Şimdi Ara

Bu kol saat ini nerden bulurum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kol saatinin rakamları yerine iskambil kağıtları vardı baya güzel bi saatti nerdne bulabilriim gören falan varmı banada bi ekre internette görmüştüm sonra kaybettim baya aradım ama bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

• şarkı sözleri konusu vol2
  • Saatçiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cja kullanıcısına yanıt
    marka model ?
  • Bunlardan biri mi ?

• kelmüftü kullanıcısına yanıt
    Hacam teşekkür ederim ama bunalr değil bu en son gösterdiginiz gibi rakam yazmıyor saatde koyu renkli ve kordonuda bordoyla kırmızı arası bişeydi gerçi tpa tıp aynı olmasada olur işte bu en son ki model e benziyor
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum hocam . sadece aklımda kalan özelliklerini yazdım belki birisileri bi tavsiye eder o çıkar falan diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

bilmiyorum hocam . sadece aklımda kalan özelliklerini yazdım belki birisileri bi tavsiye eder o çıkar falan diye

bu tarz mı

• Cja kullanıcısına yanıt
    Bir de bu var anlattığın tarife uyan ama almayı düşünüyorsan baştan söyliyim 800$ civarından başlıyor bu serinin saatleri. Eğer buysa şu an satılan yer İsviçre. Kargo falan bir şekilde getirtirsin , tabi gümrük vergisi de var. Maliyeti yaklaşık 1000$ gibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelmüftü -- 21 Temmuz 2015; 16:27:56 >
  • kelmüftü kullanıcısına yanıt
    hocam metal falan değil benim dediğim fazla pahalı bişey değildi yani bu kadar plastik di o tarif etmeye çalıştıgım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

hocam metal falan değil benim dediğim fazla pahalı bişey değildi yani bu kadar plastik di o tarif etmeye çalıştıgım

Benim gözüme tarife uygun başka saat çarpmadı dostum. Pahalı bir şey değilse zaten Omega değildir. Bir de plastik demişsin galiba öyle bilindik bir ürün değil. Tam aradığını bulman çok zor. Şimdiden kolay gelsin.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    ekranı bunlar gi,bi ama metal degil
  • Hani bi şarkı vardı dın dın dın diye. O şarkının adı neydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.