Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bu koşu Bantlarından Hangisini Önerirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Bu koşu Bantlarından Hangisini Önerirsiniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6764 Mesaj
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Casey Jones

Eğer sadece kış bitene kadar kullanacaksan bütçen için en uygun olanı alman iyi olur. Ben koşu bandı yerine spor salonuna gitmeni tavsiye ederim.

Orijinalden alıntı: Üni Güç - Gooner

Eğer sadece kış bitene kadar kullanacaksan bütçen için en uygun olanı alman iyi olur. Ben koşu bandı yerine spor salonuna gitmeni tavsiye ederim.

Sadece kışları kullanıcam, spor salonlarını sevmiyorum diğer zamanlarda ise parkta koşuyorum, fiyat olarak birbirlerine çok yakınlar hangisini tavsiye ederdşn üstat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Binbaşı
    1005 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Casey Jones

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Orijinalden alıntı: Üni Güç - Gooner

Sadece kışları kullanıcam, spor salonlarını sevmiyorum diğer zamanlarda ise parkta koşuyorum, fiyat olarak birbirlerine çok yakınlar hangisini tavsiye ederdşn üstat

Ben ağırlık antrenmanlarım öncesinde ısınmak için koşu bandı kullanıyorum ancak tam olarak teknik özelliklerinden anlamıyorum. Yalnız biraz inceledim önce bunu sonra da bunu öneririm. Dediğim gibi çok fazla bir bilgim yok bu konuda.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
haberler
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.