Şimdi Ara

Bu Kıza Nasıl Davranmam Lazım !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jn-Snow (3 mesaj) uyumak istemeyen adam (1 mesaj) Just My Life (1 mesaj) bombacimülayim (1 mesaj) burakuyar (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu Kıza Nasıl Davranmam Lazım !!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    75 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar gerçekten tavsiyelerinize ihtiyacım var zor durumdayım şuan..

Benim 3. yılına girdiğim düzenli bir ilişkim var gayet mutluyum birbirimize olan sevgimiz ve güvenimizden hiç şüphem yok ve sorunsuz bir birliktelik yaşıyoruz. Fakat sevdiğim şehir dışında ben ise çalıştığım yerde tanıştığım bir kızla arkadaş olarak geziyoruz içimde hiç bir art niyet olmadan arkadaşça bazen kalabalık bazen yalnız cafede oturuyoruz 2 haftadır güzel bir arkadaşlığımız var ve kendisi iyi bir insan bundan şüphem yok ama son zamanlardaki davranışlarından dolayı yaklaşımları değişti hoşlandığını ima eder gibi halleri var sevgilim olduğunu biliyor onu kırmadan bu durumdan nasıl soğutabilirim ?

|
    |
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Elektrikli süpürge reklamı var konu üstünde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    kardeş hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı ama benden sana kardeş tavsiyesi ayrıl o kızdan
  • Çavuş
    52 Mesaj
    o kız seni gerçekten seviyorsa ına yaklaş. şu anki sevgilinle zaten yüzde 90 ayrılacaksınız. farklı şehirde demişsin uzak mesafe ilişkisini devam ettirebilmek çok zordur. bazen yıllardır evli olan çiftler bile bunu başaramıyor.

• Yüzbaşı
    394 Mesaj
    Alttan alttan söyle bence hanımlada mutluyuz bi sıkıntı yok filan de jeton düşer

|
    |
  • Çavuş
    75 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çok haklısın ama şuan ki sevgilimle çok durumda kaldık uzaklığın bizi ayırabileceğini düşünmüyorum ama yanımda arkadaşım olan kızın bu yaklaşımları ona değer verdiğimden direkt kaybetmek istemediğimden kaynaklanıyor
    |
    |
    uyumak istemeyen adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    hangisi için risk almak gerekiyorsa ve hangisini gerçekten elde tutabileceksen ona yönel.ikisinide kaybedersen sudokuya yönel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsi -- 11 Aralık 2015; 11:56:45 >
  • Çavuş
    75 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Haklısın tavrımı net koymam lazım galiba kaybetsem bile bunu yapmalıyım.
    |
    |
    efsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1240 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Just My Life

kardeş hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı ama benden sana kardeş tavsiyesi ayrıl o kızdan

İlginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.