş kalan 15 maçın 5'ini kaybetse 10 galibiyet alsa bile 74 puan ediyor. Ki şu ana kadar yenilgi sayımız sadece 1. Ama tabi futbol bu belli olmaz. Belki senin dediğin gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinAliFeyyaz10

Hocam 72 puanla çok zor şampiyon olursunuz. Beşiktaş kalan 15 maçın 5'ini kaybetse 10 galibiyet alsa bile 74 puan ediyor. Ki şu ana kadar yenilgi sayımız sadece 1. Ama tabi futbol bu belli olmaz. Belki senin dediğin gibi olur.

İşte Beşiktaş'ın düşüş yaşayabileceğini düşünüyorum.10/15 falan yapacak olursa Beşiktaş,şampiyon olur zaten.
  • neden düşüş yaşıyor Beşiktaş kadro derinliği en iyi olan takım Beşiktaş şu an.5-6 sakatlık aynı anda olmazsa düşüş falan olmaz

sen düşünmekten çok umut ediyor gibisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokberkCerci

neden düşüş yaşıyor Beşiktaş kadro derinliği en iyi olan takım Beşiktaş şu an.5-6 sakatlık aynı anda olmazsa düşüş falan olmaz

sen düşünmekten çok umut ediyor gibisin.

Futbol bu,kağıt üstüne bakacak olursak çoğu şey gerçekleşmezdi.Benim düşüncem bu ki kesin yaşar demedim yaşayabilir dedim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.