Şimdi Ara

bu kitapları bilen liseli değildir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
3.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Liseliyim ve hatırlıyorum.
  • liseliyim tüm dersleri hatırlıyorum
  • bunların daha eskileri vardı böle sarı renkli ön kapak siyah şeritli sınıflar falan yazıyordu ahh ahh... hoca bundan sorardı soruları herkeste vardı aslında fiyatıda ucuz değildi doğru hatırlıyorsam.
  • 1. ve 3. kitabı kullandım.hatta 3. kitap hala durur evde. 5e giden kardeşim kullanıyor. bir de kırmızı kapaklı zihinden matematik diye bir kitap vardı. o da güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

bunların daha eskileri vardı böle sarı renkli ön kapak siyah şeritli sınıflar falan yazıyordu ahh ahh... hoca bundan sorardı soruları herkeste vardı aslında fiyatıda ucuz değildi doğru hatırlıyorsam.

hangisi aga ya hatırlamadım
  • Adım adım Matematikler vardı bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

Adım adım Matematikler vardı bide

Hayatımda o kadar saçma bir kitap görmedim
  • Şöyle konular açıp kendinizi çok büyük sanmayın hatırlıyorum ve liseliyim kabullenin aramızda o kadar çok yaş farkı yok.
  • O değilde;

bu kitapları bilen liseli değildir

hatırlayan nadir vardır.
  • sarıyı ve kırmızıyı iyi bilirim. 7. sınıf için olanı hâlâ duruyor kırmızının.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 9 Nisan 2012; 23:49:28 >
  • renkli sayfaları vardı birinin, birinin de yeşil kartondan bi kapağı vardı ama içindeki kağıt kahverengi ucuz bir şeydi matematik kitabıydı. az ödev yapmadıydım. sistem ta o zamandan almış içine bizi.
  • lys 6.sınıf en verimli ders çalıştığım kitaptır hayatım boyunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

O değilde;

hatırlayan nadir vardır.

Ozmo.Reklamlarda görürdüm çok imrenirdim bu dergilere eskiden.
  • BİLİYORUM LİSELİYİM

bi bitmediniz gitti
  • Birde bunların 1 2 3. sınıf için olanlarının mavi kapak üzerine beyaz bir eldivenle 1. sınıfı eldivenli el 1 şeklinde 2. yi 2 şeklinde gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam gök kuşağı renklerinde dairelerde vardı
  • quote:

O değilde;

hatırlayan nadir vardır.

ahaaaa hatırladım aga ben bunu. off bu da vardı tabi. bir sürü dergisi vardı. ben muhtemelen 1. sınıf ya da 2 deydim
  •  bu kitapları bilen liseli değildir
  • quote:

O değilde;

hatırlayan nadir vardır.

Bütün dergileri vardı bende, hatta seriyi tamamlayanlara özel dergi veriliyordu galiba standart dergilere oranla daha fazla sayfalı ya da kuponla mı alıyorduk tam hatırlayamadım.

Hatta ek olarak şu dergiler de vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opeth -- 10 Nisan 2012; 1:09:26 >

• beyler bir tane daha vardı ya mavi kitap gezegenli falan. birsürü kitabı vardı 7-8 tane.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.