Şimdi Ara

Bu köpeğin ırkı ve yaşı hakkında fikri olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün yakınımda bulunan hayvan barınağına mama yardımı için gittiğimde bu köpeği gördüm. Resmen beni alın buradan der gibiydi. Bakıcıya ırkı ve yaşı hakkında sordum. Irkı için fino yaşı için emin değilim ama 2 yaşına yakın dedi. Fakat ben tatmin olmadım. Ailem ile görüştüm eşim ve çocuklarım da çok sevdiler bu dostu eve alacağız. Ama siz hayvan sever arkadaşlardan köpeğin ırkı ve tahmini yaşı hakkında görüş rica ediyorum. Ben bir ön araştırma yaptım ama emin değilim. Parson russell terrier gibi geldi bana. Siz ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Peh koca forumda hiç kimse mi anlamıyor bu işten?
  • Resimler bemde gòzüjmuyor kardes.

• ben anlamam ama beyaz terrier renkli versiyonu. güzel köpek. barınakta güzelmiş hangi barınak.

zaten mama yardım ettiğinize göre hayvanseversiniz alın mutlu edin köpeği
  • barınaktan bir can alacaksanız yaşına ve cinsine bakmayın. kanınız ısındıysa alın size ve ailenize yoldaş olsun.inanın onlar verilen sevginin kıymetini muhtaç oldukları için daha iyi bilirler.
  • çok güzel , kalbiniz de çok güzel. Rus Fino, jack russel terrier kırması gibi. Umarım sizinle eve gelir
  • Havanese Jack Russell kırması olduğunu öğrendim bu bilgi benim için önemliydi. Çünkü köpeğin huyunu suyunu araştırmadan almak onu sahiplenmek her nekadar güzel bir davranış olsa da bir o kadar yanlış olur. Her canlı farklı şeylerden hoşlanır. Her köpek farklı duygular ve içgüdüsel olgulara sahiptir tıpkı insanlar gibi. Ön araştırma yaptım ve evimi ona da rahat edebileceği bir ortam haline getirdim. Şimdi bizimle birlikte küçük bir alışma evresinde. Umarım bu uyum süreci kısa sürer. Çok sıcak kanlı ama nede olsa henüz yabancı bir mekanda.

Bu arada değerli yorumlarınız için teşekkürler.

• selvetarm S kullanıcısına yanıt
    Hocam ırkının mutlaka bilinmesi gerekiyor. Çünkü ırk hakkında bazı ait hastalıklar sağlık sorunları ve bazı belirleyici özelliklerin bilinmesi köpek için daha iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.