Şimdi Ara

Bu Maçlardan Kaç Puan Çıkar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
1.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu fikstüre göre tek tek gidersek:

20.Hafta: Kayserispor'u iç sahada Galatasaray yener/3 puan

21.Hafta: Rize deplasmanı zor ama şu an o kadar iyi değiller Galatasaray yener en kötü beraberlik / 3 puan ya da 1 puan

22.Hafta: Beşiktaş maçı her ne kadar iç sahada olsa da ben berabere diyorum / 1 puan

23.Hafta: Antalya deplasmanı zor bence berabere / 1 puan

24.Hafta: Gençlerbirliği maçı zor olur ama iç sahada bir şekilde Galatasaray Yener / 3 puan

25.Hafta: Trabzonspor yeni sahasında en kötü beraberlik alır / 1 puan diyelim

26.Hafta: İç sahada Galatasaray zorlanmadan Adanaspor'u yener / 3 puan

27.Hafta: Başakşehir iç sahada Galatasaray'ı yenebilir / 0 puan

28.Hafta: Fenerbahçe deplasmanda Galatasaray'ı yenecektir ne kadar kötü olsalarda derbilerde enteresan şekilde iyi oynuyorlar / 0 puan

29.Hafta: Bursaspor maçı bu iki maçın ardından geldiği için beraberlik diyorum / 1 puan

30.Hafta: BJK-FB derbisi varken iç sahada Galatasaray yener / 3 puan

31.Hafta: Gaziantep maçı belli olmaz normalde Galatasaray yenmeli / 3 puan

32.Hafta: Osmanlı maçı büyük ihtimal kazanacaktır ama beraberlikte olabilir / 0 puan ya da 1 puan

33.Hafta: Alanyaspor'u rahat geçecektir Galatasaray / 3 puan

34.Hafta: Son maçta ise seyircisi önünde Konyaspor'u yeneceğini düşünüyorum / 3 puan

29 puan ya da 26 puan toplayacaktır Galatasaray
    Toplamda ligi 68 ya da 65 puanla bitirecektir.Bu sonuçla şampiyonluk zor görünüyor.
    Sizin düşünceleriniz nelerdir?
    (Elimden geldiği kadar objektif olmaya çalıştım) :)

• Okurken kör oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Okurken kör oldum

neden?
  • Konya ile yaptık ya fikstür mü yanlış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17.haftada oynadınız yani ilk devrenin son maçıydı
  • GokberkCerci G kullanıcısına yanıt
    Ha tamam o zaman ben 2 kere yaptık sandım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

Komik bir şey mi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokberkCerci

quote:

Komik bir şey mi var ?

Galatasaraya 2 iç saha derbi maçında 1 puan kazandırmışsın evindeki osmanlı maçını kaybeder demişsin deplasmanda bursa ve antalyadan 1 puan alır yazmışsın bide utanmadan objektif baktım diye eklemişsin konu ve yorumun baştan aşağı komik zaten ligi fenerin altında bitirir yazmayı unutmuşsun onuda ekle tam olsun

• quote:

quote:

quote:

Komik bir şey mi var ?

Galatasaraya 2 iç saha derbi maçında 1 puan kazandırmışsın evindeki osmanlı maçını kaybeder demişsin deplasmanda bursa ve antalyadan 1 puan alır yazmışsın bide utanmadan objektif baktım diye eklemişsin konu ve yorumun baştan aşağı komik zaten ligi fenerin altında bitirir yazmayı unutmuşsun onuda ekle tam olsun

İyi o zaman 2 derbiden 1 puan aldıktan sonra gene konuşuruz.Osmanlı'yı neden hafife alıyosun anlamadım.Sen Galatasaray'ı çok iyi görüyosun heralde.Bu da senin objektifliğin(!).

• Galatasaray'a direk 0 yaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla puan aldirmissin, lig dusurseydin kardes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wewantsome kullanıcısına yanıt
    sezon sonu görüşürüz bu konuya yazıcam tekrar.
  • 15 hafta 36 puan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

15 hafta 36 puan

bizim ligimiz maalesef 70 puanı geçenin şampiyon olduğu bir lig şu an bu ligde şampiyonluğa oynayan takımlardan çoğu bu sezon sonuna kadar 30 puan bile toplayamayacak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Komik bir şey mi var ?

İyi o zaman 2 derbiden 1 puan aldıktan sonra gene konuşuruz.Osmanlı'yı neden hafife alıyosun anlamadım.Sen Galatasaray'ı çok iyi görüyosun heralde.Bu da senin objektifliğin(!).

Sorun şu kardeş biz eğer bi şampiyonluk yarışı varsa sizden daha iyiyiz sana bu kadar net olarak söyleyeyim son 6 haftaya 3 puan gibi bi fark ile girersek önümüzde olursanız biz her türlü şampiyon oluruz bunuda buraya not al olurda takılmassak yani. Siz geçen sene daha iyiydiniz fenerle beraber saçma sapan puan kayıpları yaptınız o rehaveti kaldıramıyorsunuz galatasaray bi randumanı yakaladımı bırak 1 puanı o şampiyonluk için ne kadar kötü oynarsa oynasın her maçı kazanır.

Olurda bize 8 puan filan fark atarsanız ozaman herşey bitti derim.
    Ayrıca sizin avrupa dönüşlerinizde olucak. Daha erken yani ama son haftalara gs ile yakın puanlarda girerse beşiktaşın bizden cok cekeceği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 31 Ocak 2017; 22:56:27 >

• Ben 35 diyorum

• Kayseri-3

Rize-3

Beşiktaş-3

Antalya-1

Gençlerbirliği-3

Trabzonspor-3

Adanaspor-3

Başakşehir-1

Fenerbahçe-3

Bursa-1

Kasımpaşa-3

Gaziantep-3

Osmanlı-3

Alanyaspor-3

Konyaspor-3

• Herkes sadece sayı yazmış ama ben biraz da yorum eklemek istiyorum. Objektif olacağım. Beşiktaş maçına kadar puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

Beşiktaş maçının skoruna göre bizim için şampiyonluktan bahsedilebilir veya edilemez. 3 puan dışındaki bir sonuçta şampiyonluk hayal demektir.

Kendi evimizde Beşiktaş'ı ne yapıp ne edip yenmeliyiz.

Eğer, Kayseri, Rize ve Beşiktaş maçlarından 9 puan çıkarsa;

Antalya ve Gençlerbirliği maçlarını da kayıpsız geçeriz.

Trabzonspor, Adana, Başakşehir, Femerbahçe, Bursaspor'u içeren 5 maçlık fikstür zor.

Beşiktaş maçından sonra şampiyonluğu belirleyecek 5 hafta benim için. Tahminim Trabzonspor ve Başakşehir'e yenilir, Adana'yı yener, Fenerbahçe ile berabere kalır şampiyonluk yarışından uzakta kalırız.

Şampiyon olmak istiyorsak bu 5 haftada minimum 10 puan toplamalıyız. Eğer dediğim gibi geçersek, o havayla geri kalan maçlarda puan kaybedeceğimizi sanmıyorum.

Beşiktaş'ın ilk yarıya göre daha fazla puan kaybedeceğini düşünüyorum, yine Avrupa maçları başlıyor artı Karabük, Trabzon, Başakşehir, Bursa ve bizimle deplasmanda oynayacak. Başakşehir ve Bursa deplasmanlarının arası da Fenerbahçe derbisi.

İlk yarı bütün bu zor maçları evinde oynamıştı.

Heyecanlı bir lig yaşıyoruz.

• İçerdeki maçların hepsinde ağır favori biziz, deplasmanların hepsinden korkuyorum.

Bizim oyuncuları atmosfer oynatıyor, bu iyi bi şey değil.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.