Şimdi Ara

BU KONULARA EN FAZLA KAÇ GÜN VERİLMELİ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DENKLEMLER VE PROBLEMLER

KÜMELER

FONKSİYONLAR

2.DERECEDEN DENKLEMLER

PARABOL

POLİNOMLAR.

evet kalan konularım bunlar bunlarda biterse tyt mat bitiyor. sizce bu konulara kaç gün verilmeli. tek tek yazarsanız sevinirim yada hepsini bir de değerlendirebilirsiniz?

ayrıyeten sizce çok kötü sayılırmıyım. çünkü konuları sıraladığımda sanki çok eksiğim var gibi görünüyor sizce de öylemi??

• galiba br den izliyordun ve 12. sınıftın.

oran orantı denklem problemleri youtube dan hallet.

günde 4 tk veya 5 tk olarak git hocam.
  • Fende nerdesin bu arada nerdeyse başa baş gidiyoruz :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    Bende denklemler ve problemler de bitmiş sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: almanyalidoktor

galiba br den izliyordun ve 12. sınıftın.

oran orantı denklem problemleri youtube dan hallet.

günde 4 tk veya 5 tk olarak git hocam.
    çok sağolun valla hocam biliyorsunuz beni.

aynen brden devam ediyorum zaten denklem ve problemleri youtubeden devam edeceğim. br kaf dağına kadar uzatmış problemleri. çekilecek çile değil. youtube için problemleri kimden dinlemei önerirsiniz hocam. (345dende oran orantıya kadar geldim bu arada.)

ayrıyeten çok kötü sayılırmıyım hocam ya.? bugün hocamız baya laf ettide bize. içime dokundu yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abicen

Bende denklemler ve problemler de bitmiş sadece
    hüseyinhayko cepkinci konumda zaten yazıyorum hocam. oardan takip edebilirsin.

denklemler bitti bende de problemler kaldı. denklemleri 345den çözmüştüm kafda kalımıştı şuan problemler felan kaldı yukarıda yazdığım konular var işte.

valla fende konu çalışmıyorum hocam ben zoruma gidiyor fen çalışırsam. matematiğe ihanet ediyormuşum gibi. :D ama en yakın zamanda fene başlamayı düşünüyorum. kimyada ilk 2 ünite vs bitti. okadar sadece .

ama tyt türkçem taş gibidir hocam 27+ geliyor hep. çok severim türkçeyi. halbui bi sorsan hiç oturup çalıştınmı diye yemin ederim elime kalem silgi bile almadım türkçe için. öyle işte bizim durumlar hocam.
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    Bende mat bitmek üzere belli başlı konular kaldı valla seni yakın takipdeyim bayadır.
    Bende şuan 1 ayda tyt bitirme konusu açtım inş bitecek sonra full deneme kasmaya başlarız
    Sende feni aksatma kanka başla şimdiden

• fonksiyonlar, parabol, polinom, 2. dereceden denklemler çok çok önemli. bunları asla baştan savma şeklinde çalışma. otur her şeyini kavrayana kadar çalış. mümkünse bu konulara özel fasikül bitir. çünkü bunlar ayt matematiğin temelini oluşturuyor. bunları ne kadar iyi halledersen ayt matematikte o kadar az zorlanırsın.
    eğer 12. sınıfsan okulda limite başlayana kadar yay bu konuları, temeli sağlam at.
    ikinci dereceden denklmelerde eski tip saçma sorularda boğulma. onları pek umursama geç gitsin. tamamen zaman kaybı.

oran orantı ve kümeleri de çok kasmaya gerek yok, kolay konular çabuk halledersin.

bunun dışında konuları zaman odaklı değil de anlama odaklı çalış. şu kadar sürede bitiricem deme, iyice kavrayana kadar bırakma.
  • quote:

Bende mat bitmek üzere belli başlı konular kaldı valla seni yakın takipdeyim bayadır.
    Bende şuan 1 ayda tyt bitirme konusu açtım inş bitecek sonra full deneme kasmaya başlarız
    Sende feni aksatma kanka başla şimdiden
    aynen dostum fen önemli. ha bide geometri var tabi. onu da aksatmamak lazım.

bakıcaz bakalım şu yazdığım konular bi bitse rahatlayacaz yeminle. zaten bu günden itibaren fen çalışmaya da başlayacağım. benimde 1 ayda bitirmem lazım hocam. program vs felan varsa iyi olur yani. neyse bakıcaz bakalım. iyi çalışmalr sana hocam başarılar...
  • fantilatör F kullanıcısına yanıt
    Çok doğru yahya tan öneririm fonks için 51 sayfalık 19 videodan oluşuyor br den iyi len

• quote:

Orijinalden alıntı: fantilatör

fonksiyonlar, parabol, polinom, 2. dereceden denklemler çok çok önemli. bunları asla baştan savma şeklinde çalışma. otur her şeyini kavrayana kadar çalış. mümkünse bu konulara özel fasikül bitir. çünkü bunlar ayt matematiğin temelini oluşturuyor. bunları ne kadar iyi halledersen ayt matematikte o kadar az zorlanırsın.
    eğer 12. sınıfsan okulda limite başlayana kadar yay bu konuları, temeli sağlam at.
    ikinci dereceden denklmelerde eski tip saçma sorularda boğulma. onları pek umursama geç gitsin. tamamen zaman kaybı.

oran orantı ve kümeleri de çok kasmaya gerek yok, kolay konular çabuk halledersin.

bunun dışında konuları zaman odaklı değil de anlama odaklı çalış. şu kadar sürede bitiricem deme, iyice kavrayana kadar bırakma.
    çok doğru dedinizde hocam. bugün hocamız çok geri kalmışsınız sizden adam olmaz vs vs diyince öğrencide haliyle bitirme odaklı oluyor. ama asıl maksat bitirmek değil anlamak olmalı bunun farkında olmak lazım.

peki hocam sizce kasıma kadar bu saydıklarımı adamakıllı bitirilir mi? kasım sonrası full ayt çalışmak istiyorum çünkü.
  • quote:

Çok doğru yahya tan öneririm fonks için 51 sayfalık 19 videodan oluşuyor br den iyi len
    facebooktan arkadaşım yahya hoca.
  • Uppp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    Hocam bende br den gidiyorum üçgende açılara başladım dün 9 saat çalıştım ve 10 tk ve beraberinde 10-ut bitirdim sizce 9 saat çalışmama göre normal mi ? Sanki yavaşım gibi geldi banada ondan sorayım dedim ?
  • 2 haftada güzel bi şekilde biter gibi.

• Bence en az 1,5-2 hafta

• quote:

Orijinalden alıntı: Stalkeparasite

Hocam bende br den gidiyorum üçgende açılara başladım dün 9 saat çalıştım ve 10 tk ve beraberinde 10-ut bitirdim sizce 9 saat çalışmama göre normal mi ? Sanki yavaşım gibi geldi banada ondan sorayım dedim ?
    geo mu çalışıyorsun hocam. kafdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLove

2 haftada güzel bi şekilde biter gibi.
    sadece probleler ve fonksiyonlar 2 haftanın üstünde bitmez mi hocam. brden gidiyorumda çok uzun. 2 haftada biter mi ki?

problemleri youtubeden halledeceğimde fonksiyonlar ve kümeler ikinci dereceden denklemler parabol polinom bunları çok uzun almış. 2 hafta kısa bir süre değil mi hocam bunlara göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E46D5588D

Bence en az 1,5-2 hafta
    max kaç hocam?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.