Şimdi Ara

Bu koli kullanmayın kullandırtmayın !

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu koli kullanmayın kullandırtmayın !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    322 Mesaj
    hızlı al prezervatif alışverişi yaptım bu koliyi seçtim. sabah 11 de, siparişim 12 de hazır kagoya verilmesi bekleniyordu. neyse bu koli 16.49 da kargoları almaya gitmiş benimkini unutmuş almamış. hızlı al ı aradım onlar durumu en ince ayrıntısına kadar anlattı. bu koli ürünlerini bu kolinin teslim alacağı yere bırakıyolarmış bu koli ordan hepsini alıyormuş..... benimkini unutmuş orda......

bu koli acil durum oldugunu ilettim yarın en kısa sürede gelicektir dedi. saat 8e kadar gelmezse şehir dısında olacağım zaten, sevgilimin yanına gidiyorum........ umarım gelir ...

bu arada hızlı al ve bu koli ikisiylede ilk siparişimdir .... ve ilk sipariimde sorun yaşadım .

|
    |
    Durum çok ciddi.Açmadığımız bir konudan ban yememek için,Forum Donanımhaber Genel Müdürlüğü Forum Kuralları Bildirgesi çerçevesinde,Forumdonanımhaber'in güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (IP,fotoğraflarım,mesajlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasadışı bir şekilde sahte kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili Türk Ceza Kanunu maddeleri gereğince Forumdonanımhaber sorumludur.Bu hesaptan başka hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin yapılmasını tarafınıza arz ederim. 20/07/2016 NOT:alıntı yapmayın kopyalayıp yapıştırın.
  • Yarbay
    10104 Mesaj
    En fazla baba olursun kardeş.
    Sıkıntı yapma.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: XT9

bunu almak için netten almana ne gerek var ?

durex 14 liraya buldum hocam. migrosta 25 tl felan diğerlerinden alamuıyom zaten

Alamuıoaoa sen zaten.
    |
    |
    jack_fear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

Alamuıoaoa sen zaten.

ne diyon sincap
    |
    |

Yolda yürürken insanların size uzaylı görmüş gibi bakmasıdır. Her ortamda yalnız kalmanızdır. Özgüveninizin olmamasıdır. Psikolojinizin bozuk olmasıdır. Hayata 40-0 geride başlamanızdır.
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M4A1-S

Günah zaten. Allah bilir evlenmeden zina yapıyorsundur. Birde zina yaptığı kadını evlenirken başkasına kakalayacak.

prezervatif le başka napılır ? şişirip balon mu yapıcam ?
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.