Şimdi Ara

Bu laptop tamir olur mu ? hp g6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hp g6 i7 3.nesil islemci ati ekran kartli sorunu cihaz normal sekilde aciliyor fakat ekrana goruntu gelmiyor. Harici ekrana baglandi sonuc ayni. Arkadasimin eski bilgisayari bana 350 tl ye birakacak sizce almalimiyim ? Tamiri mumkun mu ?

Normal aciliyor fakat ekran simsiyah... arastirdigim kadariyla ekran kartindan kaynakliymis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorunu hp g62 de yaşıyorum ekran kartı chipsetinden kaynaklanan bir sorun başlarda fırınlama denilen olayla 2 3 gün açık kalıyordu kısa sürede 5 10 dk zor açık kalıyor.tamir olayina gelicek olursak araştırdığım kadarı ile en az 120-150 tl fiyat çekiyorlar ne kadar düzelir o da belli değil kısaca uzak dur derim hocam.

• Bende de Pavilion g6 var. Aynı problemle tamire gönderdim. Bekliyorum nasıl olacak göreceğiz bakalım.

• kac paraya tamir ediyor ? bizim cihazi yapamamis ugrasiyormus arkadas 350 tl ye satacakti bana yorumlari gorunce baska laptop bakiyorum

yapilsa bile gene bozulur omrunu doldurmus falan demisler internette

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 gün oldu vereli bugün aradım adam hala bakıyorum dedi. Ne olacak bilmiyorum. Sonucu yazarım buraya.

• Bende adamla konuştum yapamamış bga cihazı denen bişey varmış elinde yokmuş,tanıdığına verip yaptıracakmış. Cihaz ekran kartı chipini söküp takmak içinmiş 130-160 tl arasında fiyat vermişti bana bakalım kaça patlayacak. Laptop arkadaşın parasını o ödeyeceğinden sorun değil :)

350 tl ye i7 3630qm işlemcili hp pavilion g6 laptop sahibi olacaktık şansa bak ekran kartı patlak çıktı. Birde cihaz fena ısınıyormuş nedense bu hp lerin soğutmaları hep rezalet. Yıllar öncede böyleydi hala devam ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.