Şimdi Ara

Bu kızdan uzak mı durmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forumdaşlar, şuan uykusuzum yarın akşama kadar da uyumayı düşünmüyorum.Çünkü yaşadığım olaylar yüzünden midem bulanıyor.En iyisi size bu olayı anlatayım ve beni bu aklımdaki sorulardan kurtarın.

Üç sene önce sevdiğim saydığım bir abiyle çalıştım marketten.Her neyse bazı anlaşmazlıklar oldu kendisi işten ayrıldı.Üç sene sonra kızı kasiyer olarak işe başladı.Kızın yaşı 22 benimle aynış yaşta.Benden yaşça büyük abim diyebileceğim insanlarla fazla samimi konuşuyordu.Yani herkesi çok yakın görüyor.Ne bileyim sürekli bir kafeye gidip buluşmak istediğini söylüyor.En sonunda ise benimle tanıştı.Babası beni çok sevdiği için sürekli benden bahsettiğini söylüyordu.Neyse iş çıkışında beraber gidiyoruz daha tanışalı iki üç gün oluyor.Yolda yürürken birden durdu.Gözlerimin içine baktı ve beni sevdiğini söyleyip dudaklarıma yapışmıştı.Ben ise şok olmuştum.İlk defa başıma geliyordu böyle birşey.Kalbim o kadar hızlı atıyordu ki.O bile kalp atışımı hissetmişti.Neyse beni sevdiğini söyledi.Bende; "Beni tanımıyorsun ve bende seni tanımıyorum.Bu kadar hızlı gelişme olamaz." dedim.Birşey demeden evine geçti.Ben o gün çok kötü olmuştum.Babası beni bu kadar yakın görürken böyle birşey yaptığım için kendime bayağı kızmıştım.

Ertesi gün ise çay molasındayken kızın arkasından kötü şeyler konuşuyorlardı.Yani bu yaşanan midemi rahatsız eden olaylar...Kız işe daha başlayalı bir hafta oluyor ve iki tane sevgilisinden ayrılıyormuş..Birincisi Otuz yaşlarında abim diyebileceğim biriydi.O kızla konuştum diye aramız bozulmuştu.İkincisi ise 27 yaşlarında diğer abim o da kızları eve atma peşinde...Biri gerçekten seviyor.Diğeri ise alay edercesine kullanıyor.Sevene doğru düzgün olayı anlattım benden o kızdan uzak durmamı istedi.O kızı ben alacağım diye sevgisine kapılıp bayağı gözü dönmüştü.Hatta beni tehdit etmeye çalışıyordu ki.En sonunda ben patladım buna "Bir kız için kardeşini tehdit edeceksen.İşten kovulsam bile ağzını yüzünü dağıtmadan buradan gitmem" diye sert çıkışmıştım.O günden beri konuşmuyoruz ve saygımı inanın kaybetmiştim.Diğeri çapkın olan ise bana kıza yazdığı mesajlarını göstererek cinsel içerikli sapıkça mesajlarını göstermişti.Hatta kız fotoğraf atmıştı dil çıkartarak.Ben bunu depoda öptüm sarıldım falan diye.Sinirim bayağı bir bozulmuştu.Üstüne o gün sevdiğim saydığım öz abim gibi adam kızının babası markete ziyarete gelmişti.Bu ikisi kızı hakkında övgüler yardırıyordu.Gerçekten o gün lavaboya giderek kusmuştum.Babasına bütün bunları anlatmak istedim ama yapamadım.

En sonunda ise kızla konuştum.Bana seninle ciddi düşünüyorum diye açıklama yaptı.Bende bu iki eski sevgilisinin hakkında açıklama yapmasını istedim.Biri yaşı büyük diye ayrılmak zorunda kalmış.Babasının en yakın arkadaşıydı diye.Diğeri ise beni zorla dudağımdan öptü falan diye.Ama mesajlarda hiç öyle gözükmüyordu dedim.Yeminler falan etti.Ben ağladım "Babana bunu nasıl yaparsın" diye.O ağlamadı da yine dudağımdan öpmeye çalıştı ama ben izin vermedim.Tokat atmak bile istedim.Öldüresiye dövmek bile istedim.Ama yapmadım...Hala bana mesaj atıyor.Hala önümü kesip beni sevdiğini söylüyor.

Gerçekten sizce ne yapmalıyım.Çok yoruldum artık...Ne zaman bu üçünü bir arada görsem yemekte sofrada midem bulanıyor iştahım kaçıyor.Ya da belki bir umuttur.Belki onu düzeltebilirim.Belki onu koruyabilirim diyorum.Ama sanmıyorum yada beni bir salak olarak görüyordur.Abim dediğim insanlara o abi demiyor.İsimle hitap ediyor ve sevgili olmuş.Abim dediklerim ise onu kullanması gerçekten saygımı güvenimi kırdılar.Kızın babasına tek tek anlatsam olmuyor olmuyor...

Hiç bir şekilde bir kızın kalbini kullanamam.Çünkü kendi kalbimde aşka sevgiye inanıyorum.Vur geç diye taktik veren insanları parçalamak istiyorum...Ne olursunuz akıl verin çıldırmak üzereyim.

• Oh lan cezam bitti

Hocam arkanı dön kaç kız dudağından öpüp seni cinsel uyararak aklı sıra seni ele geçirmeye çalışmış. Erkeklerin karşı koyamadıkları yegâne şey cinselliktir o kız azmış bir dişi teke ya da düve kusura bakma; sevdiğin abine birşey diyemezsin kızdan uzak dur hatta mümkünse iş değiştir değiştiremezsen de çalış ama o kızdan uzak dur ŞEYTANIN TA KENDİSİ ile karşı karşıyasın! Bu ciddi bir sınav ve o seni sevmiyor hayatıni mahvetmeye çalışıyor. Çok çok çok dikkat etmen lazım yoksa hayatının içine eder.. Bak koskoca adamlari nasil madara etmiş.. Parmağında oynatıyor. Herkes zannediyor ki ben bu kızı s...yorum ama aslında kız cambaz olmuş hepsini s...yor millet ayakta uyuyor.

Seni tebrik ediyorum dirayetli bir duruş sergilemişsin helal olsun karakter sahibi biri olduğun belli.. Dediğim gibi kızdan uzak dur başbaşa yalnız kalmayın seni seviyorum dediği yalandır kesinlikle...
    benzer olaylar yaşamış ve kızı değiştirmeye çalışmış, başarılı olamamış ve en çok çabayı sarfedip elinde hiçbir şey kalmayan biri olarak yardımcı olmaya çalışayım.

iyi niyetinle ve biraz da duygularınla düşündüğün için kızı düzeltmek istiyorsun ve hafiften ilgisi hoşuna gittiği için de tamamiyle bitirmek istemiyorsun. umarım doğru tahmin etmişimdir eğer tam olarak böyleyse devamını okumaya devam et.

diyelim ki arkadaşlığını koparmadın. onunla devam etmek istiyorsun. şöyle gelişir olaylar.

böyle kızlar asla rahat durmazlar. sen istediğin kadar kontrol almaya çalış illaki bir yerde patlak verir bilmem kaç kişiyle hatta belki yakın arkadaşlarınla belki iş arkadaşlarınla seni defalarca aldattığını öğrenirsin yıkılırsın. nasıl olur ben güvenmiştim farklı hissettirmişti bana sözler vermişti diyip geceni gündüzüne katıp kahrolursun. ruhsal olarak çökersin. hayat tempon dibi görür. kendini düzeltmen aylar alır. bunun sonucunda hayata bakış açın değişir ve karamsar biri olursun. onunla sevgiliyken her şey güzel gidiyormuş gibi gözükür ama aslında senin çöküşünü hazırlayan milyonlarca şey döner arkandan. hiçbirini göremezsin çünkü kızlar özellikle böyle kızlar muhteşem yalanlarla kusursuz bir şekilde gizleyebilirler. intiharı bile düşünebilirsin başına geleceklerden sonra. özgüven kırılması ile inanılmaz çöküşler yaşarsın. kızlara bakış açın sürekli negatife dönüşmeye başlar. baktığın her kızda onu görürsün.

eğer hayatın boyunca hiç sevgili edinmediysen ya da sevişmediysen sana o kadar tatlı gelir ki bu kızla birlikte olma düşüncesi, fikirlerini kontrol edememeye başlarsın. eğer böyle bir durumdaysan işin daha zor.

ve eğer kızla arkadaşlığını bitirirsen olacak şeyler o kadar basit şeyler ki. önce özleyeceksin ve kız sana sırnaşmaya çalıştıkça reddedeceksin güzel bir özgüven kaynağı sağlayacak sana. milletin o kız yüzünden teker teker boka battıklarını gördükçe için daha da hoş olacak. onlar adına üzüleceksin ama uçkurlarına sahip çıksalardı ben boşuna mı zorladım kendini diyeceksin. kızın sana yanaştıklarını gördükçe senden taktik istemek için yanına gelecekler. saygınlık kazanacaksın. ya da bunlar olmasa bile en azından normal hayatına devam edeceksin. sürekli karanlık bir ruh haliyle o kız hakkında düşünmek yerine kendin için yaşayacaksın. yaşanan olayları dışarıdan gözlemleyerek mükemmel deneyimler kazanacaksın. hayatın muhteşem olacak demiyorum ama öteki taraftaki kapkaranlık her gün daha da karamsar uyanacağın tehditler alacağın ve kızın umrunda olmayan bi hayat yerine ben ikinciyi tercih ederdim. en azından olayların dışında kalıp istediğin zaman dahil olma gibi bi imkanın olacak.
    1- Bu kız düzelmez.
    2- Bu kız düzgün arkadaşlık karakteri veya düzgün sevgililik karakteri taşımıyor.
    3- Böyle şeyler kızın abisine ya da babasına söylenmez.
    4- Gördüğün, yaşadığın herşeyi içine göm, unut.
    5- Kız yolunu kestikçe de gerekirse yalan söyle ama kızı kendinden soğut.
    6- Kızın talibi bol, birşeyler hissediyorsun sanırım mümkünse hissetmemeye çalış çünkü bu denklemden bütün olumsuzlukları atsan bile kızın karakteri iyi değil.
  • yazının ana düşüncesi kız eski kars kaşarımış
  • Oh lan cezam bitti

Hocam arkanı dön kaç kız dudağından öpüp seni cinsel uyararak aklı sıra seni ele geçirmeye çalışmış. Erkeklerin karşı koyamadıkları yegâne şey cinselliktir o kız azmış bir dişi teke ya da düve kusura bakma; sevdiğin abine birşey diyemezsin kızdan uzak dur hatta mümkünse iş değiştir değiştiremezsen de çalış ama o kızdan uzak dur ŞEYTANIN TA KENDİSİ ile karşı karşıyasın! Bu ciddi bir sınav ve o seni sevmiyor hayatıni mahvetmeye çalışıyor. Çok çok çok dikkat etmen lazım yoksa hayatının içine eder.. Bak koskoca adamlari nasil madara etmiş.. Parmağında oynatıyor. Herkes zannediyor ki ben bu kızı s...yorum ama aslında kız cambaz olmuş hepsini s...yor millet ayakta uyuyor.

Seni tebrik ediyorum dirayetli bir duruş sergilemişsin helal olsun karakter sahibi biri olduğun belli.. Dediğim gibi kızdan uzak dur başbaşa yalnız kalmayın seni seviyorum dediği yalandır kesinlikle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yakınında tanıdıkların olmasa vur kaç derdim ama sen sadece kaç kardeşim
  • Hocam yapacagınız sey belli evlenecek haliniz yok.Babasına birsey söylemeyin siz kötü olursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzer olaylar yaşamış ve kızı değiştirmeye çalışmış, başarılı olamamış ve en çok çabayı sarfedip elinde hiçbir şey kalmayan biri olarak yardımcı olmaya çalışayım.

iyi niyetinle ve biraz da duygularınla düşündüğün için kızı düzeltmek istiyorsun ve hafiften ilgisi hoşuna gittiği için de tamamiyle bitirmek istemiyorsun. umarım doğru tahmin etmişimdir eğer tam olarak böyleyse devamını okumaya devam et.

diyelim ki arkadaşlığını koparmadın. onunla devam etmek istiyorsun. şöyle gelişir olaylar.

böyle kızlar asla rahat durmazlar. sen istediğin kadar kontrol almaya çalış illaki bir yerde patlak verir bilmem kaç kişiyle hatta belki yakın arkadaşlarınla belki iş arkadaşlarınla seni defalarca aldattığını öğrenirsin yıkılırsın. nasıl olur ben güvenmiştim farklı hissettirmişti bana sözler vermişti diyip geceni gündüzüne katıp kahrolursun. ruhsal olarak çökersin. hayat tempon dibi görür. kendini düzeltmen aylar alır. bunun sonucunda hayata bakış açın değişir ve karamsar biri olursun. onunla sevgiliyken her şey güzel gidiyormuş gibi gözükür ama aslında senin çöküşünü hazırlayan milyonlarca şey döner arkandan. hiçbirini göremezsin çünkü kızlar özellikle böyle kızlar muhteşem yalanlarla kusursuz bir şekilde gizleyebilirler. intiharı bile düşünebilirsin başına geleceklerden sonra. özgüven kırılması ile inanılmaz çöküşler yaşarsın. kızlara bakış açın sürekli negatife dönüşmeye başlar. baktığın her kızda onu görürsün.

eğer hayatın boyunca hiç sevgili edinmediysen ya da sevişmediysen sana o kadar tatlı gelir ki bu kızla birlikte olma düşüncesi, fikirlerini kontrol edememeye başlarsın. eğer böyle bir durumdaysan işin daha zor.

ve eğer kızla arkadaşlığını bitirirsen olacak şeyler o kadar basit şeyler ki. önce özleyeceksin ve kız sana sırnaşmaya çalıştıkça reddedeceksin güzel bir özgüven kaynağı sağlayacak sana. milletin o kız yüzünden teker teker boka battıklarını gördükçe için daha da hoş olacak. onlar adına üzüleceksin ama uçkurlarına sahip çıksalardı ben boşuna mı zorladım kendini diyeceksin. kızın sana yanaştıklarını gördükçe senden taktik istemek için yanına gelecekler. saygınlık kazanacaksın. ya da bunlar olmasa bile en azından normal hayatına devam edeceksin. sürekli karanlık bir ruh haliyle o kız hakkında düşünmek yerine kendin için yaşayacaksın. yaşanan olayları dışarıdan gözlemleyerek mükemmel deneyimler kazanacaksın. hayatın muhteşem olacak demiyorum ama öteki taraftaki kapkaranlık her gün daha da karamsar uyanacağın tehditler alacağın ve kızın umrunda olmayan bi hayat yerine ben ikinciyi tercih ederdim. en azından olayların dışında kalıp istediğin zaman dahil olma gibi bi imkanın olacak.

• Duruşunu gayet takdir ettim

• o yaptigi seyler bile basli basina mide bulandirici heryerden engelle kizi ulasamasin sana ve daha iyi is bulursan direk o ise gir onlarin yuzunu gorme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- Bu kız düzelmez.
    2- Bu kız düzgün arkadaşlık karakteri veya düzgün sevgililik karakteri taşımıyor.
    3- Böyle şeyler kızın abisine ya da babasına söylenmez.
    4- Gördüğün, yaşadığın herşeyi içine göm, unut.
    5- Kız yolunu kestikçe de gerekirse yalan söyle ama kızı kendinden soğut.
    6- Kızın talibi bol, birşeyler hissediyorsun sanırım mümkünse hissetmemeye çalış çünkü bu denklemden bütün olumsuzlukları atsan bile kızın karakteri iyi değil.
  • @trustem.111 Geçmiş olsun hocam. Bizim millet iğne deliğine ipi geçirdiği zaman büyük bir başarı elde etmiş gibi bir havalara giriyorlar.Anlamıyorum gerçekten anlamıyorum.Kızdan kaç yaş büyük böyle bir şey yapıyor.Hadi onu geçtim.Kalkmışın dini imanı olmaz diyelim.Bizimle yıllardan beri çalışan abimizin kızına nasıl böyle birşeyi yapar?Elbette kızın çok büyük bir suçu var.Uzak duruyorum her türlü yoksa dertsiz başıma bela alacağım.Teşekkür ederim cevabınız için.Gerçekten çok teşekkür ederim desteğiniz için.

@ilonglife Valla hocam haklısınız.G*vat gibi hissetmedim değil.Eğer bunları duymasaydım öğrenmeseydim.Kız bana boynuz takardı geyik boynuzu hatta boynuzlarımı gök kuşağı rengine boyardı.O kadar rahat ki anlatamam size...Teşekkür ederim hocam desteğiniz için.

@Freakk Hiç bir kızı bu zamana kadar eve atıp kullanıp göndermedim.Kalbim dayanmıyor be, hocam.O kadar elime çok şans geçti ki.Sevişmekten öteye hiç gitmek istemedim.Hatta tam niyeti bozmuştum ki yapacağım diyip ertesi gün kendi elimi bıçakla kesmiştim.Galiba ruh hastasıyım.Kendimi bir kıza çok kaptırdığım doğrudur.Destanları romanları okuyarak böyle gaza geliyorum işte...Bu huyu da değiştiremiyorum.

@kralorti70 Aynen öyle hiç gerek yok gerçekten hocam.

@Axwell. Evet hocam hiç bir zaman bir kızı huyunu suyunu değiştiremezsin.Ne kadar değer verirsen ver.O kafadan gidecek.Benim on yaştan büyük kişilere abi demeyip isimle hitap ediyorsa vay haline...Benim ona olan sevgimin kaynağı babasıydı.Belki dedim bu kızı düzeltebilirim diye.Toz pembe hayaller kurarak kendimi kandırıyordum.Beş yaşından beri sevgilim oldu.Yaş oldu 21 artık gerek yok diyorum.Okulu bitirip sevgiliye de zamanı gelince sevdiğim güvenebileceğim bir kız bulursam evlenebilirim diye.Bir bakıyorum kız bana gülüyor ben ona karşı sevgi beslediğim zaman batırıyorum.Salaklık yaptığımın farkındayım.Hedefime doğru yürürken bir çakıl taşına takılmak kadar kötü bir şey yoktur, sanırım...Gerçekten desteğiniz ve yorumunuz için çok çok teşekkür ederim hocam.Kesinlikle o kızdan uzak duracağım.

@Requizm Teşekkür ederim hocam keşke çevremdeki dostlarım da böyle düşünseler.

@Adoring Değiştirmeyi düşünüyorum açıkçası bunalmaya başladım.Birde bu olay başıma gelince midesizleri görünce kendimi bayağı kötü hissediyorum..

@Surfer Rosa Talipleri bayağı var.Küçük yok kendi yaşıtlarıyla bir ben vardım.Gerisi 7-12 yaş büyük valla ne diyebilirim bilmiyorum.

• vur geç diyen insanları parçalamak istiyorum felan demişsin de,bu kızla evlenecek halin yok herhalde. çakıp bırakacaksın bu kadar basit. hiç uğraşmadan,bedava rahatlama yöntemi.
  • Kız belli ki peynir türünden. Babası seni seviyorsa potansiyel damat adayı olarak görmüştür. Yamanmaya çalışıyordur. Kendini kaptırmamanı öneririm. Kendisi de isterse vur geç işte kızacak bir şey yok. Zaten kullanan kullanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axwell.

benzer olaylar yaşamış ve kızı değiştirmeye çalışmış, başarılı olamamış ve en çok çabayı sarfedip elinde hiçbir şey kalmayan biri olarak yardımcı olmaya çalışayım.

Bu adami dinleyin. Nokta atışı yapmış tebrik ediyorum.

• Biz burda ne yazsak ne desek boş sen o kızın büyüsüne çoktan kapılmışsın bence hatta o kız senin gözünü karartmış bile sen o kızın ağzına bakar olmuşsun artık en küçük bir olayda iki ağlar iki öper seni daha da bağlanırsın ama sonunda ağlayan sen olursun.

• Kıza çakmıcaksan yönlendir iş görelim

• o kızdan bir yol olmaz. "vur geç" diyenlere kızman çok normal ama, böyle kızlar kendilerini insan yerine koyan et parçası olarak görmeyen erkeklere acı çektirir, vurup geçenler daha kıymetli olur. kafana takma uykunu almaya bak.
  • En buyuk hatayi bu kiza vurmayarak yaparsin. Birak namuslu delikanli ayaklarini bu kizdan faydalanmazsan omur boyu lan keske dersin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.