Şimdi Ara

Bu koşu Bantlarından Hangisini Önerirsiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğer sadece kış bitene kadar kullanacaksan bütçen için en uygun olanı alman iyi olur. Ben koşu bandı yerine spor salonuna gitmeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üni Güç - Gooner

Eğer sadece kış bitene kadar kullanacaksan bütçen için en uygun olanı alman iyi olur. Ben koşu bandı yerine spor salonuna gitmeni tavsiye ederim.

Sadece kışları kullanıcam, spor salonlarını sevmiyorum diğer zamanlarda ise parkta koşuyorum, fiyat olarak birbirlerine çok yakınlar hangisini tavsiye ederdşn üstat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Orijinalden alıntı: Üni Güç - Gooner

Eğer sadece kış bitene kadar kullanacaksan bütçen için en uygun olanı alman iyi olur. Ben koşu bandı yerine spor salonuna gitmeni tavsiye ederim.

Sadece kışları kullanıcam, spor salonlarını sevmiyorum diğer zamanlarda ise parkta koşuyorum, fiyat olarak birbirlerine çok yakınlar hangisini tavsiye ederdşn üstat

Ben ağırlık antrenmanlarım öncesinde ısınmak için koşu bandı kullanıyorum ancak tam olarak teknik özelliklerinden anlamıyorum. Yalnız biraz inceledim önce bunu sonra da bunu öneririm. Dediğim gibi çok fazla bir bilgim yok bu konuda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.