Şimdi Ara

Bu Konu Altında Unuttuğumuz Filmleri Paylaşalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet benim merak ettiğim 2 film var aklıma takıldı..Birincisi Memet Ali Alabora'nın oynadığı siyaset içerikli filmiydi,filmde Memet Ali Alabora'nın canlandırdığı karakteri evinden alıp hapise atıyolarda hapiste dövüyolardı zülüm yapıyolardı,sonunda aradıkları kişi yanlış olduğunu öğrenince serbest bırakmışlardı yıllar sonra..Neydi bu filmin adı ? İkincisi Ferdi Tayfur'un filmiydi,filmde Ferdi Tayfur'un gerçekleştirdiği karakterin sevgilisiyle yolda giderken önünü kesip sevgilisine tecavüz ediyolardı..Hatırladığım kadarıyla tecavüze uğrayan kadın kendini gölde boğuyodu ve Ferdi Tayfur filmin sonunda adamları vuruyodu..Film çok duygusallık içeriyodu..Neydi Bu filmin adı ? Bu iki filmi bilenler ve adını unuttuğunuz filmler varsa burdan sorabilirsiniz...

• alabora ......
  • İlk film 2006 yapımı EVE DÖNÜŞ filmi. İkinci film FERDİ TAYFURun filmide olabilir ama bana ORHAN GENCEBAYın BİR YUDUM MUTLULUK filmini anımsattı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

İlk film 2006 yapımı EVE DÖNÜŞ filmi. İkinci film FERDİ TAYFURun filmide olabilir ama bana ORHAN GENCEBAYın BİR YUDUM MUTLULUK filmini anımsattı...

Evet bunlardı sanırım teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.