Şimdi Ara

'Bu konuya cevap yazma yetkiniz yoktur' ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Sıcak fırsatlar/Emekli maaşları" konusuna cevap yazmak istediğimde "Bu konuya cevap vermek yetkiniz yok" penceresi çıkıyor.
    Ayrıca daha önce "Basketbol/Fenerbahçe" başlığında da aynı sorunu yaşadım.

Şimdi:
    - Bu başlıklara daha önce yazalı çok süre oldu ve 1-2 mesajı geçmez, hatta Basketbol/FB mesajım kısa süreliğine TT olmuştu.
    - Bu mesajlarımdan ötürü herhangi bir "uyarı/ceza" DH sicil kaydımda görünmemektedir.

O halde bu sorun:
    - Forum yapısında son zamanlarda görülen kimi hatalardan mı kaynaklanmaktadır?

Netice ve Talep:

- Forum yapısından kaynaklanan bir sorun varsa şahsım nezdinde bunun düzeltilmesi hususunda gereğini ivedilikle rica ederim.

Note: Bu sorunu önce konu adminlerine iletmem gerektiğini düşünmememe rağmen DH sitesinde bu kişilere nasıl ulaşacağıma dair bir yol bulamadım. Tek çare o konuda adminin yazdığı bir mesajı bulup ona ÖM göndermek ama 100'lerce sayfa içinde araki bulaki.

• -telefon numarani onaylamamis olabilirsin.

-cevap yazdigin konu veya mesaj silinimis, kaldirilmis, kitlenmis olabilir.

-veya yazdigin bir mesaj nedeniyle o bolume mesaj atman gecici olarak engellenmis olabilir. bu olursa illa ceza alman gerekmiyor.

olmadi buradanhttps://forum.donanimhaber.com/support.asp yaz bir de.
  • Daha önceden GSM onayı yaptığınız halde mi bu sorunu yaşıyorsunuz ?
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Bunların hiç birisi olmadı, ayrıca kullandığın klavyeden ötürü sen bu ülkede olamazsın.

Verdiğin linke kendin baktın mı?

.
  • Astekiv kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    verdigim link forum destek linki
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani ?

'Bu konuya cevap yazma yetkiniz yoktur' ?
    Netice itibariyle: bu konuyu açış sebebim başlıkta yazmasına rağmen hiç bir admim benimle irtibata geçmedi.
    Problem buydu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 27 Ocak 2017; 10:19:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Netice itibariyle: bu konuyu açış sebebim başlıkta yazmasına rağmen hiç bir admim benimle irtibata geçmedi.
    Problem buydu zaten.

Şımarıklığın sonu yok.

Şehir ve ilçeni tekrar gir profiline.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Üyeliğinizle ilgili bir işlem yaptınız mı? E-posta değişikliği gibi? Yaptıysanız en son ne zaman yaptınız? Telefon numaranız onaya düşmüş.

Bir de bu sorunu ne zamandır yaşıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Üyeliğinizle ilgili bir işlem yaptınız mı? E-posta değişikliği gibi? Yaptıysanız en son ne zaman yaptınız? Telefon numaranız onaya düşmüş.

Bir de bu sorunu ne zamandır yaşıyorsunuz?

Merhaba, dün giriş yapmamıştım sorunuzu yeni gördüm:

E-Posta değişikliği yapmadım, ancak 24.11.2016 tarihinde şifre değişikliği yapmak istediğimde hem e-postama hem de cep tele çok geç gelen kod hatırladığım kadarıyla hata vermiş ve daha sonra 26.11.2016 tarihinde cep tele gelen kod ile şifre değişikliği yapmıştım. *
    Başka da önemli bir değişiklik yapmadım. Bu durumda sorunun kaynağı cep telin onaya düşmesi olarak görünüyor anladığım kadarıyla.

Bu sorunun nasıl çözüleceği bilginiz dahilinde ise yardımcı olmanızı rica eder ilginiz için teşekkür ederim.

( * "Hatırladığım kadarıyla" ifadesini kullanma sebebim yakın tarihlerde Yahoo Mail'in uyarısı üzerine elim değmişken çok fazla sayıda üyelik vs. şifrelerimi değiştirdiğim içindir.)

Tamamdır hocam çok teşekkürler, ben sorunu nasıl yaşamaya başladığınızı merak etmiştim o yüzden sordum, çünkü birkaç kişi daha yaşamışc tekrar olmaması için düzeltmeler yapmamız gerekecek.

Ben hesabınızı elle onayladım şimdi, başka bir şey yapmanıza gerek yoktur, iyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Citizen kullanıcısına yanıt
    Ben de ilginiz ve yardımınız için çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
  • Bende de aynı sıkıntı var futbol bölümüne mesaj atamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up yardım!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.