Şimdi Ara

Bu kulaklık sizi dünyadan koparacak 'Razer Hammerhead ANC incelemesi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ghost2003

Adama bir soru sorduk sağlam bas veren kulaklık önerin nedir diye. Sallamadı bile. Sanırsın fenomen sorulara yetişemiyor.
    Merhabalar,

rica ederkenki hitabınız da büyük ihtimalle bu minvaldeydi, dolayısıyla cevap vermemem gayet normal.

Gün içerisinde onlarca soru cevaplıyorum ve yeri geldiğinde bunları başkaları da faydalanabilsin diye Instagram'da paylaşıyorum, Burak ŞOLT soru cevaplamıyor diye bir şey yok yani :)
  • burakesan kullanıcısına yanıt
    Görüpte 1 satır bile yazmayınca kusura bakmayın da ne düşüneyim. Düzgünce yazmayana cevap vermiyorum diyebilirsin eyvallah ama rica ettim orda da screenshot atabilirim.

• Sevgili Burak. Lütfen siz de Ekrem71 gibi olmayın. Videoyu çektikten sonra bir kere izleyin.
    1. dakika 42. saniyede ürün 100 TL diyorsun. 10. dakika 20. saniyede ise 99 Dolar diyorsun.
    Videoyu çektikten sonra izlemedin mi arkadaşım...
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

belli ki oruçlar kafaya vurmuş, dikkatler dağılmış :) Orada Comply T-500 diye başlıyorum cümleye, vurguluyorum ve dolayısıyla Comply T-500'ün fiyatından bahsediyorum, videonun sonunda da kulaklığın fiyatını veriyorum.

Hadi diyelim videodakini dikkatsizlik kaçırdın, videonun altında metin var, orada da yazıyor :D Yapmayın lütfen :D
  • bu elemanın razer ürünlerine zaafı var gibi o yüzden razer marka ürünleri bu eleman incelemesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Sevgili Burak. Lütfen siz de Ekrem71 gibi olmayın. Videoyu çektikten sonra bir kere izleyin.
    1. dakika 42. saniyede ürün 100 TL diyorsun. 10. dakika 20. saniyede ise 99 Dolar diyorsun.
    Videoyu çektikten sonra izlemedin mi arkadaşım...

100 tl olan kulaklık değil kulaklığın ucundaki ses izalasyonu çok iyi dediği kirli gbi görünen kulakçıklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak bey kirli gibi dediğiniz ses yalıtımı iyi olan ürün ile ilgili bir şey sormak istiyorum iş yerinde aşırı gürültü olduğu için aynı yapıya sahip olduğunu düşündüğüm ürünlerden kullanıyoruz onlarda ezince küçülen bırakınca kendiliğinden şişip kulak boşluğunu doldurup ses yalıtımını sağlayan ürünler çifti 2 tl gibi bir şey siz 100 tl diyorsunuz. Yanlız bunların bir zaafı var ıslanınca özelliklerini kaybediyorlar denermisiniz yıkamayı kuruyunca eski özelliğini koruyabilecek mi çünkü 2 tl lik süngere marka basıp size 100 tl ye sattıklarını düşünüyorum.

Bu kulaklık sizi dünyadan koparacak 'Razer Hammerhead ANC incelemesi'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 27 Mayıs 2019; 23:3:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rasty kullanıcısına yanıt
    Olmuyor
  • Burak sen razer inceleme nolurrrrrr....

• Haylou GT1 Plus modelini de inceler misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.