Şimdi Ara

Bu macin özetini istiyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlarim daha önce facebook sayfasinda Trabzonspor multi page diye bir sayfa vardi ve bütün maclar HD kalitesinde Download imkani dahil vardi ve indiriyordum oradan maclari fakat o sayfa kapatildi ve benim izleyerek zevk aldigim ve hala o ani yasar gibi izledigim bir mac vardi
    Sükrü Saracoglu Stadindaki O müthis Sampiyonluk yarisi Icindeki FB ile TS maci vardi 1-1 Biten o maci istiyorum GENIS ÖZETI olan varsa lütfen paylasabilirmi

Mac bu

http://www.trtube.com/fenerbahce-1-1-trabzonspor-super-lig-102307

ama kalite burda kötü ve Orjinal Özet degil...
    bu macin gerek özeti gerekse FULL mac olani varsa lütfen paylasin arsiv yapicam

• lig tv sitesine ücretisiz üye olup süper lig özetler kısmından istediğin sezonun istediğin maçını izleyebilion

istersen sadece golleri izlersin
  • maçın ful'u var bende hem hd hem normal kalite hd olanı upload edemem zamanım yok ama normal olanı upload edebilirim maç sonu dahil
    işten eve dönünce akşam upload ederim sizin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

maçın ful'u var bende hem hd hem normal kalite hd olanı upload edemem zamanım yok ama normal olanı upload edebilirim maç sonu dahil
    işten eve dönünce akşam upload ederim sizin için

Upload edersen sevinirim bekliyorum cok tesekkür ederim Kalitesi iyi olsun yeter
  • pm atıldı
  • PM Cevaplandi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akay KLC

pm atıldı

rica etsem banada yollarmısın
  • aDRESI pm ILE GÖNDERDIM BAKALIM KARGO ÜCRETIMIZ NE OLACAK:

bu arada emeginiz icin tesekkür ederim @Akay KLC
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.