Şimdi Ara

Bu konu dışı neden böyle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • %99.9 u asosyal ve psikolojik sıkıntıları var, abazan kız arakadaşı yok, içki, sigara, alkol, uyuşturucu, iddiaları var ve çoğunluğu ateist, yabancı dil bilgisi çok çok az.Bu forumda bunu gördüm ben.Sosyal bir deney yapmıyorum ama gördüğüm böyle

Yukarıda yazdığım şeylerde bir kaçı bende de var.Ama bu forumun hepsi böyle arkadaş.Sizce neden böyle?

• Osman hariç de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

Osman hariç de
    usman hariç
  • Sadece burası mı sorunlu? Ülke neyse burası da onun bir yansıması, ülke olarak da açık hava tımarhanesiyiz.

• İngilizce ve Almanca biliyorum. Sadece konuşmam zayıf, o da belki. Sigara bile içmem, bir kere bile içmedim. Dinsizim ve doğrusu da bu zaten.

Onun dışında buranın asosyal lideri benim, evet. Sosyal fobim yok. Insanlarla iletişimim yok sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be All My Sins Remembered

Sadece burası mı sorunlu? Ülke neyse burası da onun bir yansıması, ülke olarak da açık hava tımarhanesiyiz.
    Ülke burası kadar kötü mü yani ? Ben inanmıyorum ya.Eğer gerçekse durum çok vahim
  • uusman hariç didim geldi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Kayaboyu

İngilizce ve Almanca biliyorum. Sadece konuşmam zayıf, o da belki. Sigara bile içmem, bir kere bile içmedim. Dinsizim ve doğrusu da bu zaten.

Onun dışında buranın asosyal lideri benim, evet. Sosyal fobim yok. Insanlarla iletişimim yok sadece.
    Reizzzzzzzzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Kayaboyu

İngilizce ve Almanca biliyorum. Sadece konuşmam zayıf, o da belki. Sigara bile içmem, bir kere bile içmedim. Dinsizim ve doğrusu da bu zaten.

yani iyi evet.Ben de öyle 1 den fazla yabancı dil biliyorum ama bu forumun %99.9 u öyle demiştim konunun başında.Sanırım tek tük insan var %0.1 lik kısımda
  • susun
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    Epşın dikkat çekme sonu kötü olur

• 20'lik bakirim ve psikolojik sorunlarım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MirageDagger -- 20 Mayıs 2018; 23:56:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Epşın dikkat çekme sonu kötü olur
    seni kale almıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

seni kale almıyorum

Alıntıları Göster
    kale

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Lanet olsun dostum neden böyle yapiyorsun ben sana ne yaptim?

• 2 kere 7 16

• Hocam insanlar derdi olduğu zaman paylaşmak, çözüm bulmak, dersini az da olsa hafifletmek istiyor. Haliyle bu imkanı sağlayan pek az yer var. Bunlardan biride dh konu dışı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.