Şimdi Ara

Bu Laptop Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bir bakayım dedim şu ilanı gördüm
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-monster-abra-a7-6.4.1-i7-6700hq-gtx-960m-vr-uyumlu-469002119/detay

Bu ilandaki laptop alınır mı? Özellikleri gayet hoşuma gitti güzelde anlatmış satacak olan arkadaş fakat şüphelerim var çünkü çalıntı ürün bile olabilir. Yoksa sıfır Abra A5 v12.1.2 mi alayım

• Her zaman yeni nesil kartları tercih etmen daha faydalı olacaktır.Ayrıca 1050 960m den daha iyi bir kart

Bu Laptop Alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigbang61 -- 6 Ağustos 2017; 3:27:51 >
  • Bigbang61 kullanıcısına yanıt
    Evet buna ben de denk geldim internetten fakat YouTube'da bulunan incelemelerde neredeyse çok yakın değerlere sahip olduğunu gördüm (3 - 4 FPS'lik farklar vardı).
  • bence alma kardeşim ben aldım hata ettim kötü msi al monster alma ziyan etme paraanı
    ben abra 5 v12.1 aldım alalı 2 ay olmadı 2 kere tamire yolladım ekranı bozuk ramleri bozuk şimdide işlemcide sıkıntı var gene yollıcam
    aldıgıma bin pişmanım verdigin para boşa gitmesin ben diyim
  • ladiklimertca L kullanıcısına yanıt
    O kadar kötü yani, evet bu tür yorumlara da denk geldim internette, yani laptoptan soğudum diye bilirim MSI'dan önerdiğiniz var mı hocam?
  • Arkuy kullanıcısına yanıt
    İlan kalkmış yayındanda, ilan başlığında vr uyumlu yazıyor. 1 yıl 960m kullandım bu vr desteği sonradanmı geldi ? Gtx1050 960m'den biraz iyi 970m'den 1 kaç tık kötü . Ortada bir kart.
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam ucuzdu baya satılmış demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkuy

Evet buna ben de denk geldim internetten fakat YouTube'da bulunan incelemelerde neredeyse çok yakın değerlere sahip olduğunu gördüm (3 - 4 FPS'lik farklar vardı).

sen 960m yerine gtx 960 bakmış olmayasın , 1050 960m'e göre güçlü bir kart
  • Olabilir hocam
  • ikinci el genelde ucuza gelmiyor çünkü adam o güne göre 970mli laptop alıyor, yarı fiyatına satsa bile bugünün 1050si ona yakın performans sergilediği için eski nesil almak mantıklı olmuyor. fiyatların biraz daha düşmesi lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam, Abra A5 v12.1.2 aldım dün elime ulaştı. Bilgisayar gayet güzel eğer bu bilgisayarı almak isteyen ve sorusu olan bana sorabilir.
    en çok merak ettiklerim.

1. hdd bilgisayarı darboğaz yapıyor mu?

2. işlemci kullanımı nasıl? i5 darboğaz yapıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDD ile ilgili bir sıkıntı yok gibi şimdi. (İmkanınız varsa SSD'de taktırın derim - ileride taktırmayı düşünüyorum - )
    i5 iyi hocam daha sıkıntı yaşamadım 19.08.2017'de aldım kargodan yani 3 gün oldu daha.
    Eğer çizim programları (Photoshop, AutoCat, vs..) kullanmayacaksanız - tabi profesyonel anlamda - tam ideal bir işlemci.

Ek olarak: ilk aldığınızda fan sesi rahatsız edebilir, control center'ı aç sessiz'e al, olmadı mı > Sessiz > Sistem Programı > Fan Hızı - Özel ile neredeyse yokmuş gibi oluyor. Tabi ısınınca yine devreye giriyor.
    Cihaz nasıl şuan? Sorun çıkarıyor mu?

• bana göre 4 fps bile güzel fark. Millet can atıyo 4 fps için
  • Focke-Wulf kullanıcısına yanıt
    şimdilik bir sıkıntı yok hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.